Gönderen Konu: A OĞUL BEN SENİ BU ÜLKEYE HAİNLİK ET DİYEMİ DOĞURDUM?  (Okunma sayısı 5445 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

murathan

• Ziyaretçi
Kara gözlüm, tosunum, tutunacak tek dalım, aslanım
sen küçüktün küçüldün ellerime düştün, sen yemeden yemedim, sen uyurken ben sabah ezanlarına kadar seni seyrettim, hergün ALLAH'a senin için dua ettim, nasır ellerimle üşüme diye dağlardan sırtımda çalı çırpı getirdim,seni ben büyütüp bu yaşa getirdim, yağmurda, karda okulun için seni sırtımda günlerce götürüp getirdim, hele baban iyiki yanımızda değil iyiki adamcağaz vefat etti, yoksa bu acı güne nasıl dayanasıydı, beni sorma şimdi, okuyum koca adam oldun, biz ve ahvalimiz cahiliz hep içimizden biri okusun yükselsin dedik, bir sen oldun hemide ne oldun
mezuniyetinde en görünen yerdeydin, ben seni izledikçe devleştim, bilmem o omuzlarında göğsünde birçok madalya ve yıldızlı adam "ana bu VATAN için yetiştirdiğin evladınla gurur duy, o artık bize, VATAN da ona emanet o TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN şanlı şerefli EMNİYET TEŞKİLATI personelidir, o zekası başarısı ile artık bu VATAN'a hizmet edecektir" dediydi, sen kimlere kandında kötü işlere bulaştın, tüm köy resimlerini görmüş gazete bide haberlerde, de bana sen kimlere uydun açmıydın açıktamıydın, paranmı yetmedi de bana şimdi soruyorlar senin oğlun kaçakçılara yardım etmiş, diyorlar ki senin oğlun rüşvet alıp yemiş, ey oğul di-yor-lar-ki senin oğlun bunları yaparken hep görüntülenmiş, bana bir taş bulun ne olur ben ona sarılayım, ben başım ona çalayım o bile beni kırmaz ALLAH hidayet eder, bu VATAN sana emanetti ne yaptın sen kanunsuzları, hırsızları, katilleri kovacaktın, onlardan olmuşsun, en acısı oğul diyorlar ki senin oğlun bu ÜLKE'ye hainlik etti,
"EYYY OĞUL BEN SENİ BU ÜLKE'YE HAİNLİK ET DİYEMİ DOĞURDUM "

-------------------------------------------------------------------------------
  Gel gelelim daha gün geçmesin bir haber de polis'in adı geçmesin,
"sabah'a karşı yapılan operasyonda 60 kişi göz altına alındı, organize suç örgütüne yardım ve yataklık ettiği tespit edilen 20 polis gözaltına alındı"
----------------------------------------------------------------------------------
"Çıkar amaçlı suç örgütü lideri ve adamları tutuklandı, tutuklananların içinde 1 Emniyet Müdürü, 2 Başkomser, 6 Polis Memuru var"
------------------------------------------------------------------------------------
"5 Polis daha tutuklandı
KAPIKULE Gümrük Kapısı'nda görevli polislere yönelik rüşvet operasyonu kapsamında tutuksuz yargılanan 8 polisten 5'i daha mahkeme tarafından tutuklandı. Rüşvet operasyonu kapsamında tutuklanan polislerin sayısı 24'e çıktı"
-------------------------------------------------------------------------------------

Denizli'de, yurtdışında işçi olarak çalışan bir kişiye zorla senet                imzalattıkları iddiasıyla, 2'si polis, 3 kişi tutuklanırken, 1 polis memuru hakkında da gıyabi tutuklama kararı verildi. 

-------------------------------------------------------------------------------------

Hal böyleyken şimdi bende bağıra bağıra hemde bu şehrin en yüksek yerinden soruyorum;

"EY ARKADAŞ ANANIZ SİZİ BU VATAN'A HAİNLİK EDİN DİYEMİ DOĞURDU"

[/b]

Çevrimdışı ALP-ER-TUNGA

• Türkçü-Turancı
  • BU YOL KUTLUDUR;GİDER TANRIDAĞ'INA!
Sevgili soydaşım;
Biliyorsun bu devlet Türk töreleri üzerine kurulmuştu Büyük Başbuğ M.K.ATATÜRK tarafından.Ama zaman içinde başa gelen beceriksiz,şahsiyetsiz ve korkak yöneticiler yüzünden ülke bu bugün bu hale düştü.Millet zorla kötü yola düşmeye itildi.Ha yanlış anlama tabiki bu insanın kötü işler yapmasına neden teşkil etmez ama ana kaynak bence bizim YÜCE TÜRKLÜK bilincinden uzaklaşmamızdır.Bununda tek çözüm yolu yeniden özümüze TÜRK'LÜĞÜMÜZE dönüş yapmaktır.Yanlış yapanın çalanın çırpanın elini kesmektir.Bu düzen ancak 100DE YÜZ TÜRK OLDUĞUMUZDA DÜZELİR.İşte bu sebeple kendine polis sıfatı yakıştırmış bu şerefsizleri kınıyorum.Ve diyorumki izlenecek yol bellidir;Millet'e Türklüğü anlatalım,içlerindeki Bozkurt'u uyandıralım ve TURAN'IMIZI kuralım!

ÜZE TENGRİ BASMASAR,ASRA YİR TELİNMESER,TÜRK BUDUN,İLİGİN,TÜRÜGÜN KEM ARTADI...

aksakal04

• Ziyaretçi
ihanet türlü türlüdür. dağdaki eşkıyadan korkmayın. o bellidir ve başını ezmek kolaydır. asıl bu tip hainlerden çekinmek gerekir

aksakal04

• Ziyaretçi
ihanet türlü türlüdür. dağdaki eşkıyadan korkmayın. o bellidir ve başını ezmek kolaydır. asıl bu tip hainlerden çekinmek gerekir