Gönderen Konu: 3 Mayıs Türkçüler Günü Ankara Etkinlik Programı  (Okunma sayısı 25219 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
İstanbul'da yapılan toplantıda alınan kararlar uyarınca bu yıl 3 Mayıs Türkçüler Günü etkinlikleri hem İstanbul ve hem de Ankara'da ayrı ayrı yapılacaktır.
Gökbörü Türkçü-Turancılar Derneği İstanbul İl Başkanlığının 3 Mayıs Türkçüler Günü etkinlik proğramı başka bir başlıkta duyurulmuştur.

Ankara'da ki 3 Mayıs Türkçüler Günü etkinlikleri şu şekilde proğramlanmıştır:

Etkinlik tarihi : 3 Mayıs 2011 - Salı

Etkinlik Saati : 13.00

Etkinlik yeri : Kızılay, Milli Müdafaa Caddesi (YKM Önünde)

Etkinlik akışı :

Saat 13.00 da anılan yerde toplanan Gökbörüler taşıdıkları pankartlarla belirlenen sloganları atacaklarıdır.
Etkinliğe katılan hiç kimse istediğince slogan atamayacak, yalnızca etkinlik organizesiyle görevli Gökbörülerin yönlendirdiği şekilde davranılacaktır.

Saat 13.30 da Gökbörü Türkçü-Turancılar Derneği Genel Başkanınca günün anlam ve önemine dair bir konuşma yapılıp, Gökbörü Türkçü- Turancılar Derneği basın bildirisi okunacaktır.

Saat 14.00 da Kızılay meydanından kortej halinde belirlenen sloganlar atılarak Başbuğ Atatürk'ün Anıtkabrine yürünecek ve Anıtkabir ziyaretinden sonra etkinlik bitecektir.

Gökbörü Türkçü-Turancılar Derneği olarak 3 Mayıs Türkçüler Günü etkinlikleri bizim ilk etkinliğimiz olacaktır.

Değerli Gökbörüler!
Gökbörü Türkçü-Turancılar Derneği yasal bir kuruluştur ve yapacağı bütün etkinlik ve diğer faaliyetler Türk Devletinin yasaları çerçevesinde olacaktır.

Türkçülük Ülküsünün yegane gayesi; var olan ve Şanlı Başbuğumuz Atatürk tarafından kurulan, Devletimizi ve Cumhuriyetimizi sonsuza dek yaşatmaktır. Bu ülkü ve amaçta olan Türkçü düşüncenin illegal eylem ve söylemlerde bulunması eşayanın tabiatına aykırıdır.

BU SÖZLERİM TEŞKİLATIMIZA MENSUP VE İLERİDE MENSUP OLACAK OLAN BÜTÜN GÖKBÖRÜLERİN KULAĞINA KÜPE OLSUN!!!

Etkinliğe katılacak Gökbörülerin yukarıda ki proğrama ve alınan kararlara harfiyen uymalarını dilerim.

3 Mayıs Türkçüler Günü etkinliklerimize katılımın oldukça yoğun ve verimli olacağına dair inancım tamdır.

Tanrı utandırmasın!

TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı Atsız Gök-Börü

• Türkçü-Turancı
  • Tek Dağ Başı Mezar Oluncaya Kadar !
       Türklüğün geleceği ve bekası için çıktığımız yolda , bu 3 Mayıs ilk kıvılcımımız olacaktır. Her Türkçü , her Bozkurt bu yürüyüşe davetlidir. Şöyle gümbür gümbür inletelim yeri gögü. Bozkurt bilekleri bir havaya kalksın , hele dosta güven , düşmana bir kosku salalım. " Vatanımıza göz dikmişlere durun diyelim , bu memleketin sahipleri var , bu memleketin Bozkurtları var "diyelim.

Çağrımız Türklüğüyle övünüp , Türk doğmakla gurur duyan her Türk'edir.

