Gönderen Konu: Başbakan Erdoğan'ın Çin ziyareti.  (Okunma sayısı 8392 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
'Elini sıkı tutsun'
Erdoğan, Suriye lideri Beşar Esad'ın Annan'a verdiği sözleri tutması halinde Türkiye'nin de 10 Nisan'dan sonra bazı adımlar atacağını ifade etti.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, BM-Arap Birliği özel temsilcisi Kofi Annan'ın Suriye konusunda "elini sıkı tutması" gerektiğini söyledi.

İşte Başbakan Erdoğan'ın Çin ziyareti öncesi Konya'da düzenlediği basın toplantısından satır başları:

- 27 yıl sonra gerçekleşen bu ziyaret ikili ilişkilerimiz için ayrı bir önem taşıyor.

- Ziyaretime Urumçi'den başlayacağım. İlk kez bu bölgeye bir Türk başbakan ziyarette bulunacak.

- Urumçi'deki soydaşlarımızın asla zulüm görmesini istemeyiz. Onların orada huzur içinde yaşamaları için biz ne yapabiliriz bunun üzerinde durmamız lazım. Entegrasyon içinde asimile edilmeden nasıl olur, buna bakmak lazım.
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Ynt: Başbakan Erdoğan'ın Çin ziyareti.
« Yanıtla #1 : 07 Nisan 2012 »
 Ilginc bir haber . Basbakan Urumcideki Türkistanlilar icin soydaslarimiz ifadesini kullanmis ! Simdide Turanciligami merak sardi nedir ? Öyleyse gelsin kutlu Otagimiza üye olsun ! Önce bir esenlesme bölümünde kendini tanitsin ! Inmidir cinmidir ,neyin nesi ,neyin fesidir ögrenelim. Pilav üstü az müslüman oldugu icin ,aslini inkar edip ,haramzade olmaktan sakinir . Muhtemel tahminimize göre ,kendini tanitirken . Esenlik dilemek yerine ,Selamün aleyküm ,ehli sünnet vel cemaat . Kutlu Otaginiza yeni üye oldum , babam Gürcü ,anam laz , Potamyanin gururuyum, aranizda bulunmaktan büyük seref duyuyorum !

Varsayalimki bu tahminlerimiz gerceklesti. Basbakana nasil bir merasim töreni düzenleriz ? Türk soylu olmadigini dikkate alir üyeligini iptalmi ederiz . Yoksa basbakan oldugu icin ayricalikmi taniriz ? Söz sizde degerli Bozkurt soylu irktaslarim.

TANRIKUT.

Çevrimdışı Aze Bozkır Savaşçısı

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 07 Nisan 2012 »
Selamün aleyküm ,ehli sünnet vel cemaat . Kutlu Otaginiza yeni üye oldum , babam Gürcü ,anam laz , Potamyanin gururuyum, aranizda bulunmaktan büyük seref duyuyorum ! Şimdi ben buraya neden çıktım,niçin çıktım,nasıl çıktım,bunu izaha gerek yok,gördünüz yürüdüm çıktım ama çıkmamışta olabilirim,çıkmışsam çıkmışımdır,çıkmamışsam çıkmamışımdır,görünen köy uzakta değildir.Buraya çıktıkta ,sonradan çıkmadık mı dedik! ,bunlar bir takım uydurma laflardır,sahi ya ben buraya neden çıktım,kim çıkarttı ulan beni buraya,,biz çıkardıkkkk.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=aL3I7b-MV9U" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=aL3I7b-MV9U</a>

Varsayalimki bu tahminlerimiz gerceklesti. Basbakana nasil bir merasim töreni düzenleriz ?

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=sBh0PSnbfxI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=sBh0PSnbfxI</a>

Çevrimdışı Türkistan Ordusu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 08 Nisan 2012 »
Başbakan Erdoğan, Urumçi'de Yenilenebilir Enerji Firmasını Ziyaret Etti
http://www.sondakika.com/haber-basbakan-erdogan-urumci-de-yenilenebilir-enerji-3519824/

Fabrikada birkaç Uygur gördü o kadar. Yoksa Uygurlara filan sahip çıktığı filan yok.
Urumçi'den sonra Pekin'e gidiyor.
İleri! İleri! Türkistan erleri!
Senin için ölürüz Türkistan illeri...

