Gönderen Konu: BÜYÜK KÜRDİSTAN PROJESİ KAPSAMINDA TÜRKİYE VE GÜNEY AZERBAYCAN  (Okunma sayısı 16535 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Arbesa Sarantuya

• Türkçü-Turancı
  • **
  • Türkü Türk yapan savasci bakisidir
Esenler,
kimse kendi haritasini kendi cizmiyor. Ama haritalarida herkes kendi kafasina göre degistiremez. Burada göze degecek büyüklükte ve haritalarda olmayan Kürdistan haritasini göstermek bütün Türk kani tasiyan her Savasciyi kizdiriyor. O haritanin bu sayfadan alinmasi gerektigi saniyorum. Benim topraklarimda Türkiye var, baska bir sey yok.
Rica ediyorum, alinsin bu harita, yada bu uydurma haritadan olmayan kürdistan silinip topragimiz oldugu gibi göstersin.

Esenler

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Esenler,
kimse kendi haritasini kendi cizmiyor. Ama haritalarida herkes kendi kafasina göre degistiremez. Burada göze degecek büyüklükte ve haritalarda olmayan Kürdistan haritasini göstermek bütün Türk kani tasiyan her Savasciyi kizdiriyor. O haritanin bu sayfadan alinmasi gerektigi saniyorum. Benim topraklarimda Türkiye var, baska bir sey yok.
Rica ediyorum, alinsin bu harita, yada bu uydurma haritadan olmayan kürdistan silinip topragimiz oldugu gibi göstersin.

Esenler

O haritalari düsmanlarimiz ciziyor ! Bizde milletimizin gözünü acmak icin ,iste bizi bölüp devletimizi bu hale getirmek istiyorlar diyerek ,milli hassasiyetimizi güclendirmeye calisiyoruz . TTK.
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı Çağrıbey

• [GÖKBÖRÜ ANKARA]
  • Türkçü-Turancı
  • Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Alıntı
kimse kendi haritasini kendi cizmiyor.
Ortalıkta haritalar uçuşuyor. Herkes kendi kafasına ve hesabına göre masa başında haritalar çizip duruyor.
Yok büyük kürdistan, yok BOP, yok pontus, yok ermenistan vs. Bunların hepsi boş ve beyhude işler.
Haritalar savaş alanında kanla çizilir.

Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Saygılarımla..
Çağrıbey