Gönderen Konu: EBULFEZ ELÇİBEY  (Okunma sayısı 21180 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gurturk

• Türkçü-Turancı
Ynt: EBULFEZ ELÇİBEY
« Yanıtla #20 : 04 Ekim 2007 »
O döktüğümüz göz yaşlarının küçük bir birikinti kalması dileğiyle.

Çevrimdışı ÇEPNİ FİRUZ

• Türkçü-Turancı
  • TÜRK IRKÇISI
« Yanıtla #21 : 06 Ekim 2007 »
Yüksek Türk siyasetçisi, Vatan ve Özgürlük savaşçısı Ebulfez Elçibey seni hiçbir zaman unutmayacağız. Yarım bıraktığın savaşını Azerbaycanın asil evlatları er yada geç muhakkak tamamlayacaklardır.Türk ve Türk dünyasının  şanlı Tarihine adını yazdırabilen kişiliğinle  her zaman anılacaksın   Ruhun şad mekanın Tanrıdağı ve Türk uçmağı olsun.

Çevrimdışı Kıpçak Bey

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #22 : 16 Ekim 2007 »
Yaşasın hayatını TÜRKLÜĞE adamış bu kahraman insanlar. ALLAH hepimize onlar gibi olmayı nasip etsin. Hepinize paylaşım için teşekkürler

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #23 : 20 Ekim 2007 »
Büyük devlet adami,Ebulfeyz Elcibeyin,kahrindan ucmaga vardigini,düsünürüm hep. Mekani Tanri daglari ruhu sad olsun Türk irki sagolsun
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı Işbara Tarkan

• Türkçü-Turancı
  • Elçibey'in Askeri
« Yanıtla #24 : 05 Haziran 2011 »
Elçibeyim seni tanıyamamak, davanda yanında bulunamamak içimde yaradır.Başbuğumdan sonra yanında olmayı en çok istediğim liderdir.Mekanı Tanrı Dağı olsun.Biliyorum ki bizi gözlüyor.Tebriz'de ay-yıldızlı bayrak gökleri süsleyene kadar da bizi gözleyecek.
"Süt verirken öz anam, Böyle demişti bana: Seni kurban besliyorum Türk Yurduna, Vatana, Bu dünyada azatlığı şan şöhretten üstün tut, Alçaklığı, yaltaklığı, rezilliği sen unut! Senin sevgin vatan olsun, millet olsun, ben olum, Sütüm sana haram olsun; hıyanet etsen oğlum!"

Ahmet Cevat