Gönderen Konu: TÜRKMÜSÜN ? MÜSLÜMANMI?  (Okunma sayısı 4804 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alitanrıkut

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
TÜRKMÜSÜN ? MÜSLÜMANMI?
« : 29 Ocak 2007 »

ESKİDEN BÖYLE BİR SORU VARDI ÖNCE TÜRKMÜSÜN MÜSLÜMANMI DİYE ŞİMDİLERDE YİNE GÜNDEME GELMEYE BAŞLADI BU VATANDA YAŞAYIPTA TÜRK OLMAYANLARIN MÜSLÜMAN KİMLİGİNE SIGINMALARI ADINA KİMİLERİ ILIMLI İSLAM KİMİLERİDE ÜĞMMETÇİLİK DİYORLAR.YİNE ESKİDEN BU SORUYU BİR ÖRNEKLE SORARLARDI.
          DENİZDE GEMİ BATMIŞ İKİ KİŞİ BOGULUYOR SENİN SANDALINDADA BİR KİŞİLİK YER VAR BOGULANLARDAN BİRİSİ ARAP MÜSLÜMAN DİGERİDE HIRISTİYAN TÜRK HANGİSİNİ KURTARIRSIN? DERLERDİ
         BENİM ÇOK SEVDİGİM VE BİZLERE TARİHİMİZİ VE TÖRELERİMİZİ ÖGRETEN BİR AGABEYİMİZ VARDI ONUN CEVABI ÇOK GÜZELDİ AYNEN YAZIYORUM VE BU KONUYU GÜNDEME TAŞIMAK İSTEYEN HERKESEDE İTHAF EDİYORUM
         -- O NASIL BİR TÜRK Kİ ARABLA AYNI GEMİYE BİNİYOR BIRAKIRIM İKİSİDE BOGULSUN......

GÖNLÜM TANRI DAGLARINDA

Çevrimdışı EFE

• Türkçü-Turancı
Ynt: TÜRKMÜSÜN ? MÜSLÜMANMI?
« Yanıtla #1 : 29 Ocak 2007 »
Böylesine tartışılması çok gereksiz ve anlamsız bir konu......

“TÜRK'ler  Hiçbir milleti taklit etmeyecektir. TÜRK'ler ne Amerikanlaşacak ne batılılaşacak nede araplaşacaktır. O sadece özleşecektir.

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
Ynt: TÜRKMÜSÜN ? MÜSLÜMANMI?
« Yanıtla #2 : 29 Ocak 2007 »
Gereksiz olduğu kadar da yersiz. Bizim işimiz kim müslüman v.s.. gibi şeyler değil.
Bu tür başlıklar bir daha açılırsa kilitlenmeden silinecektir.
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !