Gönderen Konu: Ölümünün 37. Yılında Mekanın Uçmağ Olsun ATSIZ ATA  (Okunma sayısı 15996 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fatih

• Türkçü-Turancı
  • Kök Tenğri'nin esenliği bütün Türklerin üzerinedir
Atsız Atam!
Tutuşturduğun Türkçülük meşalesi gönlümüzü ve yolumuzu aydınlatmaktadır.
Gönül derinliklerinden kopan coşkuyla kutlu kişiliğinin önünde saygıyla egilirim.
Ruhun şad, durağın Uçmak olsun Gökbilge Atsız Atam!
Kök Tenğri'nin esenliği bütün Türklerin üzerinedir.

Çevrimdışı Egenin Efesi

• Gökbörü'nün izinde Tanrı Türk'ü korusun!
  • Türkçü-Turancı
Her zaman gönlümde yaşattığım ve yegane fikri örneğim olan Ulu Atsız' içtenlikle selamlar, aziz anısı önünde saygıyla eğilirim.
Ruhu şad, yattığı yer nur olsun.
Türk milleti ve Türk yurtları var olsun.
Dün Efe'ydik, Zeybek'tik; bu gün: GÖKBÖRÜ'dür Adımız!

Çevrimdışı TARDU KAĞAN

• Türkçü-Turancı
Esenlikler dilerim.

Atsız Atamızın Ruhu şad mekanı uçmağ olsun.

Tanrı Türk'ü korusun ve yüceltsin!

Ek : 10. fotoğrafda en sol tarafda duran meşrubat şişesinin üzerindeki firma adı bildiğiniz gibi yahudilere aittir.Bu durumdan rahatsızlık duydum kandaşlarım,fotoğraf yayınlarken lütfen kontrol edin bu görüntüler bizim aleyimize kullanılabilir.
Esenlikler dilerim.

Ek : 10. fotoğrafda en sol tarafda duran meşrubat şişesinin üzerindeki firma adı bildiğiniz gibi yahudilere aittir.Bu durumdan rahatsızlık duydum kandaşlarım,fotoğraf yayınlarken lütfen kontrol edin bu görüntüler bizim aleyimize kullanılabilir.

Bende göstermiş olduğun hassasiyete 'hasta' oldum...

Çevrimdışı Türkeli_Bozkurt

• Türkçü Turancı
  • Türkçü-Turancı
  • **
  • Kürşad ve kırk çerisi
    • http://hunturk.net
Esenlikler dilerim.

Esenlikler dilerim.

Bende göstermiş olduğun hassasiyete 'hasta' oldum...

Esenlikler dilerim.

Geçmiş olsun kandaşım.Sözde değil özümüzde Türkçü olmalıyız bu sebepten dolayı bu tür durumlara dikkat edilmesi lazım.
Bana göre Ticanilik, Nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi
hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.

Hüseyin Nihal Atsız

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=I-qLhJyCxBQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=I-qLhJyCxBQ</a>