Gönderen Konu: İki tane ayyaş ?  (Okunma sayısı 5047 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YunusHan

• Yasakli
  • Yeni Üye
  • *
İki tane ayyaş ?
« : 29 Mayıs 2013 »
http://www.memurlarahaber.com/haber/erdogan,iki-ayyas-diyerek-kimi-kastediyor-4515.htm

İki tane ayyaşın yaptığı yasa muteber oluyor da dinin emrettiği bir yasa sizin için neden reddedilmesi gerekiyor. Sonunda Atamıza bunu da dediler. zorlu ve imkansız denen koşullarda, tüm dünyayı karşısına almış ulu bir Türk imkansızı başarmak için yola çıkıyor. Anadolu tamamen işgal edilmiş, tüm dünya Türkü küçük görür halde, Daha dün bizim altımızda kişneyen Rumlar bile bize diş göstermiş işgale hazırlanıyor, Osmanlı hükümeti özellikle damat Ferit paşa ingilizlerle yatağa giriyor. Rum işgal etmesin siz işgal edin diyen insanlar bile var. İsmet İnönü dediğimiz kişi bile Wilson cemiyeti üyesi yani Bizi Amerika işgal etsin diye cemiyet kurmuş. Bölgesel kurtuluşunu düşünmeye başlamış çoğu yer. Türk yurdu denilen bir yer kalmıyacağı belli tam bu anda bir sarı kurt çıkıyor gözleri gök rengi. Türk milletine güveniyor. Bir milleti sıfır noktasından alıp en tepeye çıkarıyor tüm dünyaya diz çöktürtüyor. Tüm dünya Türk adını yeniden öğreniyor. Atamız bunu yaparken tabikli zorlanıyor. Bu gerçekten zor bir iş. Hem savaştı hem de toplumu şekillendirdi.
Kaç tane lider sizce savaştayken savaşın yanında eğitime önem verir. Atatürk, milli eğitimin ve öğretimin gerekliliğine öylesine önem vermiştir ki Kurtuluş Savaşı’nın yürütüldüğü ve ölüm kalım mücadelesinin verildiği Sakarya Muharebesi’nden kısa bir süre önce, 16 Temmuz 1921 tarihinde cepheyi bırakıp Ankara’ya gelerek 1’inci Maarif Kongresini toplamış.
Bunu dünyada Atatürkten başka hiç kimse yapmadı. Atatürk döneminde Türkçe ezan okunmaya başlandı,arap harflerinden kurtulduk arap ideolojisinden kurtulduk en önemlisi Türklük şuuru bilincimize yerleşti.
Hem cenk, hem kültür cengi, hem toplumsal cenk, hem de siyaset cengi. Atamız yoruluyordu ve çoğu gece uyuyamıyordu. Bu stresi azaltmak için ise her gece içerdi. Atamızın içmesi neden bazı kesimleri rahatsız ediyor anlamıyorum. Seccadeye başınızı rahat koyun diye ömrünü adamış bir adam var. saygı duyacaklarına hakaret ediyorlar. Atatürkün ismi ağızlarına yakışmıyor. Atatürk derken besmele çeksinler. Bir müslüman kız tv ye çıkmış diyor ki Atatürkü sevmiyorum. Fatih Altaylı da diyor ki hümeyniyi sevitorsun Atatürk'ü neden sevmiyorsun. Diyor ki hatun kişi: dinimi yasakladı ingilizler olsaydı bu ülkeyi yöneten dinimi daha rahat yaşayacaktım  :kahkaha01: Gerçekten mantığımı zorluyorum bazen bunu anlamak için. Nasıl bir gaflettir bu ? Nasıl bir kansızlıktır ? Ülkemdeki Kürtler, Araplar gelmiş Atatürkü sevmiyorum diyor. Sevmemesi hakkıdır. Çünkü benim Atalarım Cenk ederken onun Ataları ihanet peşindeydi. Kurtuluş savaşında savaşan Kürt yoktur. 200-300 ü geçmez ama 1. dünya savaşı çıkınca 300 Kırgız atlarına atlayıp savaşmak için orta asyadan Çanakkaleye gelir. Fakat kürtler araplar bu savaşta yoktur. Sadece Çanakkalede bu vatan için beraberce öldük demeyi bilirler. Diğer etnik unsurlar savaştı tabi ki savaştı ama bizim tarafımızda değil milli mücadele nin en önemli zamanlarında Fransızların İngilizlerin yosması oldular. Onların hiç birinin Dedesi şehit değildir. Benim 1 ağa babam Çanakkalede diğeri balkan harbinde şehit olmuş. Onların ailesinde var mı hiç dökülen kan ?
Şimdi de karşıma çıkmışlar. Atatürk ayyaştı, Türk değil Türkiye diyin, Arapça yazalım, Arapça bizim gerçek dilimiz, Atatürk din düşmanıdır, Atatürk Deccaldir gibi şeyler söylüyorlar. Atatürk'e ayyaş demek için tonlarca alkolü tek bir anda tüketmek gerekir. Atatürk'e dil uzatmak için tarihi hiç bilmemek yahut çok iyi bilip ihanet etmek gerekir. Bugün rahatça dinlerini yaşıyorsa herkes. O gün bizim dökülen kanlarımız sayesindedir. Bugün Atama ayyaş diyenler sayesinde değil. Arınç'ın dedesi -MENEMEN'DE CUMHURİYET'E BAŞKALDIRIP ASTEĞMEN KUBİLAY'IN BAŞINI KESEN, GİRİTLİ MEHDİ DERVİŞ,SÜTÇÜ MEMED, ŞAMLI MEMED'İN TA KENDİSİDİLERİDİR- yada diğerlerinin dedesi gibi hainlik yapanlar sayesinde değil.
Bu ülke için zerre emeği geçmemiş insalar bu ülke hepimizin diyor dün neredeydin arkadaş ? Benim ailem Deliorman da katliama uğrarken neredeydin ? bu ülke işgal altındayken neredeydin ? Ağa babam Çanakkale savaşındayken sen neredeydin ? Bu ülkenin her karışında dedelerimin kanı varken sen neredeydin ? Milli mücadele verilirken neredeydin ? Hala çıkmışsın bana dini yaşayamıyoruz Atatürk Deccal di diyorsun. Nasıl bir düşmanlıktır bu. Nasıl bir aymazlık. Nasıl bir arapçılık. Nasıl bir hainlik. Nasıl bir yüzsüzlük.

