Gönderen Konu: HEPİMİZ TÜRK 'ÜZ  (Okunma sayısı 7974 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YANLIZ KURT(2)

• Türkçü-Turancı
Ynt: HEPİMİZ TÜRK 'ÜZ
« Yanıtla #10 : 29 Ekim 2007 »
Bazı bölgelerde bilinçlenmeler başladı,alış veriş yapmaların kesildiği,TÜRK kökenli işverenlerin itleri işten çıkarmaya başladığını biliyoruz....

evet doğru dersin anda
ama
buna paralel olarak son zamanlarda kaşınanlar yine yapıyolar yapacaklarını maalesef
istanbulda olay çıkarmaya devam ediyorlar
şaştığım nokta :şunlara halktan nasıl olur da tepki gelmez
it sürüsü gibi toplanıyorlar hemen
bizim toplandığımızı daha görmemişler herhalde..
Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm!

Çevrimdışı YANLIZ KURT(2)

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #11 : 29 Ekim 2007 »
Şişli'de Öcalan sloganları
      Şişli’de sınır ötesi operasyona izin veren tezkereyi protesto etmek için toplanan gruba polis müdahale etti.
      Alınan bilgiye göre, TBMM tarafından çıkarılan tezkereyi protesto etmek için Okmeydanı Fatma Girik Parkı’nda toplanan yaklaşık 60 kişilik grup, terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan lehine sloganlar atarak çeşitli pankartlar açtı.
      Yürüyüş yaparak Okmeydanı Sağlık Ocağı önüne gelen ve burada basın açıklaması yapmak isteyen gruba, olay yerinde geniş güvenlik önlemi alan Çevik Kuvvet ekiplerince müdahale edildi.
      Polis, kendisine taş ve molotofkokteyli atan göstericileri, biber gazı sıkarak dağıttı.
      Ara sokaklara kaçan grup üyelerinden gözaltına alınan olmadığı öğrenildi.
http://www.milliyet.com.tr/2007/10/28/son/sontur31.asp
Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm!

Çevrimdışı DEDEM KORKUT_ASYA

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #12 : 29 Ekim 2007 »
İyice sapıttı bunlar...
60 kişilermiş almadılar mı içeri bunları; polis arkadaşlar iki gün misafir etselerdi, jopun tadına doyasıya bibaksalardı, ozaman af buyurun o itin adını ağızlarına alabiliyolar mıydı?

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 29 Ekim 2007 »
Haberlerde izledim şok oldum bunlar iyicene bizi galyana getirmek için uğraşıyorlar..

Çevrimdışı ULUTÜRK

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #14 : 09 Kasım 2007 »
Kardeşlerim bunların son zamanlardaki stratejisi bir iç savaş çıkartarak türkiyede çeşitli bölgelerde kurtarılmış bölgeler oluşturmak daha sonra çatışma şiddetlendikçe türkiyede etnik temizlik yapıldığı kaos ortamının olduğunu can güvenliği olmadığı idialarıyla tabiki avrupanın var desteğiyle aynı yugoslavyada olduğu gibi BM askeri müdahelesi amaçlanmaktadır daha sonrası uluslararası propaganda tabiki biz herzamanki gibi haksızız self determinasyon ve plesibit gibi yollarla önce özerklik sonra güneyle birleşip kürdistana merhaba işte bütün azıtmaları bütün tahrikleri bu ortamı yaratmak için size çok uçuk geldiyse unutmayın oyun büyük oyun bu 3-5 senede değil yıllara yayılarak olur dedim ya oyun büyük

Çevrimdışı TiginNoyan

• Türkçü-Turancı
  • Inançu Apa Yargan Tarkan Köl Tigin
    • Steppe History Forum
« Yanıtla #15 : 14 Kasım 2007 »
ULUTÜRK kandaşıma katılıyorum. Aynı oyun 1980'lerden îtibâren Yugoslavya'da oynandı ve başarılı oldu. Gerçi bunda Yugoslavya'nın yapay bir devlet olup idârî yapısının bölünmeye kolaylık sağlayıcı olmasının da payı vardı. Bizim devletimiz yapay olmadığı ve merkezî yönetim güçlü olduğu için şimdiye kadar başarılı olamadılar.

Türük Oguz begleri bodun eşid: üze teŋri basmasar asra yir telinmeser Türük Bodun iliŋin törügün kim artatı utaçı erti? Türük Bodun ertin, ökün!