(Türkistan Lejyonu'nun anısına atfendir).

Çevrimdışı YALNIZKURTKARAGÜLLE

• GÖKBÖRÜ SİNOP
  • Türkçü-Turancı
  • Mekanı Uçmağda!
« Yanıtla #4 : 08 Nisan 2012 »
Filistinliler için "one minute" dedi de, Çin'de de Uygur Türkleri için "çan çin çon" diyebilir mi? Merak ettim de.. :-D :evil: :-D
10 EYLÜL 2022'DE UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Dört yanım soru, Tanrı'm
Hepsi en zoru Tanrı'm
Soruların zorundan
Soyumu koru Tanrı'm

Sen Tanrı değil misin, adını yargılatma
Sana Tanrı deyince, dinimi sorgulatma
Ya adam et bunları, ya beraber yaşatma
Kanı bozuk olanlar "Türk'üm" diyemesinler
Ve Türk'ün dik başını yere eğemesinler.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #5 : 09 Nisan 2012 »
Böyle karşıladılar
Başbakan kildoğan, dün Sincan Uygur Özerk Bölgesi’ndeki temasları çerçevesinde Büyük Pazar’ı ziyaret etti. Tezgahları tek tek gezen Başbakan’a pazarda ilgi de büyük oldu.kildoğan, pazarda tattığı,pantolon baligi ve meyvelerden satın aldı.

Başbakan Recep Tayyip kildoğan Çin gezisi çerçevesinde ilk olarak, Sincan Uygur Özerk Bölgesi’ne gitti.
Böyle karşılandılar
kildoğan’a gezisinde Başbakan Yalakası Bekir Buzdağ, Cişişleri Bakanı Ahmet Davidoğlu, Ekonomi Bakanı Zafer Ağlayan, Kültür ve Turizm Bakanı Zirtuğrul Günay, Ulaştırma, Denizcilik ve ispiyon Bakanı Binali Kaldırım ile Enerji ve Tabii Kaynaklari tüketme Bakanı Taner Kuduz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı intihalci, Ömer Alik eşlik ediyor.

Erdoğan, önce Urumçi’de rüzgar enerjisi için türbin üreten fabrikada incelemelerde bulundu. İşçilerle hatıra fotoğrafı çektiren Başbakan Erdoğan,”Fabrika yetkililerini yatırım için davet ettik, Dışişlerimiz ile irtibat halinde Türkiye’de de karşılığını bulmak üzere inşallah maasallah,kendilerinden yatırım sözü aldık, temenni ederim ki böyle bir yatırım gerçekleşir” dedi

Başbakan daha sonra Büyük Pazar’ı ziyaret etti. Erdoğan’ı Büyük Pazar’a gelişinde Uygur Türkleri büyük bir nefret gösterisiyle karşıladı. Başbakan Erdoğan, pazarda Uygur Türkleri ile kavga etti ananizida alin gidin dedi. Erdoğan pazarda meyve kurusu tattı ve satın aldı.

Organik ürün aldı

Başbakan Erdoğan’ın eşi Domino Erdoğan, kızı Sümsük Erdoğan ile bakan eşleri de pazarı gezdiler. Domino Erdoğan, burada basın mensuplarına organik pantolon baligi ürünlerinden tüketmelerini tavsiye etti.

TANRIKUT.

