Gönderen Konu: 3 Mayıs 2012 Türkçüler Günü Ankara Etkinlik Programı  (Okunma sayısı 48922 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TARDU KAĞAN

• Türkçü-Turancı
Tanrıdan bi engel gelmezse,3 mayıs sabahı,ben ve Ayhan başkan Akaradayız.Buralardan bir emri isteği olan varsa yazsın.

Çevrimdışı İsmail İpek

• Türkçü-Turancı
Tanrıdan bi engel gelmezse,3 mayıs sabahı,ben ve Ayhan başkan Akaradayız.Buralardan bir emri isteği olan varsa yazsın.

Kendinizi getirin bize yeter andalarım. Hasret giderip kucaklaşalım o bize yeter.

Çevrimdışı Antepli Bozkurt

• Türkçü-Turancı
Bende gelmeyi planlıyorum gelirsem(kesin değil) kızılayda en yakın Antep Baklavacısına davetlisiniz keşke Almanyadan Motun andada gelebilseydi Baklava ikram ederdik kucaklaşırdık.

Çevrimdışı İsmail İpek

• Türkçü-Turancı
Bende gelmeyi planlıyorum gelirsem(kesin değil) kızılayda en yakın Antep Baklavacısına davetlisiniz keşke Almanyadan Motun andada gelebilseydi Baklava ikram ederdik kucaklaşırdık.

Bence mutlaka gelmelisin Anda.
Çok fazla çalıştık yürüyüş için, hatta yarın pankart, bildiri ve afiş işleriyle de uğraşacağız. İmkanın olursa mutlaka gelmeni isterim.

Çevrimdışı TARDU KAĞAN

• Türkçü-Turancı

Kendinizi getirin bize yeter andalarım. Hasret giderip kucaklaşalım o bize yeter.

Abi sana stoch imzalı forma getirecem.:)

Çevrimdışı Antepli Bozkurt

• Türkçü-Turancı
İsmail Gardaşımızın beden ölçüleri biraz büyük onuda hesap et TARDU anda, yoksa küçük gelir forma. :)
Motun Anda sende bir sürpriz yap gel tanışalım çok isabet olur eğer engel yoksa :)

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
İsmail Gardaşımızın beden ölçüleri biraz büyük onuda hesap et TARDU anda, yoksa küçük gelir forma. :)
Motun Anda sende bir sürpriz yap gel tanışalım çok isabet olur eğer engel yoksa :)

Andam gelme imkanim olsa zaten gelirim. Mazeret cokda bunlari anlatmanin yeri degil . Senin katilim kararinada ayrica sevindim . Bir gün mutlaka tanisacagiz . Simdilik maruzatimi kabul etmenizi rica ediyorum . Yoksa ben istememmi dünyada en cok deger verdigim andalarimla bir arada olmayi .
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı TARDU KAĞAN

• Türkçü-Turancı

Anda mesele  İsmail andaya fb forması giydirmek değil...Yere göğe sığdıramadığı gassarayının ona kaybettirdiği profiterol ü yemek.Ne de tatlı gelir şimdi bana o...severimde profiterolü.

Çevrimdışı İsmail İpek

• Türkçü-Turancı
Çalışmalar Tüm Hızıyla Sürüyor.

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
Elinize sağlık güzel iş çıkmış. El emeği olan afişin yeri başka.
YAŞASIN IRKIMIN TURAN ÜLKÜSÜ
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !