Gönderen Konu: Kobani bahane, provokasyon şahane!  (Okunma sayısı 14125 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı daglargibi

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
Ynt: Kobani bahane, provokasyon şahane!
« Yanıtla #10 : 07 Ekim 2014 »
Balamir Han kandaşım Mhp neyi savunuyor diye soranlara her zaman şunu söylerim bati da Atatürkçü orta anadolu da milliaetçi muhafezekar dogu da kürde kardeş her şeyin üstünde kendi yandaşlarina rant saglamak bunlar millet in giyimi ile kuşami ile kupesi ile uzun saçı ile yaşam tarziyla uģraşmaktan kürtlerle uğraşmaya zaman bulamadilar.Şu gerçegi de gozden kaçirmamali her Türk düşmanı ayni zamanda mhp düşmanidir ben şimdiye kadar Türk düşmani ama Mhp ye dost görmedim fakat Her Mhp ye dost Türk e dost degil Mhp li olup Türkcüluk kufur dür diyenlere çok rastladim burdan da şunu görüyoruz Mhp düşmanlarinin kendilerini gördükleri kadar bile olamıyorlar.

Çevrimdışı BalamirHan

• Tengri Biz Menen
  • Türkçü-Turancı
  • **
  • Түрк Итикaм Комaндосу, Бозкурт Бирлиги
« Yanıtla #11 : 07 Ekim 2014 »
Balamir Han kandaşım Mhp neyi savunuyor diye soranlara her zaman şunu söylerim bati da Atatürkçü orta anadolu da milliaetçi muhafezekar dogu da kürde kardeş her şeyin üstünde kendi yandaşlarina rant saglamak bunlar millet in giyimi ile kuşami ile kupesi ile uzun saçı ile yaşam tarziyla uģraşmaktan kürtlerle uğraşmaya zaman bulamadilar.Şu gerçegi de gozden kaçirmamali her Türk düşmanı ayni zamanda mhp düşmanidir ben şimdiye kadar Türk düşmani ama Mhp ye dost görmedim fakat Her Mhp ye dost Türk e dost degil Mhp li olup Türkcüluk kufur dür diyenlere çok rastladim burdan da şunu görüyoruz Mhp düşmanlarinin kendilerini gördükleri kadar bile olamıyorlar.

Helal olsun ırkdaşım, çok iyi bir noktaya değindin. Gerçekten. Keşke herkes sen gibi görebilse bu hassas noktayı.
Çarpışalım, en doğru söz süngülerindir!

Çevrimdışı BalamirHan

• Tengri Biz Menen
  • Türkçü-Turancı
  • **
  • Түрк Итикaм Комaндосу, Бозкурт Бирлиги
« Yanıtla #12 : 07 Ekim 2014 »

Helal olsun ırkdaşım, çok iyi bir noktaya değindin. Gerçekten. Keşke herkes sen gibi görebilse bu hassas noktayı.

Soydaşım, buraya yazmak çok eğreti oldu ama ben sana mesaj atamıyorum, bağlantı falan yolladım, gelmedi mi?
Çarpışalım, en doğru söz süngülerindir!

Çevrimdışı o.öcal

• Türkçü-Turancı
  • TANRI DAĞINDA, UÇMAĞA VARDI...
« Yanıtla #13 : 09 Ekim 2014 »
Hadi Davran Yiğidim

Sağduyu vebasından sokaklar alev alev,
Ne korku ne keder ne de bir telaş gerek.
Ruhunun ölüşüyle uyur iken koca dev,
Donanımlı bir örgüt ve örgüte baş gerek.

Bayrak yere düşerken başımda çarık izi;
Köşk-ü seyir hin işi devlet malı hurdahaş.
Başbuğların başbuğu arıyorum Cengiz’i,
Bataktan çıkmak için şart olursa bir savaş. 

Yediden yetmişine vatansever tüm fırka,
Olmaz ise tek yumruk ganimet toplar veled.
‘Bin yaşasın’ masalı yakışmaz asil ırka,
Mankurtlaşan beyinler esirdir ilelebet.

Hadi davran yiğidim gün bu gündür diyerek;
Başka bir Türkiye yok ve gidecek yerin de.
Misak-i Milli kalmaz meşke boyun eğerek,
Yıllardır aldığın ur yaşın kadar derinde.

O uru yakmak için yanmalısın vecd ile
Bir ölüp bin dirilip vatana kalkan gibi,
Yazılmalı adımız Zagroslardan Kandil’e;
Hazır ol patlamaya deli bir volkan gibi.

UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
« Yanıtla #14 : 12 Ekim 2014 »
Bütün bu olaylardan sonra ışid tarafından şamar oğlanına döndürülen pkk kendi kendini bitirerek intihar etmiştir. Türk Milleti'nin Türkçü-Milliyetçi-Vatansever görüşte olanları zaten pkk'yı sevmiyordu. Ancak Türk toplumunda akpli olan ya da Milliyetçi olmayan kesimde de bu olayların ortaya çıkması, kürtlere ve pkk'ya tarafsız gözle bakanlarında gözünü açmalarına sebeb olmuştur.

