Gönderen Konu: Bozkurtların Toyu  (Okunma sayısı 8735 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Deli

• Türkçü-Turancı
Bozkurtların Toyu
« : 15 Temmuz 2006 »
80 öncesiydi,

Gece olmuştu arkadaşlarımı da beni de uyku tutmamıştı,çay demlemiş,siğaralarımızı yakmış vatan millet meselelerinden konuşuyorduk.Komünizmden girdik,şehit arkadaşlarımızı yad ettik ve bir ara konu ölümden sonraya geldi.

Arkadaşım
    -Şehit Türk,öldükten sonra Tanrı dağlarına ecdadını ziyaret eder ondan sonra Tanrı katına uçar.

Bu sözler hepimizi etkilemişti, sustuk hayallere daldık çünkü bu rüyalarımızı süsleyen birşeydi.Kürşad'ı görmek,Alp Er Tunga'yı ve daha nice nicelerini görmek ;Aman Tanrım ne muhteşem birşeydi.Bu suskunluk içinde on dakikaya yakın süre geçti.Ve sonra belki hayalimizi gerçekleştirecek kapının kırılma sesiyle irkildik.

Hemen şaşkınlığı üzerimden attım ve silahıma davrandım ama ak alnıma al kan sürülmüştü bile.Bir komünist kurşun beni yerlere sermişti.Suçumsa Türk Milliyetçisi olmak.Bu suçu ben gögüslerim yeter ki Millet yaşasın,yeter ki vatan varolsun.

Türk Irkı sağolsun deyip bir kelimeyi şahadet getirdikten sonra yavaş yavaş gözlerimin kapandığını ve kurşun yarasının artık acımadığını hissettim.Çok geçmeden gözlemi kapattım.

Tok bir ses beni karşıladı,tanımıyordum bu sesi,ötelerden geliyordu bu ses:

-KALK AYĞA EY YİĞİT TÜRK

Gözlerimi açtığımda nerede olduğumu bilmiyordum.Üzerimde beyaz bir kıyafet vardı şaşırmıştım hele belimde ki Kurt başlı kılıcı gördüğümde şaşkınlığım büsbütün arttı."Nerdeydim ben,bura neresi,bunları üzerime ne zaman giydim ben?"

Sorular sorular sorular.Zihnimde birçok soru vardı.Bir dağdaydım galiba,etrafa baktığımda her yerde bir dağ zirvesi görünüyordu.Bazıları alçakta,bazıları ise yüksekteydi.Yüksekte olanların doruğunda kar vardı.Önümde ise hiçbirşey yoktu düz araziydi.Tanrm burası neresiydi?yoksa yoksa rüyalar gerçek mi olmuştu?

Zihnimde bunları düşünürken bir Kurt uluması ve ardından vurulan davullarla irkildim.Güm,güm,güm.Belirli arlıklarla vuruluyordu.Önümde birşeyler belirmeye başladı.Alaca birşeyler,git gide belirginleşiyorlardı.Bir süre sonra iyice belirginleştiler ve işte rüyalarım gerçek olmuştu onlar karşımdaydı.Hepsi karşımdaydı,öylece duruyorlardı,belki yüzbindi sayıları beklide Milyon.Ama hepsi karşımdaydı

Hepsi kılınçlı,sadaklı,oklu,börklü.Saf saf,bölük bölük dizilmişlerdi ve beni selamlıyorlardı. Gözlerimden damla damla yaş süzüldü.Dayanamadım attım ayaklarına kendimi çocuk gibi ağlıyordum  ve dizlerimin üstüne çöktüm.Kocaman adamdık halbuki,ağlamak acizlikti halbuki ama ben çocuklar gibi ağlıyordum.

Kür Şad ordaydı,Oğuz Kaan ordaydı,Başbuğ Atatürk oradaydı.Hele Başbuğ'a börk nede yakışmıştı Tanrım.Hepsi ordaydı.Fatih’in yiğitleri,Yavuz’un Delileri,Kür Şad’ın Bozkurtları hepsi karşımdaydı

Ve gökten alaca atlarla iki kişi indi “EY OĞUL,HOŞGELDİN" dediler.Ayağa kalktım hala ağlıyordum.Son bir kez yere diz vurup Türk Töresince selam verdim selamımı aldılar ve yavaş yavaş gözden kaybolmaya başladılar.Gökten inen meleklerle beraber Tanrı Katına uçtuk ”bizden sonra gelecek şehitleri beklemek için”.

Ve biz göge yükselirken Tanrı Dağlarında Bozkurt ulumalarına eşlik edercesine,erkekçesine tarihten bir ses yankılandı

EY TÜRK ALTTA YER DELİNMEDİKÇE
    ÜSTTE GÖK ÇÖKMEDİKÇE
    SENİN İLİNİ VE TÖRENİ KİM BOZABİLİR
    TİTRE VE KENDİNE DÖN

Bu Ölüm Toyudur,bu toyu görmeyi Tanrı hepimize nasip etsin

TANRI TÜRKÜ KORUSUN
NE AMERİKA , NE RUSYA , NE ÇİN ,
HERŞEY MİLLİYETÇİ TÜRKİYE İÇİN ...

