Gönderen Konu: Buğra Atsız Hakkında  (Okunma sayısı 10489 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Ziyaretçi
Buğra Atsız Hakkında
« : 21 Şubat 2006 »
Buğra Atsız'ın 1998'de Yeni Hayat dergisinde yayımlanmış şu ara bilgibağında dolaşan "BU SEFERLİK SAĞDAN" adlı makalesini ve Atsız'ın makaleler serisine yazdığı önsözü okudum.Bildiğim kadarıyla Buğra Atsız kardeşi Yağmur gibi baba öğüdünü tutmamışlardan değil...Yani sözcüğün tam anlamıyla Türkçü..Peki Buğra Atsız'ın başka makaleleri yahut kitapları var mıdır?Kendisi hakkında ne biliyoruz?Neler yapmıştır?Neler yapacaktır?

Çevrimdışı ATASAGUN

• Türkçü-Turancı
  • Öğreniyor...
Ynt: Buğra Atsız Hakkında
« Yanıtla #1 : 08 Ağustos 2006 »
Benim de bu konuda sorum var:
Atsız Atamızın yaşayan akrabaları nerelerde yaşıyor ve ne işle meşguller?

Buğra ATSIZ, Kanada'da; Yağmur ATSIZ da Almanya'da yaşıyor diye duydum.
Kesin bilgisi olanlar yanıtlarsa sevinirim.

Çevrimdışı motun27

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #2 : 20 Ağustos 2006 »
EMİNİM BABALARI GİBİ CESARET SAHİBİ OLSALARDI YURT DIŞINDA OLMAZLARDI ATSIZ IN HAYATINI OKUDUGUMDA SADECE ESARET VAR AMA KAÇMAK SAKLANMAK ASLA YOKÇKEŞKE BABALARINA LAYIK OLSALARDI.

Çevrimdışı mete

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #3 : 21 Ağustos 2006 »
buğra atsız malesef babası ile alakası olmayan bir insan, şu anda waterloo, ontario, kanada adresinde , kanada pasaportu almış bir insan, oğlu Aydolu kendini hip hop cu bir zenci zannediyor, Kızı Maya ne alemde bilemiyorum. Ama Buğra beyi kaybettik artık bizden değildir. Kanadaya göçmen olarak yerleşmiş kendini kaybetmiş birisi.

Aslanonur

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 01 Ekim 2006 »
1.5 yaşında iken vasiyetini bıraktığı Oğlu yani Yağmur Atsız'ın komünist olduğu hakkında söylentiler var bilgilendirebilir misiniz ?

Çevrimdışı EFE

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #5 : 07 Kasım 2006 »
DOĞRUDUR...

“TÜRK'ler  Hiçbir milleti taklit etmeyecektir. TÜRK'ler ne Amerikanlaşacak ne batılılaşacak nede araplaşacaktır. O sadece özleşecektir.

Çevrimdışı alpturan

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #6 : 07 Kasım 2006 »
YA BU GERÇEKTEN DOĞRU MU?
MUM DİBİNE IŞIK VERMEZ DERLER DEMEK Kİ DOĞRUYMUŞ
SEN BU KADAR TÜRK EVLADINI AYDINLAT SONRA OĞLUN GİTSİN KOMÜNİST OLSUN ALLAH KİMSENİN BAŞINA VERMESİN
BENİM ÇOCUĞUM BÖYLE OLUNCAYA KADAR DİLİM VARMIYOR AMA ÖLSÜN DAHA İYİ.

Çevrimdışı Türk Yiğit

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #7 : 07 Kasım 2006 »
Atsız Atanın Yolunda Emin adımlarla ilerleyen biz Türkler varız her geçen gün sayımızın çoğaldığını görüyorum çevremde çoğunluğun Türkçülük fikrine sıcak baktığını Aşağılık kürtlere karşı bir tutum olduğunu gözlemekteyim.

TÜrkiyede Türkçülük Turancılık ve IRkçlık çok yakın gözüküyor.

Çevrimdışı alpağutyabğu

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #8 : 28 Kasım 2006 »
bizim atsızla öyle bir bağımız var ki bu baba oğul bağından daha kuvvetli. atsız atamızla kan bağımız fikir bağımız gönül bağımız var. atsızın fikirlerini benimseyip onun gösterdiği yoldan giden herkes atsızın çocuğudur.  yağmur ve buğra nın hayat görüşlerini  mili duygularını bilmiyorum ama eğer dedikleriniz doğru ise kandaşlarım atsızla tek bağları aynı soy adını kullanmalarıdır.
ne güzeldir anarak TUNGA ER efsanesini
yürümek
ruh olup ordu olup TANRI DAĞI'nın çevresini
bürümek...