Gönderen Konu: bir ekmek 70 kuruş  (Okunma sayısı 5987 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bozkurTürk

• Yeni Üye
  • *
bir ekmek 70 kuruş
« : 22 Mayıs 2008 »
..........
"Ben ve milletim Tanrı'nın kırbacıyız.
Tanrı yoldan çıkan milletleri
cezalandırmak için bizi gönderir."
BAŞBUĞ ATTİLA

Çevrimdışı ULUTÜRK

• Türkçü-Turancı
Ynt: bir ekmek 70 kuruş
« Yanıtla #1 : 23 Mayıs 2008 »
bende adanada yaşıyorum bozkurTürk  andamın dediği doğrudur birde bu tayyip denen ADAM geçen çıkmış ulusa terslenişte hala istikrardan bahsediyor öfkeden çıldırdım ulan ekmek fiyatlararı almış başını gitmiş benzin başta olmak üzere zam sağanağı başlamış pirinç pilavı yemek lüks olmuş çiftçilik bitmiş işsizlik kol gibi birde 3 çocuktan bahsediyor bugünkülere iş buldu ya ileride onlarıda mesut eder ne yazıkki hep çocuk kalmıyorlar şu amerikanın adamı kemal derviş bile iflasa doğru gittiğimizi söyledi ya gerisini siz düşünün ülke toplu halde gitgide kaynıyor bunlar hala yok parti kapanırmı ulan Allah sizinde partinizinde topunuzun katmerli belasını versin güzelim ülkenin 6 yılda canına okudunuz

ilteris6

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 23 Mayıs 2008 »
ULUTÜRK ;
SİZ NOKTA VE VİRGÜL NEDİR BİLMEZ MİSİNİZ ?

ARTIK AYIPTIR,YAZIKTIR YAHU !

Çevrimdışı Tuğrul Tegin

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 23 Mayıs 2008 »
Kandaşlar biz de korumazsak Türkçe'mizi kim koruyacak? Yapmayın. Ayrıca kandaşlar Türkçe kökenli sözcükler kullanmaya özen gösterelim.

Tanrı Türk'ü Korusun!

Çevrimdışı KILIÇARSLAN

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #4 : 28 Mayıs 2008 »
 İstanbul'da daha pahalı.Yine şükredin halinize.Kira,yol parası,elektrik,doğalgaz faturası derken perişan oluyoruz.Bu arada dikkatimi çekti artık su faturaları her ay gelmeye başladı.Önceden iki ayda bir gelirdi.Elektrik faturası kullanılan kilowat aynı olmasına rağmen daha fazla gelmeye başladı.Doğuda ki kürtler sanırım kışın daha çok ısınmak için hırsızlığı abartmaya başlıyorlar.

Çevrimdışı gurturk

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #5 : 28 Mayıs 2008 »
Yakında evin bahçesine dikilen sebze ve meyveyede karışacak bunlar.TÜRK çiftçisini üretemez hale getirerek her yönüyle dışa bağımlı hale getiriyorlar.Bakliyat ürünleri  fiyat yönüyle uçuyor.

Çevrimdışı Tuğçe Özsoy

• Türkçü-Turancı
  • TÜRK IRKI SAĞOLSUN!!!
« Yanıtla #6 : 28 Mayıs 2008 »
Kandaşlarım soframızda yediğimiz,değişilmezimiz olan ekmeği tek fiyata indirip "ya alırsın, ya aç kalırsın" diyecekler..Bir çok kandaşımızın tok yattığını zannetmiyorum.Bir köy çocuğu olarak bilidiğim eskisi gibi tarım yapılmadığı.Herşey hazır ve hazıra her geçen gün daha fazla alışıyoruz.

Tanrım bütün Türkleri korusun,birlik,dirilik vesin!!!
"cihat" değil "KIZILELMA" !!!
"ab" değil "TURAN" !!!

Çevrimdışı SelmaUlusal

• Türkçü-Turancı
  • **
  • "Ben Bir Türk'üm, Dinim, Cinsim Uludur!!!!!...."
« Yanıtla #7 : 28 Mayıs 2008 »
Millet önce aç ve daha fakir hale getirildi sonra kendilerine mecbur edildi... Gözleri kör edildi, çünkü aç çünkü gelecekten umutsuz!! Olursa bu düzeltir denildi çaresiz inandırıldı... Türk'ün dirilidği gün gelecek şanlı tarih yalan söylemez...esenlikler
Israrla Girmeyin Soy Sop Faslına İtse İt, Kurtsa Kurt Nasılsa Döner Aslına; Çünkü İt Eniği İt, Kurt Balası Kurt Olur!!!!!

Bellidir yol, bellidir yön
Bellidir sağ sol, arka ön
"Ey Türk  titre kendine dön"
Denildiği gün vaktidir....

Çevrimdışı gurturk

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #8 : 28 Mayıs 2008 »
Tarım yapamaz hale getiriliyoruz,ekeceğimiz ürünlere kota koyulup eksikliği  dışardan satın almamız isteniyor.Türk tohumculuğu yok edilip yerine israil menşeyli dölsüz tohum ekmemiz isteniyor, ilaç ve gübre  her gün zamlanıyor, su  sorunu zaten var.Geçen 1 saat devlet suyu kullandım verdiğim para 10 ytl ki bana iki günde bir 3 saat su lazım,mazotun durumu zaten belli.Çiftçilik bu ülkede bilerek yok ediliyor,böyle giderse mısır süvenlerinden ekmek yapacağız.

Çevrimdışı Tuğçe Özsoy

• Türkçü-Turancı
  • TÜRK IRKI SAĞOLSUN!!!
« Yanıtla #9 : 28 Mayıs 2008 »
Tanrı korusun!!! Bu ülkede daha neler göreceğiz inanın bilemiyorum ama yıkamayacaklarından eminim.
gurturk veya diğer kadaşlarım; sorularım var?
Geçenler de gündemde yer alan "pirinç sıkıntısı" bilerek çıkartılan bişey değil midir?Miilletimizin nabzı mı ölçüldü yoksa başka birşey mi?Soframızın değişilmez,en gerekli olan katığı "ekmek" ve diğer gerekli besinlerimiz az, ucuz, kalitesiz bir hale mi getiriliyor?
"cihat" değil "KIZILELMA" !!!
"ab" değil "TURAN" !!!