Gönderen Konu: Türkiye, kekolara karsi, Orta Asya'dan TÜRK transfer etmeli mi ?  (Okunma sayısı 17058 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tuğçe Özsoy

• Türkçü-Turancı
  • TÜRK IRKI SAĞOLSUN!!!
   Mete Saltuk  kandaşım çok güzel bir konudan bahsettin.Ben bu güne kadar bu yardım edenlerin (genelde) doğru dürüst bir Türk'e yardım ettiklerini görmedim.Kendileri de ne bilmem...Ayrıca bazı kurumlar yardım ediyor çok güzel de ben denizfeneri gibi öyle derneklerin pek iş bulduğunu görmedim.Milletimize tembellikten başka bişey vermiyorlar. "Otur, biz sana getiririz.Şükret."
   Sonra bu kürdofiller ezik varlıklar olduğu için kendilerine acındırıyorlar.En pis işlerde bile çalıştıkları için ezikler Türkiye'nin dört bir yanına dağılmış vaziyetteler.Bolu'nun bir köyünden babam.O köyde bile kürtler var.Genç nüfusumuzun azaldığını duymuştum.Devletimizin biran evvel aile planlamasını kürtlere uygulayıp biz Türklerin nüfus oranını çoğaltmasını dilerim.

TTK!!!
"cihat" değil "KIZILELMA" !!!
"ab" değil "TURAN" !!!

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
Biz bize yeteriz.Bin ölür bin diriliriz.Yeterki burdaki gençler uyansın,sanmayınki Kazakistan'da ki veya Özbekistan'daki Türk'ler bilinçli.Hiç birşey değiştirmez.İlk önce kendi içimizi aydınlatmamız lazım.

TTK.

Çevrimdışı YABGU KAGAN

• Türkçü-Turancı
  • Savaşa Hazır!
Önce ülkemizdeki gayri Türk unsurları defetmek lazım diye düşünüyorum.
Ancak Altay-Turan'ın bu önerisine karşı şöyle bir cevap verilebilir :
-Türklük sadece bir coğrafyaya sıkışmış değildir.Balkanlar'dan Sibirya'ya,Anadolu'dan Hakasya'ya kadar uzanan bir coğrafyada ırktaşlarımız yaşamakta.Orta Asyadaki Türklerin yaşadığı bölgeleri terk etmeleri demek Çin'e , Rusya'ya koz vermek demektir.Kutlu Ata topraklarından çekilmek bu bağlamda mantıksızdır.

Sadece bir kısım Türk'ün defolup gidecek olan kürtlerin yerine makul sayıda getirilmesi taraftarıyım.

Çevrimdışı Altay-Turan

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • Last Seljuk
-Türklük sadece bir coğrafyaya sıkışmış değildir.Balkanlar'dan Sibirya'ya,Anadolu'dan Hakasya'ya kadar uzanan bir coğrafyada ırktaşlarımız yaşamakta.

Anda,

Zaten sorun da burada; sorun heryerde olmamiz, fakat, bir kaç ülke ve bölge hariç, azinlikta olmamiz.
Ben, sahsen, Romanya'daki Türk'lerin oradan Türkiye'ye çekilmelerini talep ediyorum.
Litvanya, Finlandiya, ... gibi ülkelerde hala Türk'lüklerinin korumus ve bizleri seven insanlar varsa, onlarida Istanbul çevresine getirip-yerlestirmemiz lazim; nasil mi? orada yasayan kekolari ortadan kaldirmak suretiyle.

çözüm 1'den fazla degil artik; ya kekolardan kurtulacagiz, ya da kekolar bizleri o çirkin, egri suratli, kara tenli adi soylarina asimile edecekler; bu takdirde, asla Türkiye'ye birdaha dönmem.

Bayirbucak (Suriye)'ta ne isimiz var artik ? oradaki Türkmen'leri Türkiye'ye çekmemiz lazim; geçen hergün o Araplarla evlenip asimile oluyorlar, isin kötü tarafi, ayni dinden olmalari bunu kolaylastiriyor.
Bakiniz Irak Türkmen'lerine, önemli bölümü fiziksel olarak bize benzemiyor bile, sadece 1-2 sarisin, Fin'liye benzeyen çocuk görmüstüm Saadettin Ergeç'in yaninda, o kadar.