Şimdi toplumun bir kesimi çıkmış Atama içiyor diyor. Evet içti. İçti ama asla sizin gibi şuurunu kaybetmedi.
nerede bir Türk varsa orayı kalbinden seveceksin.

Çevrimdışı YALNIZKURTKARAGÜLLE

• GÖKBÖRÜ SİNOP
  • Türkçü-Turancı
  • Mekanı Uçmağda!
Ynt: İki tane ayyaş ?
« Yanıtla #1 : 29 Mayıs 2013 »
VİCDANI NASIRLAŞMIŞ YOBAZ: Bir taraftan TÜRKİYE'yi bölenlerle kol kola girer diğer taraftan TÜRKİYE'yi kuranlara hakaret eder!

Ve....!

'' Ben Türk değil, Müslümanım. Benim Atam Fatih, Atatürk içiyordu. Keşke Atatürk değil de Yunan olsaydı başımızda hiç değilse dinimizi yaşardık.''

Der..

Bizde;

Deriz.

TTK.
10 EYLÜL 2022'DE UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Dört yanım soru, Tanrı'm
Hepsi en zoru Tanrı'm
Soruların zorundan
Soyumu koru Tanrı'm

Sen Tanrı değil misin, adını yargılatma
Sana Tanrı deyince, dinimi sorgulatma
Ya adam et bunları, ya beraber yaşatma
Kanı bozuk olanlar "Türk'üm" diyemesinler
Ve Türk'ün dik başını yere eğemesinler.

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 29 Mayıs 2013 »
Her iki kişiden biri AKP sine oy verdiğine göre, ayyaşlardan birisi muhakkak AKP lidir.

TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı TANRIKUT

• Türkçüler mutlak kurulacak olan, "Turan İmparatorluğunun" mimarlarıdır.
  • Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
  • Gökbörü Türkçüler Derneği
    • TÜRKÇÜ GELECEK BİRLİĞİ
« Yanıtla #3 : 30 Mayıs 2013 »
Her iki kişiden biri AKP sine oy verdiğine göre, ayyaşlardan birisi muhakkak AKP lidir.

TTK.

Tespit yerinde başkanım var olun.

Çevrimdışı AFŞAR BÖRÜ

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #4 : 30 Mayıs 2013 »
Hani sürekli söylenirya iki ayyaşın kurduğu devleti bunlar ayık yönetemiyor...

Çevrimdışı TANRIKUT

• Türkçüler mutlak kurulacak olan, "Turan İmparatorluğunun" mimarlarıdır.
  • Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
  • Gökbörü Türkçüler Derneği
    • TÜRKÇÜ GELECEK BİRLİĞİ
« Yanıtla #5 : 30 Mayıs 2013 »
Irkımıza yapılan ihanetlerin şiddeti her geçen gün biraz daha artıkça, ihanet sayfasına yeni bir satır daha ekliyor, intikam gününü sabırla bekliyoruz...