Gönderen Konu: Göze Görünür Eylemler Zamanı  (Okunma sayısı 6238 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Savaşankurt

• Türkçü-Turancı
  • **
    • İntikam Yemini
Göze Görünür Eylemler Zamanı
« : 13 Haziran 2007 »
Andalar, Türkçü forumlarda fikir alışverişleri sesimizi duyurmamıza bir altyapı sağlıyor. Ancak ben göze görünür eylemlerinde artık hayata geçmesi gerektiğini düşünüyorum. Yapacağımız bireysel eylemler için artık gecikmeyelim. K.rt eniklerine çanak tutan her yere ve her kuruma karşı eylemleri yoğunlaştırmanın, organize olmanın tam zamanıdır. Mesela neler yapabiliriz:
1- K.rt ve fetullah eniklerine yer veren tüm basın ve medya kurumlarına anında tepki e-postaları atalım. K.rt dizilerini ısrarla yayınlayan tv kanallarına bunu protesto eden e-postalar atalım.
2- Türkçü-milliyetçi mesajlar ve simgeler içeren tişörtler giyelim. Bunları kendimiz bile hazırlayabiliriz.
3-Sprey boyalar ile Türk milletine seslenen kısa duvar yazıları yazma seferberliği başlatalım.
4- Kendi imkanlarımızla, belirleyeceğimiz Türkçü-milliyetçi bildirileri bulunduğumuz çevrede geceleri dağıtalım.

Bunlara küçük eylemler olarak bakmayalım, ses getirecek kadar yaygınlaştırıp organize hale getirelim. Önerilerinizi ekleyin, konuşalım.

Bütün Türkçülere saygılarımla...
Türk'e tuzak kuran kendi mezarına toprak taşır.

http://intikamyemini.blogcu.com

Çevrimdışı _alkar_

• Türkçü-Turancı
  • **
  • TÜRKÇÜLÜK YÜCELMEK İÇİN DEĞİL YÜCELTMEK İÇİNDİR
Ynt: Göze Görünür Eylemler Zamanı
« Yanıtla #1 : 13 Haziran 2007 »
evet kandaşım çok doğru düşünmüşsün  bizde atsız atanın resmi ve öztürk yazısıyla tişörtler bastırmayı düşünüyürduk çevremizde sıkça gördüğümüz anlamsız resim ve yazılarla sülenmiş kıyafetlere karşı öztürkçü duruşumuzu göstermek istiyoruz
Ben ve milletim Tanrı'nın kırbacıyız.
Tanrı yoldan çıkan milletleri
cezalandırmak için bizi gönderir."
BAŞBUĞ ATTİLA

Çevrimdışı _alkar_

• Türkçü-Turancı
  • **
  • TÜRKÇÜLÜK YÜCELMEK İÇİN DEĞİL YÜCELTMEK İÇİNDİR
« Yanıtla #2 : 13 Haziran 2007 »
birde bir fikrimi açıklamak istiyorum tarihi bilgilerimiz ışığında atalarımmızın giyim kuşam ve kıyafetleri araştırıp günümüz şartlarına uygun bir şekilde biçimlendirerek emperyalist moda akımlarına karşı TÜRK modasını başlatabiliriz tabi sade giyim değil saç sakal ve benzeri şekillerde kendi benliğimize uygun akımlar başlatabiliriz tabi benimki basit bir fikir bu konularda yetkin arkadaşlarımız daha etkili fikirler oratya koyabiliriz artık gençliğimizi ab ve abd gibi tarzan özentilerinden kurtarmalıyız
Ben ve milletim Tanrı'nın kırbacıyız.
Tanrı yoldan çıkan milletleri
cezalandırmak için bizi gönderir."
BAŞBUĞ ATTİLA

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
« Yanıtla #3 : 13 Haziran 2007 »
İLTERİŞ TÜRKÇÜLER TEŞKİLATI

14 Nisan Cumhuriyet Mitingi, Ankara-Tandoğan Meydanı

Görüntüler:
http://www.hunturk.net/forum/index.php/topic,1836.0.html

28 Nisan Kerkük Mitingi, Ankara-Tandoğan Meydanı
Görüntüler:
http://www.hunturk.net/forum/index.php/topic,1886.msg10795.html#msg10795
Kerkük Mitingi Videosu:
http://youtube.com/watch?v=-UfEdJQp5HE

İLTERİŞ TÜRKÇÜLER TEŞKİLATI

İrtibat & İletişim

Genel Merkez

Konur sokak 63/4 Kızılay Ankara
Tel : +90 312 418 45 15
Belgegeçer : +90 312 418 45 19

İlteriş İstanbul Teşkilatı
Kök-Börü Anda özel ileti yolu ile temas kurunuz. 
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Kök-Börü

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 14 Haziran 2007 »
savaşankurt,

Biz sanalda değil gerçekte varız..Bilmem anlatabiliyormuyuz?

Çevrimdışı Ziya Gökalp

• Türkçü-Turancı
  • TANRI TÜRK'Ü KORUSUN!
« Yanıtla #5 : 15 Haziran 2007 »
Savaşankurt ; yeni bir şey icat etmiş gibi başlık açmışsın.
İLTERİŞ TÜRKÇÜLER TEŞKİLATI zaten faaliyetlerine devam etmektedir.
TÜRK-KAN anda zaten gerekli linkleri vermiş.

