Gönderen Konu: Teşekkürler GÖKBÖRÜ Derneği  (Okunma sayısı 3298 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Delikurt38

• Tanri Türkü ve Türk Yurtlarini Korusun
  • Türkçü-Turancı
Teşekkürler GÖKBÖRÜ Derneği
« : 05 Haziran 2013 »
Aslinda bu hareketim bircoklarimiza sacma gelebilir formumuzu takip etmeye basladim basliyali Türklügüm ve Türkcülügüm ile duydugum gurur dahada artti. Daha önce Bazi Türkcü forumlara katilmistim Fakat orda bulunan yanlis paylasimlar Atatürkün ve Atsiz Atamin Tamamen islam düsmani olarak gösterilmesi beni sogutmustu. Belkide bu yüzden  Mhpye olan yakinligim artmisti Türk islam sentezi savunmalarina ragmen Atsiz Atam hakkinda kötü birsey duymadim. Aksine Tabanindan bircok kisinin Atsiz Atami anlamaya calistigni Ve Atsiz atama sahiplenmeye calismalari hosuma gidiyordu. GÖKBÖRÜ TÜRKCÜ TURANCI DERNEGI sayesinde ayit oldugum yeri buldum.Bu dernegi bu forumu kuranlara Emegi gecen herkeze teker teker Tessekür ederim Iyiki varsiniz.Sizler sayesinde benim gibi Türkcülüge inanmis benim gibi müslüman oldugu icin elestirilmiolan bircok kardesimin Gercek anlamda Türkcülügü sayenizde görüp asil davamiza döneceginden eminim. Tekrardan Tesekkürler Gökbörü Türkcü Turanci Dernegi.
Ülkü; ilk önce, insanların gönüllerinde, gönüllerin derinliklerinde doğar ve kendini önce destanlarda gösterir. Sonra şuura geçer, büyük kılavuzlar tarafından açıklanır. Daha sonra da büyük kahramanlar, onu gerçekleştirmek için büyük hamleler yapar. Bu hamleler sırasında da ülkülü millet, kahramanların ardından gönül isteği ile koşar. Bütün bu uğraşmalar arasında da millet yürür, önce manen sonra maddetten ilerler, olgunlaşır, erginleşir.

H. Nihal Atsız

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
Ynt: Tessekürler GÖKBÖRÜ dernegi
« Yanıtla #1 : 05 Haziran 2013 »
Asıl biz size teşekkür ederiz.
Türk çocuklarına bir nebzecik de olsa yararımız dokunuyorsa bu bizim için övünç kaynağıdır.

Sağlık ve esenlik dileklerimle...

TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı Delikurt38

• Tanri Türkü ve Türk Yurtlarini Korusun
  • Türkçü-Turancı
Ynt: Tessekürler GÖKBÖRÜ dernegi
« Yanıtla #2 : 05 Haziran 2013 »
Oluyor mutlaka olmaya devam edecek gencler degil orta yas gurubundayim ama iki derede bir arada kalmisligim burda giderildi Tekrar tekrar Tesekkürler
Ülkü; ilk önce, insanların gönüllerinde, gönüllerin derinliklerinde doğar ve kendini önce destanlarda gösterir. Sonra şuura geçer, büyük kılavuzlar tarafından açıklanır. Daha sonra da büyük kahramanlar, onu gerçekleştirmek için büyük hamleler yapar. Bu hamleler sırasında da ülkülü millet, kahramanların ardından gönül isteği ile koşar. Bütün bu uğraşmalar arasında da millet yürür, önce manen sonra maddetten ilerler, olgunlaşır, erginleşir.

H. Nihal Atsız

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
Ynt: Teşekkürler GÖKBÖRÜ Derneği
« Yanıtla #3 : 05 Haziran 2013 »
 Sayın Delikurt38,

Biz sadece görevini ifa etmeye çalışan Türkçülük adaylarıyız. YÜCE TÜRK IRKI'nın emrindeyiz.

Hala yaşamakta olduğumuz şu birkaç günlük kaotik ortamda,  bizi en yakın dava arkadaşlarımız dahi anlamaktan acizken; sizin bu güzel sözleriniz ve iltifatlarınız, inanın bizleri çok sevindirmiştir. Hele ki yurtdışında yani gurbette yaşayan bir kandaşımızın bunları ifade etmesi de; Türkçülük adlı kutlu davanın ne büyük bir fikir ve sonsuz bir meşale olduğunun göstergesidir. Sizlerde o meşaleyi yakan sayısız kıvılcımlardan birisiniz. Varolun !
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!