Gönderen Konu: Destek ve yardım  (Okunma sayısı 7264 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
Ynt: Destek ve yardım
« Yanıtla #10 : 22 Kasım 2011 »
 Aybike Umay Hanım,

Öncelikle hem sizi hem de eşinizi, bu mutlu haber dolayısıyla kutlarız. Doğacak yeğenimiz içinde ömrü uzun, devri daim olsun diyoruz. Yüce Tanrı'dan ona uzun, sağlıklı ve mutlu bir hayat sunmasını diliyoruz.

Çok güzel ve de çok nadir verilen Öz Türkçe bir ad seçmişsiniz. Bu seçimiz ve gösterdiğiniz Türklük şuuru içinde tebriklerimizi lütfen kabul ediniz.

Burla; çok güzel bir ad olmuş ancak tek ad olarak kalırsa bence daha güzel olur. Ama ikinci bir ad olmasını da istiyorsanız şahsen önerim BURLA GÖKÇEN olarak koymanızı tavsiye ederim.

Esenlikler,

TTK

23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı aybike umay

• Yeni Üye
  • *
Ynt: Destek ve yardım
« Yanıtla #11 : 02 Aralık 2011 »
TÜRK-KAN iyi dileklerinizden ve alakanızdan ötürü çok teşekkür ederim, var olun...

Üçoklu Börü Kam iki isim konusundaki inceliğiniz için çok teşekkür ederim, bu açıdan hiç düşünmemiştik, çok haklısınız, dediklerinizi dikkate alacağız.

Evet sanırım artık karar kılındı; eğer son anda bir değişiklik olmazsa çocuğumuzun adı; TÜRKÜN BURLA olacak. Artık aramıza katılmasını merakla bekliyoruz. Önerileriniz ve ilginiz için hepinize sonsuz teşekkürler diliyoruz. Sağlıcakla ve esenle kalın...
TÜRK olduğum bilinsin yalnız!