Çevrimdışı Savaşankurt

• Türkçü-Turancı
  • **
    • İntikam Yemini
« Yanıtla #6 : 16 Haziran 2007 »
Savaşankurt ; yeni bir şey icat etmiş gibi başlık açmışsın.
İLTERİŞ TÜRKÇÜLER TEŞKİLATI zaten faaliyetlerine devam etmektedir.
TÜRK-KAN anda zaten gerekli linkleri vermiş.

Değerli Ziya Gökalp anda, bana karşı niçin böyle negatif bir dil ve üslup kullanıldığını anlamakta güçlük çekmeye başladım.  "Yeni bir şey icat etmiş gibi" küçültmeye çalışıcı bir cümleye niçin ihtiyaç duydun anlamamam mümkün değil. Aranıza yeni katılan birinin, kendisinden önceki zamanlarda otağda yazılmış her başlığı okuyamamış, ya da gözden kaçırmış olma ihtimalini hiç mi düşünemezsiniz? Hem bizleri tetikte tutacak önemli bazı şeyleri tetikte ve zinde tutmak için tekrar edilmiş olsa, Türkçü andaların zihninde sürekli kıvılcımlar çakması sağlansa sence kötü bir eylemmidir bu?

Son bir rica daha; mitinglere katılan cesur ve yürekli tüm andalara selam olsun derken, başlıkta yazdığım eylemlerin miting eyleminden farklı hareket türleri olduğunu, bu nedenle bu başlıkta sıraladığım öneri mahiyetindeki maddeleri bir kez daha okumanızı rica ederim.

Benim bu anlamda bir protesto çağrısı olarak hazırladığım blog linkimin bile imzamdan kaldırılması ayrı bir üzüntü kaynağıdır.

Yanyana getirilen on okun kırılmaması ama tek okun ortadan kolayca kırılması gibi, birbirimizin düşüncelerine saygılı bir üslupla yaklaşmayı terk edip, rencide edici bir tavırla andalık ruhumuzu zedelememiz temennimle...

Tüm Türkçülere saygılarımla...
Türk'e tuzak kuran kendi mezarına toprak taşır.

http://intikamyemini.blogcu.com

Kök-Börü

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 16 Haziran 2007 »
Savaşankurt,Öncelikle etkinliklerimize katılın ki sanal olmadığınızı bilelim..

Öyle değilmi?Sonra istediğiniz şekilde fikrinizi belirtirsiniz..

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
« Yanıtla #8 : 16 Haziran 2007 »
http://www.hunturk.net/etkinlikler.html

2007 yılının başından beri yapılan etkinlikler.
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı Erlik Han

• Yasakli
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #9 : 16 Haziran 2007 »
hemen sakladığımız m16 ları alalım her şehide 5 kürd leşi alalım yok be fişeğe  yazık ne gerek var boğma kordonu ile sıkalım gırtlaklarını sonrada derilerinden abajur kemiklerinden çalışma lambası yapalım hatta varsa altın düşelrini sökelim sonra eritip külçe yapıp isviçre bankalarında hesap açalım büyük iktidar yürüyüşünde kullanırız.
yahu ne eylemselliği biz önce sanal haslaığından kurtulalım hele gerisi gelir zaten, bir kitap bile okumamış ömrünce okuduğu tek şey netteki Türkçü yazılar otağdaki söylemler, sanalda aslanparçası sanki dadaloğlu demezlermi ki adama hele sen şu nur cemalini göster hele kardeşlik kimsin necisin bir görelim sonra adına eylem de eylem yapalım miting de miting koyalım ama ne olur sa lsun sanaldan kurtulunsun klavye denen ucuz ve amansız çocukluk hastalığından kurtulup omuz vermek gerek kutlu sevda ya gönül veren yoldaşlara has harbi yalansız girmeli bu aşka, onurunla namusunla hizmet etmelisin, gerçekten de karşılıksız sevmelisin davanı, senden önce bedel öedeynelern ödedikleri bedeller üzerinden martaval okumadan, Miras yedi beyzadeler gibi ATSIZ şunu demiş BAŞBUĞ bunu demiş, bende bunu derim demeden üreterek ama çalmadan üreterek sabırla, inançla ve her zaman yüreğindeki kini büyüterek sonunu düşünmeden girmelisin bu yola;
Kimse sana cenneti vaad etmiyor bunu bil,uğrunda ölümü ile göz aldığın asil ırkın seni red edecek, horluyacak hatta bölücülük yapmakla suçlayacak işte o zaman dimdik duracaksın düşmanın karşısında ve 40 yiğidi ile Çin'i hallaç pamuğu gibi atan KÜR ŞAD a layık olucaksın
 TÜRKÇÜ sen Tanrıdan başka sahibi olmayansın; Erce ölmeyi herkezten iyi bilen olmak zorundasın......

Arab' ın İblisi varsa Türk'ünde ERLİK HAN' ı var...