Zaten içi bomboş olan ve pkk'nın doğuda ve diğer yerlerde at koşturmasını sağlayan Akp zihniyetinin ürünü olan Açılım balonu da patlamıştır.

Bugün pkk'nın durumu şudur: hizbullahçı kürtler düşman, ışid düşman, barzani düşman, ırak ve suriyeli sünni araplar düşman, Türk Milleti tamamen düşman. Artı bunların siyasi uzantılarıyla kandildeki soysuzların hizip çekişmeleri de gün yüzüne çıkarak daha da fazla kan dökülecektir.

Ulu Tanrı, Türk Milleti'nin düşmanlarını birbirine kırdırmış; aziz milletimiz bu eşkiya sürüsüne karşı şahlanarak Adana'da, Tarsus'ta, İstanbul'da, Gaziantep'te ve yurdun çeşitli yerlerinde bu adi mikropların başını ezmiştir. Bu sürecin devam etmesi en büyük temennimiz!

23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı Borokhul Noyan

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #15 : 13 Ekim 2014 »
 Barzani kekosu da bu süreçten karlı çıkmıştır. Almanlar, Amerikalılar ve İngilizlerden modern silah desteği ve peşmergelerin eğitimi gibi destekler aldılar. Barzani ve pkk'nın birbirlerine olan düşmanlıklarını daha da arttırdı.

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
« Yanıtla #16 : 29 Aralık 2014 »
Kobani ve Sincar'da Işid'de darbe yiyen pkk'nın ayranı Cizre'de kabardı. 27 Aralıktan beri ilçede Hüdaparlılara yani Hizbullahçılara saldırıyorlar.

23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı 4_hilal

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #17 : 31 Aralık 2014 »
Hüdapar kürt hizbullahi pkk birbirini yiyorsa buna cidden sevinmek gerek. Kürtlerin birbirini yemesi herdaim iyidir, her daim olacak olan da budur.
Kürtler hicbirzaman birlik olamayacaklar, cünkü bu onlarin kapasitelerinin ve tiyniyetlerinin cok üstünde bir erdemdir. Kürtler uzun vadede hep birbirlerini kiracaklar.

Cok ilginc seyler oluyor, molotofu ses bombasini atmak icin zirhli araclarin yanina kadar gelen ite kimse bir fiske vurmuyor, bir kursun degemiyor.

Birkac defa yaylim atesine tutulsa herhangi bir bölücü etkinlikte bunlar, birdaha Allah'tan vahiy gelse dahi sokaga cikmazlar.

Türkiye, koskoca Türkiye böyle hain bir iktidarin ve kürtcúlerin maymunu oldu, ben ona yanarim.
TTK

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #18 : 03 Ocak 2015 »
TÜRKÇÜ kardeşlerim bu lanet halktan ümidi kestik bari sizin gibi kardeşlerimiz uyansın artık . OSMAN PAMUKOĞLU PAŞA mız etrafında TÜRKLÜK için savaşıyoruz sizin de yeriniz bizim yannımızdır. Türkleri ancak ve ancak komutanlar yönetir kardeşlerim . Esenlikler dilerim...  :trbayrak

Esenlikler ilkeronur,
Her ne kadar sen Otağa selamsız sabahsız gelmiş olsan da biz kendimize yakışanı ve Türk Töresinin gereğini yaparak sana hoş geldin diyerek söze başlayalım.
Otağa selamsız sabahsız gelmen yetmemiş gibi bir de üstüne millete lanet okuyor, bununla da kalmayıp, bizi uyanmaya davet ediyorsun. Particilik yapman da cabası.
Biz Gökbörü Türkçüler Derneği olarak kimin hangi siyasi görüşü benimsediğine bakmıyoruz. Ama Gökbörü Türkçüler Derneğinin sanal yayın ağı olan Hun Türk Otağı her türlü siyasetin üstünde olan Türkçülük Ülküsünün temsilcisidir.
Başta Osman Paşamız olmak üzere elbetteki milli duyarlılığa sahip kişi, kuruluş ve partilere bakış ve yaklaşımımız daha ılımlıdır.
Ama Türkçü kimliğimizi hiç bir siyasi kimlikle gölgelemeyeceğiz.
Türkçülük siyasetler üstü bir kutlu ülküdür.
Bundan sonra bu hususlara karşı daha duyarlı olacağını umut ederim. Tabii ki Türkçe'mize karşı da!?
Sağlık ve esenlik dileklerimle.
TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı İL TEGİN

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #19 : 13 Ocak 2015 »
Ümit Özdağ'ın Cizre'de çıkan olaylarla ilgili önemli tespitlerinin olduğu yazısı...

http://www.21yyte.org/tr/arastirma/terorizm-ve-terorizmle-mucadele/2014/12/30/7942/cizrede-gercekten-ne-oldu