Gönderen Konu: 3 Mayıs Türkçüler Günü Ankara Etkinlik Programı  (Okunma sayısı 22242 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Işbara Tarkan

• Türkçü-Turancı
  • Elçibey'in Askeri
Ynt: 3 Mayıs Türkçüler Günü Ankara Etkinlik Programı
« Yanıtla #10 : 04 Mayıs 2011, 01:03:09 »
Estağfurullah anda ihtiyarlamak değilde yılların yorgunluğu diyelim :D
"Süt verirken öz anam, Böyle demişti bana: Seni kurban besliyorum Türk Yurduna, Vatana, Bu dünyada azatlığı şan şöhretten üstün tut, Alçaklığı, yaltaklığı, rezilliği sen unut! Senin sevgin vatan olsun, millet olsun, ben olum, Sütüm sana haram olsun; hıyanet etsen oğlum!"

Ahmet Cevat

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #11 : 04 Mayıs 2011, 01:15:03 »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=-UfEdJQp5HE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=-UfEdJQp5HE</a>

:asker: :turan: :asker:

Çevrimdışı Atsız Gök-Börü

• Türkçü-Turancı
  • Tek Dağ Başı Mezar Oluncaya Kadar !
« Yanıtla #12 : 04 Mayıs 2011, 01:24:49 »
 Sana inat şu bıyıkları keser , sıpor giyinir , saçımada jole sürer gelirim yanına Emre, piskolojimle oynama benim :)

Anda Murat bugün bayrağa takmaya çubuk arıyordu , sen gelmedin aklımıza , Murat'ın bayrağı çubuksuz kaldı :) Aklımıza geleydin , seni takardık bayrağa ,herhalde biraz zorlasak sığardın :)

Ege Abi , o gün kü sıloganları hatırlıyor musun ? Vidyoyla , resimleri paylaştınız anılar depreşti , biraz geçmişi yad edelim :)
GAYRI RAHATTA BULDUM CANIMA "İLK HARAMI "!

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #13 : 04 Mayıs 2011, 01:31:04 »
     Ege Abi , o gün kü sıloganları hatırlıyor musun :) Vidyoyla , resimleri paylaştınız anılar depreşti :)

Bir tanesi yanlış hatırlamıyorsam Düzce ile ilgiliydi :D

Velhasıl kelam Ankara sokakları bizi çok iyi tanır :D Afişleme, Bildiri Dağıtımları, Telafer, Kerkük, Doğu Türkistan, Cumhuriyet, Teröre Lanet Mitingleri vs.

İnşallah Gökbörü Teşkilatı olarakta Türklüğe, Türkçülüğe hizmetlerimiz, etkinliklerimiz misliyle devam edecektir.

Çevrimdışı Işbara Tarkan

• Türkçü-Turancı
  • Elçibey'in Askeri
« Yanıtla #14 : 04 Mayıs 2011, 01:32:49 »
Anda bana çubuk diyorsun ama duyanda seni kalıplı sanacak haa.Benim bir üst versiyonumsun alt tarafı. :D

Benden bayrak çubuğu değilde iyi fasulye sırığı olur anda. :D
"Süt verirken öz anam, Böyle demişti bana: Seni kurban besliyorum Türk Yurduna, Vatana, Bu dünyada azatlığı şan şöhretten üstün tut, Alçaklığı, yaltaklığı, rezilliği sen unut! Senin sevgin vatan olsun, millet olsun, ben olum, Sütüm sana haram olsun; hıyanet etsen oğlum!"

Ahmet Cevat

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #15 : 04 Mayıs 2011, 01:48:21 »
  Düzce ile ilgili olanı gayet iyi hatırladın abi :) Bir tane fırın sıloganımız , bir de brakisefal kafa yapısını anlatan , gayet ilmi bir sıloganımız vardı :)

Karanfilde ki bildiri dağıtımınıda unutamam .Turan yolunda kerkük mitingi , Tolga orada bize karşı toplanan , kürtçü bilmem neci gomonist zevatada uzatmıştı bildiriyi :)

Emre boyun var 2 kilometre , toplasan 2 gramsın. Sen tabiata aykırı bir varlıksın anda :) Gene benim boyuma göre kilom ortalama sayılır bir 5 kilo daha alsam yeter bana da , senin bir 30-40 kilo eksiğin var :) Hem anda bizim derdimiz gene kilo almak olsun , o kolayda ; geçen Alper Anda'yı aradık , İsmail Başkan aldı telefonu , hoşbeş muhabbet derken , Alper ne yapalım abi koşturyoruz dedi , İsmail Başkan'da" koşturma olum , kilo verirsin , formunu koru formunu" diyordu,  onlar ne yapsın ya :)

Çevrimdışı Işbara Tarkan

• Türkçü-Turancı
  • Elçibey'in Askeri
« Yanıtla #16 : 04 Mayıs 2011, 14:23:13 »
Anda ben halimden memnunum :D Böyle olmam zaten kendi tercihim.Çapula çıktığımızda atımın sizden hızlı gitmesi için kilo avantajı oluşturuyorum.

Ahmet Cevat

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #17 : 04 Mayıs 2011, 14:30:00 »
  İyi sen atla gele dur ,  araba denen birşey icat etmişler biz onunla gideriz :) Çapul mallarınıda kamyon diye birşey icat etmişler biz ona yüklerken , sen eşekleri sabitlemeye uğraş :)

Çevrimdışı Işbara Tarkan

• Türkçü-Turancı
  • Elçibey'in Askeri
« Yanıtla #18 : 04 Mayıs 2011, 19:18:36 »
Anda ben gelenekçi kanadını temsil ediyorum derneğin. :) Siz gelenekçilerle aramızda at kavgası başgöstermesin aman diyeyim :D

Ahmet Cevat

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : 05 Mayıs 2011, 00:44:19 »
Formumuzu koruyoruz Allah'a şükür :)