TÜRKLÜK ve TÜRK DÜNYASI OTAĞI > TÜRKÇÜLÜK

Milliyetçi çözüm

(1/2) > >>

03MAYIS1944:
AB?ye giriş sürecinden vazgeçtiğimiz, hemen yarın açıklansa ne güzel olurdu:

?Biz Türkiye olarak bağımsız bir devletiz ve öyle kalmağa kararlıyız; yasalarımızı bu temel bakış açısı ile biz yaparız? diyebilsek birde ahhh ahhh

Türkçe?nin saygın yerini yeniden oluşturmanın ilk adımı, ?Türkiye?de Türkçe?den başka dil ile eğitim öğretim ve haberleşmeyi yasaklamak? olacaktır.

çok şey mi istiyorum?

kerim:
ya simdi katilyorumda kandasim  turkiyede  yabanci deil ile yayin gazete  radyo gibi seyler oyle dilerler  yayin yapmasinlar  ama  ogrenmek guzel dir  yabancilari sevdigim den degil onlari sevmiyorum  yabanci dillere  atalarimizda onem vermistir         yabanci dilin ogrenimine   tarihi bilir isndri herhalde

ALP-ER-TUNGA:
NE YABANCI DİL NEDE AB HİÇBİRİNİ İSTEMİYORUM İSTEMEYECEĞİMDE.
TURAN KURULSUN,YÖNETİMDE TÜRKÇÜ,ATSIZCI OLSUN.TEK DİLEĞİM BU.
TANRI TÜRK'Ü KORUSUN!

asikurt38:
sevgili ırkdaslarım bız guzel yurdumuzu bu kürtlerden temizlemedikce  turana ulasamayız ve artık bır atsız partısının kurulması lazım ve abye de hayır dıyerek butun türklerin bır arada yasadııgı otuken baskentli turanı kurarız Tanrı yanımızda olsun

kerim:
asi kurt doguru soyliyor dogudaki kandas larimiza ulasmak icin 10 asirin hasretini gidermek icin  onumizdeki tek engel  once kurt ler sonrada ermeniler  bunlari ortadan kaldiracagiz

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git