Gönderen Konu: Eyyy Kandaşım... Ne kadar Türksün... Soyunu anlat...  (Okunma sayısı 129452 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gok_turk

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
  • turk irki sag olsun
ben daha once boyle bir isim  duymamistim ama sana internet uzerinden yaptigim arastirmaya dayanarak ERETNA  beyligi hakkinda bir seyler buldum     bu adrese bakarak bilgi alabilirsin  kandasim   http://tr.wikipedia.org/wiki/Eretna_Beyli%C4%9Fi   
TURAN  ..........................

Çevrimdışı OĞUZ_

• Yeni Üye
  • *
Kandaşlarım,  Otağınıza yeni üye oldum.

Ana ve Ata tarafım Oğuzhan soyunun Bozok kolunun Kün Han oğullarının Kayı boyunun Karakeçili oymağının Kayı an Hassa Tirlerindendir. Muğlalıyım bazı formlarda özellikle kıyı Ege Bölgesinin Türklüğünün çok az olduğunu veya hiç olmadığını savunurlar aslında tam tersi Kıyı Ege yörük kültürünün tam olarak yaşandığı yerlerdir. Esenlikler dilerim.

Çevrimdışı Deli Dumrul

• Türkçü-Turancı
  • **

Bayburt`lu bir Ahiska Türküyüm.Irkdaslarima bilgi olmasi acisindan; Bayburt icerisinde hic bir gayriTürk unsur bulundurmayan bir sehrimizdir.Neredeyse tamami Ahiska kökenlidir.

Tanri Türkü Korusun!

Tanrıkut1964

• Ziyaretçi
Bozöyükte yerleşik Oğuz-Kayı Boyu (Çokça Hudut Savaşçısı)  3/4 ve Köstence Kırım Türkü 1/4...

Evdeşim ise Hudut Savaşçısı olan Sancak Türklerindendir

Çevrimdışı AttilaHun

• Türkçü-Turancı
Bozöyükte yerleşik Oğuz-Kayı Boyu (Çokça Hudut Savaşçısı)  3/4 ve Köstence Kırım Türkü 1/4...

BİLECİK-Bozüyük'ten misin anda?

Kök-Börü

• Ziyaretçi

BİLECİK-Bozüyük'ten misin anda?

Evet AttilaHun Anda,

BİLECİK-Bozüyük'tenim...Doğrudur

Çevrimdışı ÇIĞIR

• Yeni Üye
  • *
babadan anadan çepni boyundanım tanrının bana verdiği en güzel hediye TÜRK'üm

Kağan Murathan

• Ziyaretçi
Bulgaristan ve Pomak Türkleri :

//Düzeltme
//Pomak propagandası yapmayınız.
//Otağ Yöneticisi

Çevrimdışı brakisefal

• Türkçü-Turancı
    • http://www.vatankirim.net/
pomak'lar Türk değil; müslümanlaşmış slav-çingene karışımı ecüş büçüş bir güruhdur. Araştırınız.

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
Pomaklar Türk değildir. Bunu kendileri dahil herkes biliyor. Pomakları Türk yapmak için boşuna çaba sarf etmeyin.

Uyarı olarak algılayınız..!
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !