Gönderen Konu: Akp'sinin miting alanında MHP bayrağı açıldı.  (Okunma sayısı 14364 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YALNIZKURTKARAGÜLLE

• GÖKBÖRÜ SİNOP
  • Türkçü-Turancı
  • Mekanı Uçmağda!
Bugün Ankara/Sincan'da yapılan mitingde Erdoğan; MHP'li kardeşlerime teşekkür ediyorum. İnşallah bu yürüyüş birlikte kararlılıkla yürüyecek. Gerçekten çok teşekkür ediyorum, sağ olsunlar varolsunlar."dedi.

Erdoğan kalabalıktan pankart açmak isteyen gruba da müdahale etmemelerini istedi.

Ülkücüler(!) Nazım Hikmet'in "Sen yanmazsan, Ben yanmazsam, Biz yanmazsak, Nasıl Çıkar Karanlıklar Aydınlığa" şiirinin yazılı olduğu pankart açtı.

Üç gündür sosyal medyada İ.. M. Gökçek tarafından çeşitli pankartlar yaptırıldığı paylaşılıyordu.

Akp'sinin Chp ve bdp yi gezi cephesine montelemesi ardından Mhp ile yeni bir cephe açması önümüzdeki günlerin çatışmaların ve kaosun başlayacağı günler olacağı anlamına geldiğini düşünüyorum.

Özellikle Türk Milliyetçilerinin çok dikkatli olması gerekiyor, hele ki ortalıkta akkurt postlu çakalların gemi azıya aldığı bu günlerde.

TTK.

10 EYLÜL 2022'DE UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Dört yanım soru, Tanrı'm
Hepsi en zoru Tanrı'm
Soruların zorundan
Soyumu koru Tanrı'm

Sen Tanrı değil misin, adını yargılatma
Sana Tanrı deyince, dinimi sorgulatma
Ya adam et bunları, ya beraber yaşatma
Kanı bozuk olanlar "Türk'üm" diyemesinler
Ve Türk'ün dik başını yere eğemesinler.

Çevrimdışı AFŞAR BÖRÜ

• Türkçü-Turancı
  • **
cCc Akkurtlar cCc

Çevrimdışı daglargibi

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
Akp'li Ülkücü nasil olur gördük nihayet, Türk-Islam Ülkücülerine sunu sormakta fayda var biz Türklügü savundugumuz icin bunu cevapliyamayiz fakat onlar cevaplasinlar Akp Islam'i yüceltmiste bizimmi haberimiz yok yoksa Türklügü yüceltmiste biz uykudan uyanamadikta bunu mu göremedik, hadi Gezi parkindaki soysuzlarin ve CHP'li kodamanlarin yaptiklari sacmaliklarin nasil Türkcülükle alakasi yoksa bu artik yolunu sasirip oraya gelen Ülkücülerinde bu davranislarinin Türkcü durusla bir alakasi yok, gercek olan tek su var oda su 2011 secimlerin de Ülkücülerin büyük bir kismi AKP'yi destekledi, AKP'de bunun bedelini 12 Eylül magduru birkac Ülkücü'yü salivermekle ödedi, sonra ne oldu hatirlayalim Roboski olayindan sonra AKP bir u dönüsü yapip (Roboskiye kadar akp pkk'nin üzerine gidiyor ve kck operasyonlarini yürütüyordu, her ne kadar bir göz boyama olsa da yagmasa da gürlüyordu ) Bdp'nin ve kürtcülerin agzi ile konusmaya baslamis Milliyetciligi ayaklarinin altina almis, 2011 secimleri öncesi Ülkücülere, "bir insanlarla dolasiyoruz, siz hayvanlarla" diyecek kadar alcaklasmistir. Ne yalan söyliyeyim orda Ülkücüleri gördügüm zaman onlar adina ben utandim.

Çevrimdışı çogaycebe

• DÜŞÜMDEKİ KANLI GÜNLER
  • Türkçü-Turancı
  • **
Onların da size çok ihtiyacı vardı... Gözlerime inanamadım.Küçük düşürücü bir durum.Ne adalet ve kalkınmaymış be.Ama nasıl halk balans ayarı çekti.
KAN AKACAK

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
Bunlar ancak Melih Gökçek adlı karaktersiz herifin yapabileceği öyle sıradan tertipler ki karşısındakini aptal yerine koyarak hakaret etmektedir. Bu denli sıradan bir tertibe inananların akıl ve zeka olarak sorunları var demektir. MHP ya da Ülkü Ocakları mensubu bazı kişiler AKP sinin açık hava toplantılarına gitmezler mi diye sorulacak olursa elbette ki giden olacaktır. Milyonlarca bağlısı olan bir hareketin içinden üç-beş kanı bozuk -ki bunların kanları gerçekten bozuktur, zira kan ve soy olarak bir Türk çocuğunun Türklüğe alenen saldıran soysuzlar sürüsüne destek vererek davasına ihanet etmesi olanak dışıdır- elbette ki çıkar.
Biz MHP taraftarı ya da Ülkü Ocakları mensubu değiliz. Ancak kime karşı kimin doğru, kimin yanlış olduğunu ve AKP denen Türklüğe ihanet esasına dayalı olarak kurulmuş ve on yıldır işletilen şer cephesinin de bu ihanet ve şerlerini icra etmek uğrunda ne tür adilik, alçaklık ve haysiyetsizliklere tevessül edebileceğini de çok iyi biliyoruz.
Neredeyse her sokak başında bayrak ve parti flaması satanlara rastlanmaktadır. Bir parti flaması temin etmek zor bir iş değil. Pankart dediğin materyalin m2 si 4-5 TL ve pankart yaptırırken de kimseye yaptırdığı pankartın içeriğine uygun bir teşkilata mensup musun diye sormuyorlar. Yani bu kadar basit ve sıradan işlerle kimse kimseyi kandıramaz. Bu denli sıradan tertiplere kanan kişilerle biz değil otistik tedavi merkezleri ilgilenmelidir.  Bu denli sıradan tertiplerle milleti kandıracağını sananların da tez elden akıl ve zekalarını ölçtürmek gerekir.

TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
Gökçek, son yerel seçimlerde de Etimesgut'taki ülkücü diye ortaya çıkardığı kişileri milliyetçi kesim beni destekliyor diye reklâmını yapmıştı. İşin kötüsü yine aynı yer aynı sahne. Vatandaş saf olmasın bu adamın ne yaptığını anlasın artık.
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı giray-han

• Türkçü-Turancı
Akp'li Ülkücü nasil olur gördük nihayet, Türk-Islam Ülkücülerine sunu sormakta fayda var biz Türklügü savundugumuz icin bunu cevapliyamayiz fakat onlar cevaplasinlar Akp Islam'i yüceltmiste bizimmi haberimiz yok yoksa Türklügü yüceltmiste biz uykudan uyanamadikta bunu mu göremedik, hadi Gezi parkindaki soysuzlarin ve CHP'li kodamanlarin yaptiklari sacmaliklarin nasil Türkcülükle alakasi yoksa bu artik yolunu sasirip oraya gelen Ülkücülerinde bu davranislarinin Türkcü durusla bir alakasi yok, gercek olan tek su var oda su 2011 secimlerin de Ülkücülerin büyük bir kismi AKP'yi destekledi, AKP'de bunun bedelini 12 Eylül magduru birkac Ülkücü'yü salivermekle ödedi, sonra ne oldu hatirlayalim Roboski olayindan sonra AKP bir u dönüsü yapip (Roboskiye kadar akp pkk'nin üzerine gidiyor ve kck operasyonlarini yürütüyordu, her ne kadar bir göz boyama olsa da yagmasa da gürlüyordu ) Bdp'nin ve kürtcülerin agzi ile konusmaya baslamis Milliyetciligi ayaklarinin altina almis, 2011 secimleri öncesi Ülkücülere, "bir insanlarla dolasiyoruz, siz hayvanlarla" diyecek kadar alcaklasmistir. Ne yalan söyliyeyim orda Ülkücüleri gördügüm zaman onlar adina ben utandim.
Etimesgut'lu bozkurtlar diye çıkmışlar ortalığa. Bir ara da facebook'ta "gazi üniversitesi ülkücüleri" diye bir grup türemişti, Başbuğ Atatürk'e laf atan, ve kendini ne hikmetse ülkücü olarak tanıtan bir grup. Ülkücüler tarafından sıkı bir şekilde topa tutulan bu sayfada bazı kimseler Atatürk hakkındaki düşüncelerini "Dersim'de yaptığı katliamla kürtleri gücendirdi" gibisinden eften püften sebeplerle açıkladılar. Bu adamların da herhangi bir ocağa mensup olduğunu düşünmüyorum şahsen.
Özellikle de beş gram akılları ile MHP ile AKP'nin arası limoni iken gidip orada AKP'nin yandaşlığını yapmaları ya sıkı bir hiyerarşi sorununa, ya da sahte bir grup insanın toplanıp ülkücü taklidi yapmasına bağlanılabilir.

Çevrimdışı -Türk-

• Türkçü-Turancı
  • **
Etimesgut'ta Ülkü Ocakları varsa didik didik etmek zor bir olay değil. Ben basit bir tezgah olduğunu düşünmüyorum bunun. Başbuğ diye nitelendirdikleri Türkeş'in oğlu bile Akp'de. Ülkücülerin bir kısmının Akp'yi desteklediğini herkes biliyor zaten.

Çevrimdışı -Türk-

• Türkçü-Turancı
  • **
Etimesgut'lu bozkurtlar diye çıkmışlar ortalığa. Bir ara da facebook'ta "gazi üniversitesi ülkücüleri" diye bir grup türemişti, Başbuğ Atatürk'e laf atan, ve kendini ne hikmetse ülkücü olarak tanıtan bir grup. Ülkücüler tarafından sıkı bir şekilde topa tutulan bu sayfada bazı kimseler Atatürk hakkındaki düşüncelerini "Dersim'de yaptığı katliamla kürtleri gücendirdi" gibisinden eften püften sebeplerle açıkladılar. Bu adamların da herhangi bir ocağa mensup olduğunu düşünmüyorum şahsen.
Özellikle de beş gram akılları ile MHP ile AKP'nin arası limoni iken gidip orada AKP'nin yandaşlığını yapmaları ya sıkı bir hiyerarşi sorununa, ya da sahte bir grup insanın toplanıp ülkücü taklidi yapmasına bağlanılabilir.

Ülkücü dediğin ümmetçi falan olsa da bozkurt falan koyar. Onlar ülkücü bile değil, direk El-Kaide onlar, direk Ak partililer.

Çevrimdışı daglargibi

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı

Ülkücü dediğin ümmetçi falan olsa da bozkurt falan koyar. Onlar ülkücü bile değil, direk El-Kaide onlar, direk Ak partililer.

Hilalin icindeki Bozkurtu görmedin mi sayin Türk ? Saka bir yana Ülkücü ve AKP'li olabilirler cok var öyle fakat benim akil erdiremedigim ben Türk'üm bile diyemeyen bir partinin liderini desteklemekle bunlar Ülkücülügü nasil bagdastirabiliyorlar ? Bunlar olsa olsa gayri Türk Ülkücüler olabilir ben kaninda Türk kani tasiyan bir Ülkücünün bu kadar olaydan sonra AKP'yi destekleyecegine ihtimal vermiyorum. Ha CHP, Aydinlik grubu ve Ulusalcilarmi onlarinda cani cehenneme.