Bulgaristan, Yunanistan ve Makedonya birgün bize ve Arnavutlara kalacak, oradaki insanlarimiz kalmali. Belkide Romanya'dakiler Bulgaristan'a yerlesmeliler.
Swords shine, Wolves guide,
Our horses were our brothers.
We destroyed together legions of Rome
We invaded Anatolia, we called it home

Our Culture is nature,
Our Religion is Sky.

Çevrimdışı GOKTURK

• Türkçü-Turancı
  • **
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin, Kadın Koordinasyon Merkezi (KKM) adı altında, yardıma muhtaç kadınlar için kurmuş olduğu bir birim mevcut. Dönem dönem, K.K.M. önünde bir kalabalık oluşur. Yüzlerce kadın vardır ama; içlerinde Türk diyebileceğin ya 3 kişidir ya da 5 kişi.  Demem o ki; bizim bu tarz kurumlardan haberimiz yok iken, bunların bu tarz organizasyonlar için toplanmasını sağlayan, örgütleyen grupları mevcut. Zaten, "devlet bize bakmaya mecbur" gibi bir zihniyete sahip olduklarından, haklarını(!) sonuna kadar arıyorlar ve alıyorlar. Aslında hakları, başka birşeyler ya...

İşte sorununuz budur. Her biriniz kendi sorunlarınızı halledemezken, günlük yaşantılarınızı bile düzenleyemezken kalkıp ordan Türk getirip, buradan bilmemkim götürüyorsunuz.  Küçümsediğiniz o insanlar ise örgütlü, birarada, ayakları yere basan politikalar sürdürüyorlar.

Uyanın Türk Milleti. Hayalle yaşayan, hayalden başka birşey bulamaz geleceğinde. Bırakın bu satranç oynar gibi biryerlerden biryerlere kimi götürdüm oyunlarını da gerçeklerinizle yüzleşin. Burada da fantazi yapmaktan vazgeçmiş, gerçekten geleceğini planlayan andalar görelim.

Çok merak ettim Altay-Turan. Hayatında kaç tane doğru düzgün organizasyon yaptında burada coğrafyaları değiştirip, muhteşem göçler organize ediyorsun. Gerçekten bir mesleğin ya da düzgün giden işin varmı acaba?

Bence yok. Sen sadece hayal kuran, vakit kaybeden ve vakit kaybettiren bir ham kişiliksin sadece. Gerçeklerden o kadar uzaksın ki, muhtemelen ayda filan da yaşıyorsundur. Mete Saltuk Andamızın tespit ettiği bu küçücük ayrıntının bile farkına varamayacağını da görüyorum.

Bence siz burada vakit kaybetmeyin. Gidin hayalden dünyalar kurun. Fetihler yapın. Ama bizim zamanımızı ve sayfalarımızı da işgal etmeyin.

Bozkurt selamlarımla

Çevrimdışı Altay-Turan

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • Last Seljuk

Çok merak ettim Altay-Turan. Hayatında kaç tane doğru düzgün organizasyon yaptında burada coğrafyaları değiştirip, muhteşem göçler organize ediyorsun. Gerçekten bir mesleğin ya da düzgün giden işin varmı acaba?

Bence yok. Sen sadece hayal kuran, vakit kaybeden ve vakit kaybettiren bir ham kişiliksin sadece. Gerçeklerden o kadar uzaksın ki, muhtemelen ayda filan da yaşıyorsundur. Mete Saltuk Andamızın tespit ettiği bu küçücük ayrıntının bile farkına varamayacağını da görüyorum.

Bence siz burada vakit kaybetmeyin. Gidin hayalden dünyalar kurun. Fetihler yapın. Ama bizim zamanımızı ve sayfalarımızı da işgal etmeyin.

Bozkurt selamlarımla

Fetihten bahsetmiyorum, güçlü oldugumuz yerleri kuvvetlendirip, güçsüz oldugumuz yerlerden çekilmeden bahsediyorum, yoksa heryeri kaybedecegiz.

çinliler her sene ne kadar çinliyi Tibet ve Uyguristan'a yerlestiriyor, haberiniz var mi ?
Ruslar'in organize ettigi, Finlilerin yasadigi Karelya'yi Slavlastirma politikasinin ne kadar basarili oldugundan haberiniz varmi?

