Gönderen Konu: KAHRAMAN KÜR ŞAD  (Okunma sayısı 4711 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Teñrikut

• Türkçü-Turancı
  • **
KAHRAMAN KÜR ŞAD
« : 26 Ocak 2006 »
Alıntı yapılan: 4_hilal
http://www.turktarihi.net/forum/index.php

bu forumdan ben atildim, milliyetcileri fazla sevdikleri söylenemez.
sizle bunu paylasmamin sebebi, o forumda kürsad diye birinin hic yasamadigini söyleyen bir kisi var, oda yónetici konumunda olan birisi.
Benide sevdigim bir Türkcü kardes oraya davet etmisti, bende 2 gün icinde atildim.

Abi Forumdaki arkadaşların savunaması Türkçü bir şahsiyet olarak bana düşüyor zannedersem.
Orada ki arkadaşlar Türkçü değiller ama Türkçülüğe Çoğu Türkden daha çok hizmet veriyorlar. Zira çoğu Tarih öğrencisi olan bu şahıslar yabancı dilde farklı ırkların tartıştğı platformlarında Türk Tarihini savunuyorlar. O Kür-Şad Çin kaynaklarında isminin olmadığını söyliyen şahıs da benim can ciğer dostumdur. Burada ki arkadaşlar eğer sidik yarıştırılacaksa Türkçülük hususunda benimle yarıştırabilirler. Nitekim Atsız Atada Şu-Tegini Gerçek isim olarak vermiştir. Dediğim gibi Türkçülük Bİr gazla yapılıp bir kaç sene de Tükenecek bir İdeoloji değildi. Akıllı selim insanlarla Sonsuza kadar SÜrecek Olann bir İdeolojidir.

SAYGILARIMLA
TANRI TÜRKÜ KORUSUN.

Çevrimdışı atsizcerisi

• Türkçü-Turancı
Kandaşlarım kürşada dil uzatmak kimsenin haddi değildir.
Kendilerine tarihçi diyen bu adamlar tarihi kendilerine göre yorumlamasınlar.
Biz kahramanlarımıza her zaman sahip çıkacağız çıkmazsak işte böyle kendini bilmezler saçmalarlar.
ben isim veriyorum okusun ve öğrensinler.H.NİHAL ATSIZ.
onuda anlayamıyorlarsa elimizden bir şey gelmez
ATSIZIN ÇERİSİ

Çevrimdışı Dengizik Borçu

• Türkçü-Turancı
  • **
KAHRAMAN KÜR ŞAD
« Yanıtla #2 : 05 Şubat 2006 »
Sayın Tengrikut madem Türkçüsünüz de neden o sitedeki tartışmalarda bizler Atsız Ata'yı savunurken siz bir şey söylemediniz o can ciğer dostunuza???
Kim kimle sidik yarıştırıyor Allah aşkına? Buraya gelip de bizim Türkçülüğümüze laf etme hakkınız yok...
Büyük Hun Kağanı İdil'in (Attila) oğlu...