KAVGA BÜYÜK , ÜLKÜ BÜYÜK , TÜRK BÜYÜK ;
         SENİ BEKLER TAŞINACAK YÜK BÜYÜK.

GAYRI RAHATTA BULDUM CANIMA "İLK HARAMI "!

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
3 Mayıs Türkçüler günü Ankara etkinlik proğramını, daha önceden, saat 14.00 olarak duyurmuştuk.
Resmi makamlara, bu etkinlikle ilgili, yaptığımız bilgilendirme ve resmi izin başvurusu sonucunda, aynı gün öğleden sonra, başka etkinliklerin de olması nedeniyle etkinliğimizin bir saat öne alınmıştır.

Buna göre Gökbörü Türkçü-Turancılar Teşkilatının 3 Mayıs Türkçüler günü etkinliği;

3 Mayıs 2011 Salı Günü, Saat: 13.00 da, Kızılay Meydanında (YKM önü), yapılacaktır.

TTK.

Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

• Türkçü-Turancı
    A. Yavuz Yetim ; 0539 851 09 79

Bu telefondan , Ankara dışından gelecek Ülküdaşlarımız , arayıp bilgi ve yardım alabilirler.

Çevrimdışı Almıla

• Türkçü-Turancı
  • Gökbörü Asena Gençlik
Gazi Üniversitesinde ki arkadaş gurubumuzla, 3 Mayıs günü, orada olacağız.
Böylesine anlamlı bir etkinliğe Ankara'nın kalbinde, Kızılay'da, katılacak olmanın heyecanını tarif edemem.
Kızılay meydanı Bozkurtların, Asenaların sesleriyle dolacak.
Marksist eskisi kızıl artıklar, liboş takımı ve cümle etnik döküntüler bilsin ki, bundan böyle meydanlarda, Gökbörüler de vardır.

TTKvY.
YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN, CİHAN SENİNDİR!

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
Allah utandırmasın. Gün gelecek Kızılay'ın Sakarya'nın Konur'un yollarını kapatacağız. Orada ki etnik özürlülere güzel bir ders olacaktır. Bol bol görsellerinizi bekliyoruz reis.

TTK
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı İsmail İpek

• Türkçü-Turancı
Gün gelecek Kızılay'ın Sakarya'nın Konur'un yollarını kapatacağız. Orada ki etnik özürlülere güzel bir ders olacaktır.
Anda 2007'de yolları kapatamadık ama gövde gösterisi yapmıştık. Sakarya'yı,Konur'u, Yüksel'i inletmişliğimiz var :)
Gün gelecek Sakarya'yı, Yüksel'i bizim sahipleneceğimiz günü bekliyor olacağız ve kalabalık kitleler ile artık orada bizler etknlikler yapacağız.

Burası Konur Sok.
Burası Karanfil Sok.
Burası Atatürk Bulvarı

• Türkçü-Turancı
  Hey gidi günker hey :) 2007 'de Kerkük Mitingine gidiyorduk , şimdi kendi basın açıklamamızı yaptık. O günü ama tam barbardık , Türkiye'nin o güne hiç duymadığı sılagonlar atılmıştı :) O günü tekrar anmış olalım.

Çevrimdışı Işbara Tarkan

• Türkçü-Turancı
  • Elçibey'in Askeri
Bugünde eski günleri aratmadı açıkçası.Az ama öz olduk inlettik Kızılay-Tandoğan arasını.

Yavuz anda seçtim seni fotoğrafta bayağı gençmişsin :)
"Süt verirken öz anam, Böyle demişti bana: Seni kurban besliyorum Türk Yurduna, Vatana, Bu dünyada azatlığı şan şöhretten üstün tut, Alçaklığı, yaltaklığı, rezilliği sen unut! Senin sevgin vatan olsun, millet olsun, ben olum, Sütüm sana haram olsun; hıyanet etsen oğlum!"

Ahmet Cevat

• Türkçü-Turancı
 Şimdi ihtiyarlamış mıyız anda ne demek istiyorsun :)