Gönderen Konu: Doğu Türkistan'lı küçük çocuğa sokak ortasında işkence.  (Okunma sayısı 5385 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cebe Noyan

• Her Şey Türk İçin, Türk'e Göre!
  • Türkçü-Turancı
  • Türk Irkı Sağ Olsun!
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=dcpiROztHX8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=dcpiROztHX8</a>

Şerefsiz AKP sinin Yandaş Basını!
Hani neredesiniz?
Doğu'da Polis'e taş atan kürt çocuklarını sütten çıkmış ak kaşık gibi gösterdiniz, günlerce ağlayıp sızladınız.
Hadi bunuda haber yapın, bu izlek içinde yazın-çizin...!
Ümmetinizin bittiği yerde, Türk'ün Kudreti başlar.

"Niye kaçıyoruz? Çok diye niye korkuyoruz? Azız diye niye kendimizi hor görelim? 'Hücum edelim' dedim. Hücum ettik...Savaştık. Bizdeni iki ucu,
yarısı kadar fazla idi. Tanrı lûtfettiği için, çok diye korkmadık, savaştık. Tarduş şadına kadar kovalayıp dağıttık."
(Bilge Tonyukuk - 2. Taş, Batı Yüzü - 3-4-5-6)

Çevrimdışı Türkçü

• Türkçü-Turancı
  • **
Kana susamış yavuz hırsızlar, adam akıllı kök saldılar gariplerimizin yurduna.
Onların tepelerine öyle bir gürz indirelim ki, hiç dönüp bakmasınlar ardına, kirli çakallar nasıl meydan okuyabilirmiş Oğuz Kağan'ın asaletli bozkurduna?
Yeter artık, Yeter!
Kalmasın tek karış toprak, kurtarılsın zalim ayağı altından, kalmasın tek gardaşım esir.
Hür olsun Kaşgarlı Mahmud'un yurdu Türkistan!!!!
.....
"Ölüm değil bize tasa,
Biz kartalız, hayat ökse.
Yavuz düşman kılıç çalsa
Yumruğumla çelemem mi?

Kırgız atım yağız olsa,
Yol gösteren yıldız olsa.
Bahtiyarlık bir kız olsa,
Silâh çekip alamam mı?

BAHTİYARLIK BENİM TASAM,
FAKAT O BİR ZEHİRLİ SAM,
BİRŞEY BİLE YAPAMASAM,
ERCESİNE ÖLEMEM Mİ?"

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
Hani nerede elin Arab'ı için ağlayanlar ? Hani nerede halkların kardeşliğinden bahsedenler ?

Çin Konsolosluğuna en az 8 defa protestolara gittim sayımız parmakla sayılır.Bugünde yarında öyle olacaktır malesef.Biz Türkçüler ;

Geçmişlerin gecesinden ışık alırız !

Bu Çin'e yine bir gün darbe vuracağız !..

Tanrı Türk'ü Korusun !