Eger Hatay'a 5.000 Özbek yerlestirilebiliyorsa, daha iyisini yapabiliriz.

Our Culture is nature,
Our Religion is Sky.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Hayir andam yaniliyorsun,sayin GökTürk´baskanim gercegin ta kendisini dile getirmis.Bunun kizmasi küsmesi olmaz.Düsünsene bir kere,kendi milletimizin karnini doyurmaktan acizken,disardan getirecegimiz,toplama Türkleri,ne ile besleyecegiz?sonra Türkiyede Türk kitligimi var? Türkcülük,herseyden önce gercekciliktir.TTK
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı Yalniz Kurt

• Türkçü-Turancı
Sayin Altay-Turan,

Hatay konusu,degisik,hassas bir konudur.Türkiye Cumhuriyeti,1939 dan beri Hataydaki Nüfus oranlarina özel ilgi göstermistir,Türk Nüfusun cogunlukta olmasi istenmistir.Bunun gerekceleri vardir.Son zamanlarda ayni özenin gösterildigi hakkinda benim süphelerim var.Kürtler,herbir yerlere oldugu gibi,Hatayada cok sayida gelip yerlestiler.

Degisik cografyalarda yasayan Irkdaslarimiz,Türkiyeye,Anavatana göc edebilme arzusuyla yasamaktalar,bu da bir gercektir.

Almanlarin,Ruslarin,Cinlilerin ve bir cok ülkelerin,kendilerince Nüfus hareketleri planlamalari ve uygulamalari vardir günümüzde.Örnegin,Almanlar,Eski Demirperde ülkelerindeki Soydaslarini,Almanyaya getirip toplamaktalar halen.

Yalniz bu konu kolay bir sey degildir.Öncelikle cok güclü bir ekonominizin olmasi,Cografi ve Siyasi sonuclarinin tartisilmasi,önceliklerinizin belirgen olmasi ve bir Devlet politikanizin olmasi sayesinde olur.

Bizlerin önceligi,icimizdeki Kürt Nüfus sorununu bir sekilde cözmek olmalidir.Diger konular,kurulacak bir Turan Devletinin felsefesi sorunlaridir.

Tanri Türkü Korusun

Çevrimdışı Altay-Turan

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • Last Seljuk
Hayir andam yaniliyorsun,sayin GökTürk´baskanim gercegin ta kendisini dile getirmis.Bunun kizmasi küsmesi olmaz.Düsünsene bir kere,kendi milletimizin karnini doyurmaktan acizken,disardan getirecegimiz,toplama Türkleri,ne ile besleyecegiz?sonra Türkiyede Türk kitligimi var? Türkcülük,herseyden önce gercekciliktir.TTK

Hayir Anda, küsme falan yok.

Kendim naçizane fikrim, bana Anadolu'nun en az 150.000.000 adami bakabilecegini söylüyor.

Hem Dünya'daki Tüm Türk'ler Türkiye'ye getirilsin demiyorum. 3.000.000 Türk getirsek fazlami ? hayir.
Unutmayalim ki, Saddam'in kestigi kürt'lerden Türkiye'ye 1.000.000 tane almistik; onlar pesmerge idi, ve Türkiye'ye silah sokup askerlerimizi öldürdüler.

Türkiye'ye Türk getirmek, bence, çok düzgün politika olur. Bu bence en olagan ve gerçekçi proje.

Fikirlerinize elbet sonsuz saygi duyuyorum.

Yalniz Kurt Anda,
Bütün söylediklerim elbet kürtlere darbe indirmek içindir. Ezici bir Türk çogunlugu ancak bunu basarbilir.
Mesela, KKTC'yede Uygur yerlestirsek nasil olur ?
TTK

Our Culture is nature,
Our Religion is Sky.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Yanlista israr etmenin,kimseye faydasi olmaz,günümüzdeki sartlarda,nüfusumuzun artmasi,bize faydadan cok zarar verir,özalin zamaninda bulgaristandan getirdigimiz soydaslarimizin durumunu göz önüne getir.Eger illada bir göc transferi yapilacaksa,bu kesinlikle,ülke icinden yapilmalidir.TTK
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.