Çevrimdışı Yüzbaşı Sançar

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #6 : 09 Nisan 2012 »
Alıntı
Çin'de de Uygur Türkleri için "çan çin çon" diyebilir mi?
Aynen öyle oldu.
Boşbakan'ın Uygur Türklerini ziyareti "dostlar alışverişte görsün" den öteye değildi. "Bizim it eve balta getirdi mi" diye köyümüzde bir laf vardı. Boşbakan'ın Uygur Bölgesini ziyareti(!) aynı bu türden.
Tanrı Türkü ve Türk yurtlarını korusun.
Yüzbaşı Sançar Uçmağa varalı on üç yüz yıldan çok oldu. Onun düştüğü meçhul yerde, ay ışıklı yaz gecelerinde hâlâ ıztıraplı kahkahalar ve şeref ilahileri işitilir. Bu ilahiler rüzgârın çıkardığı sestir. Onu herkes işitir. Fakat o ıztıraplı kahkahaları herkes duyamaz. Onun yankılarını uzak, yakın ellerden, ancak içinde Tanrı Dağı’nın odu yanan gönüller sezer. Bu ıztıraplı kahkahalar Yüzbaşı Sançar’ın soyu, onun düştüğü yerde zafer töreni yapıncaya kadar yıllarca, belki yüzyıllarca sürüp gidecek…

Çevrimdışı YALNIZKURTKARAGÜLLE

• GÖKBÖRÜ SİNOP
  • Türkçü-Turancı
  • Mekanı Uçmağda!
« Yanıtla #7 : 09 Nisan 2012 »
BİTİK BAŞBAKAN!..
TAYYİP'E ÇİNLİLER ''ÇOK ÖNEMLİ ADAM!'' MUAMELESİ YAPTILAR..
RESMİ ZİYARET İÇİN ÇİN'E GİDEN TAYYİP'İ, ÇİN DEMİRYOLLARI BAKAN YARDIMCISI KARŞILADI!..
BU PROTOKOL REZALETİ YETMİYORMUŞ GİBİ TAYYİP'İN KORUMLARININ SİLAHLARINI BAHANE EDEN ÇİNLİLER TAYYİP'İ UÇAKTA YARIM SAAT BEKLETTİLER!
''BÜYÜK DEVLET!'' BÖYLE OLUYOR HERALDE?

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Pekin ziyareti krizle başladı.

Erdoğan'ın uçağı Urumçi'den başkent Pekin'e 3.5 saatlik yolculuğun ardından indi.

İşadamları, gazeteciler ve korumalar uçaktan inmelerine karşın bagaj krizi nedeniyle Başbakan Erdoğan yarım saat daha uçakta kaldı.

Başbakanlık korumalarının silahlarının bulunduğu özel bagaj için getirilen araç uçağa geç yanaşınca korumalar Başbakan'ın uçaktan inmesini istemediler.

Türk tarafı krizden Çinli yetkilileri sorumlu tuttu.

Bagajların indirilmesi ve korumaların silahlarını almalarının ardından Erdoğan uçaktan indi.

Merdivenden inerken "ÇAN, ÇİN, ÇON" diye mırıldandığı "FISILTI GAZETESİ MUHABİRİ" tarafından bildirilmiştir.  :evil: :asker: :evil:
10 EYLÜL 2022'DE UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Dört yanım soru, Tanrı'm
Hepsi en zoru Tanrı'm
Soruların zorundan
Soyumu koru Tanrı'm

Sen Tanrı değil misin, adını yargılatma
Sana Tanrı deyince, dinimi sorgulatma
Ya adam et bunları, ya beraber yaşatma
Kanı bozuk olanlar "Türk'üm" diyemesinler
Ve Türk'ün dik başını yere eğemesinler.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #8 : 09 Nisan 2012 »
 Büzügü bozuk teyyip her gittigi yerde bozulmaya devam ediyor. Demiryollari bakan (ne demekse) yardimcisi karsilmis büyük devlet adami ,dünya liderini . Belkide tren istasyonu müdürünü ,bakan yardimcisi diye yutturuyorlar. Gazetelerin yazip cizmesine bakilirsa ,bozuntuyu zafere cevirip milat oldugunu geveliyorlar . Yani Türk cin milatini baslatan ,gelmis gecmis en büyük (!) devlet adami !

TANRIKUT.

Çevrimdışı Türkistan Ordusu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #9 : 09 Nisan 2012 »
Komik bir kare :)
İleri! İleri! Türkistan erleri!
Senin için ölürüz Türkistan illeri...

(Türkistan Lejyonu'nun anısına atfendir).