Bozoklu Bozkurt

• Ziyaretçi
Ynt: Bozkurtların Toyu
« Yanıtla #1 : 15 Temmuz 2006 »
Yavuz ANDA;

Bozok Yaylasının yiğit balası!

Eline, yüreğine diline dileğine sağlık!

Esenlikler, saygılar.
TTK
Gani Turani

Çevrimdışı Deli

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 16 Temmuz 2006 »
 Sağolasın Gani ANDA

Senin şiirlerin yanında,bizim yazı biraz sönük kalıyor Anda.

Çok Teşekkür ederim

Saygılarımla
 TTK

Bozoklu Bozkurt

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 16 Temmuz 2006 »
Şahsen yazın beni çok etkiledi soydaşım.

Umut ederim ki;ileride nice böyle yazılara imza atarsın.

Unutulmak ölmektir
               unutmak gibi
  hatıralar unutulmazsa ebedi kalırlar
      aynı tarih gibi  yaratmak gibi
Unutmak ölmektir
   ölülerden farkımız kalmaz
geçmişi silerek tıpkı hayat gibi

Esenlikler, saygılar.
TTK

Çevrimdışı nil

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #4 : 24 Temmuz 2006 »
Nekadar güzel yazmışsınız,elinize yüreğinize sağlık.Çok etkinlendim ,perişan oldum ...

Çevrimdışı metinuzun

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #5 : 25 Temmuz 2006 »
YAW KANDASLAR AGLATINIZ BENI BE.VALLA BU SATIRLARI YAZARKEN AGLIYORUM HALA KENDIME GELEMEDIM.

DELI KANDASIM INSALLAH O GÜNLERI GÖRÜRÜZ, NE GÜZEL YAZDIN BUNU NERDEN AKLINA GELDI?

COOOOOOK GÜZEL YAZMISIN KANDASIM BENIM.TANRIYA HER GÜN DUA EDIYORUM EGER ÖLECEKSEM SEHIT OLAYIM DIYE.

BU YAZINLA KALBIMIM TAAA BI KÖSESINDEN VURDUN BENI.
SIZIN IZNIZLE BU YAZIYI CIKARTIP ARKADASLARA OKUTMAK ISTIYORUM.

VALLA HALA AGLIYORUM YAHU NEDIR BU? DÜSÜNDÜKCE SEHIT OLMANIN GÜNLERINI BEKLIYORUM.

ELLERINE GÖNLÜNE SAGLIK DELI KANDASIM BENIM.

TANRI BÜTÜN TÜRKLERI KORUSUN

SAYGILARIMLA ESEN KALINIZ

BOZKURT BOYUN EGMEZ, TÜRK ASLA EGMEZ

Çevrimdışı Deli

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #6 : 25 Temmuz 2006 »
  Irkdaşlarım Metin Uzun ve Nil Hanım

Çok teşekür ederim.Eğer birazcık yüreğinize tercüman olduysa bu yazı ne mutlu bana.

Metin Uzun Kandaşım yazı benim değil,sizindir.

Saygılarımla

TÜRK TANRIYI,TANRI TÜRKÜ KORUSUN.

Çevrimdışı metinuzun

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #7 : 25 Temmuz 2006 »
SAGOLASIN YAVUZ ANDA HERKESE OKUTACAGIM BU YAZINI.

YAVUZ ANDA BUGÜN TEKRAR OKUDUM YINE AGLADIM,SEHITLIK GIBISI VARMI DÜNYADA?
YA'DA SÖYLE TERIMLEYIM:ACABA BASKA IRKILARDA VARMI BÖYLE SEHIT OLMAK?

CEVABI SENDE BILIYORSUN BENDE,HER TÜRK BUNU BILIR.
YOK YOK YOK; BU SADECE BIZE AYIT BIR AYRILACIKTIR BASKA IRKLARADA YOK BÖYLE BIRSEY.

TEKRAR TESEKÜR EDERIM SIZE YAVUZ ANDA SAYGILAR VE SEVGILER
ESEN KALINIZ.

TANRI SADECE TÜRKÜ KORUYACAKTIR

Çevrimdışı metinuzun

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #8 : 26 Temmuz 2006 »
Ayağa kalktım hala ağlıyordum.Son bir kez yere diz vurup Türk Töresince selam verdim

SAYIN YAVUZ ANDA BU TÜRK TÖRESINCE SELAM NASIL OLUR BUNU BANA ACIKLARMISIN?

CEVABIN ICIN SIMDIDEN SANA TESEKKÜR EDERIM

SAYGILARIMLA ESEN KALINIZ

Çevrimdışı Deli

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #9 : 26 Temmuz 2006 »
  Metin Uzun Irkdaşım

Türk Töresine uygun yere diz vurup selam veriyor.Yani ayrı iki selam vermiyor.

Cümle düşük olmuş veya manasızlık katmışsa düzeltiriz.

Saygılarımla