Gönderen Konu: Atatürk ve Abdullah Gül  (Okunma sayısı 7166 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı topuz

• Türkçü-Turancı
Atatürk ve Abdullah Gül
« : 09 Ekim 2007 »
Değerli kandaşlarım;
Gazetecilikte, "Bir fotoğraf, bin kelimeye bedeldir" diye bir söz vardır. Sizleri 1. Cumhurbaşkanımız Başbuğ Atatürk'ün ve 11. Cumhurbaşkanı AKP'li Abdullah Gül'ün fotoğraflarını gönderiyorum.
Kararı kendiniz verin...
Kızıl Elmada Buluşalım!..

Çevrimdışı topuz

• Türkçü-Turancı
Ynt: Atatürk ve Abdullah Gül
« Yanıtla #1 : 09 Ekim 2007 »
11. Cumhurbaşkanlığı makamında oturan AKP'li Abdullah Gül.

Çevrimdışı topuz

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 09 Ekim 2007 »
İşte size bir Türk oğlu Türk'le, arap oğlu arap arasındaki fark...

Çevrimdışı gurturk

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 09 Ekim 2007 »
Oturtanlar utansın demek yerinde olur sanırım, yada koltuğu çekmesine yardımcı olanlar.

oguz33

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 09 Ekim 2007 »
Sevgili Andam. Yüce Başbuğumuz ATATÜRK'ün kıyaslanabileceği dünyada herhangi bir kişi yok.  Her ne kadar Cumhurbaşkanlığı makamında şu anki Cumhurbaşkanının laubali tavırlarını anlatmaya çalışsan da yüce başbuğumuz ATATÜRK'ün bu kıyaslamanın içinde bulunmasını yanlış buluyorum. Bu kıyaslamayı Ahmet Necdet Sezer veya bundan önceki herhangi bir Cumhurbaşkanı ile yapabilirdin. Bundan önceki hiç bir Cumhurbaşkanı böyle laubali davranışlar sergilememişti. Her insan kendine yakışanı yaparmış.

TTK.

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 09 Ekim 2007 »
Başbuğ Atatürk ile adı yan yana geçmesi bile yanlış...

Bu Örnek Ahmet Necdet Sezer İle De Verilebilirdi..

Sonuçta Son Laik CumhurBaşkanı Ahmet Necdet Sezer...

T.T.K.

Çevrimdışı ÇEPNİ FİRUZ

• Türkçü-Turancı
  • TÜRK IRKÇISI
« Yanıtla #6 : 09 Ekim 2007 »
Mukayese etmek  sözkonusu bile olamaz. Söz konusu kişiyi Yüce Başbuğumuz Atatürk'le kıyaslamak Atamızın sadece ruhunu incitir. Arkadaşımızın bir özür borçlu olduğuna inanıyorum.   Esenlikler.

Çevrimdışı topuz

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #7 : 10 Ekim 2007 »
kandaşlar...

Atatürk'le, AKP'li Abdullah Gül'ü kıyasladığımı düşünen bir, iki kandaşımız çıkmış... Doğrusu ne diyeceğimi bilemiyorum. Ben sadece Başbuğumuzun koltuğuna, nasıl bir sefil zihniyetin oturduğuna işaret ettim.
Bunu ters anlayıp, benim özür dilemek zorunda olduğumu düşünen varsa, bu kişinin iyi niyetinden şüphe ederim. Doğrusu bu arkadaşa çok kırıldım...
Vermiş olduğum mesaj açık ve berraktır. Yanlış anlaşılmaya müsait değildir. Yukarıdaki iki fotoğraf - daha önce de AÇIKÇA yazdığım gibi - 'Bir Türk oğlu Türkle, arap oğlu arap arasındaki fark'ı göstermektedir.
Dolayısıyla özür dilenecek her hangi bir durum yoktur.
Esenlikler dilerim...

oguz33

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 10 Ekim 2007 »
Değerli Kandaşım Topuz. Öncelikle senin niyetinden en ufak bir şüphe duyduğum için o eleştiriyi yapmadığımı yukardaki yazımda da açıkça belirtmiştim. Niyetindeki samimiyetten dolayı ben de özür dilenecek bir durum olmadığı kanısındayım.

Ancak... Yukarıdaki değindiğim hususu aynen tekrarlıyorum. Dünyada emsali olmayan Yüce Başbuğumuz ATATÜRK'ümüzün hiç bir kimseyle kıyaslanmasını doğru bulmuyorum.

Seni kesinlikle ters anlamadığımızı, vermek istediğin mesajı gayet iyi aldığımızı bilmeni isterim.
Senin de bizim ne demek istediğimizi anladığına yürekten inanıyorum.

TTK.

Çevrimdışı ÇEPNİ FİRUZ

• Türkçü-Turancı
  • TÜRK IRKÇISI
« Yanıtla #9 : 10 Ekim 2007 »
Topuz  kandaşım:))) Amacım seni rencide etmek değil. Vermek istediğin mesajı biz zaten anladık  fakat!  Yüce Başbuğumuz Atatürk'ün hiç kimseyle kıyaslanmaması gerektiğini anlatmak istedim. Benim iyi niyetimden şüphe duyup duymamakta senin şahsi görüşündür.  Esenlikler dilerim...