Gönderen Konu: YÜCE TÜRK KENDİNİ BÖYLE BİL.  (Okunma sayısı 2981 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ERGENEKON TORUNU

• Türkçü-Turancı
  • **
YÜCE TÜRK KENDİNİ BÖYLE BİL.
« : 01 Ekim 2007 »
Değerli dostumdan bir alıntıyı Kandaşlarımla paylaşmak istedim. ULU TANRIM TÜRKÜ ÜSTÜN VE EBEDİ KILSIN.
Esenlikler dilerim
AYDIN MISIN Kilim gibi dokumada mutsuzluğu Gidip gelen kara kuşlar havada Saflar tutulmuş top sesleri gerilerden Tabanında depremi kara güllelerin Duymuyor musun Kaldır başını kan uykulardan Böyle yürek böyle atardamar Atmaz olsun Ses ol ışık ol yumruk ol Karayeller başına indirmeden çatını Sel suları bastığın toprağı dönüm dönüm Alıp götürmeden büyük denizlere Çabuk ol Tam çağı işe başlamanın doğan günle Bul içine tükürdüğün kitapları yeniden Her satırında buram buram alın teri Her sayfası günlük güneşlik Utanma suçun tümü senin değil Yırt otuzunda aldığın diplomayı Alfabelik çocuk ol Yollar kesilmiş alanlar sarılmış Tel örgüler çevirmiş yöreni Fırıl fırıl alıcı kuşlar tepende Benden geçti mi demek istiyorsun Aç iki kolunu iki yanına Korkuluk ol
Rıfat ILGAZ
TÜRKÜN SABRI BİTTİĞİ YERDE DAVASI BAŞLAR BUNDAN KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN. AN GELİRKİ BİR ANDA DÜŞMANINI ASİL KANINDA BOĞAN BİRER YİĞİTLER OLURUZ DİNLEMEYİZ KİMSEYİ

Çevrimdışı tankuty

• Türkçü-Turancı
  • **
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
Ynt: YÜCE TÜRK KENDİNİ BÖYLE BİL.
« Yanıtla #1 : 05 Ekim 2007 »
EY TÜRK!..  BUGÜN NE YAPACAĞINI BİLMİYOR, KİME GÜVENECEĞİNİ KESTİREMİYORSUN. AMA, BİR KIVILCIMLA BİRLİKTE KOCA BİR ATEŞ OLUP HAİNLERİN TEPESİNE ÇÖKECEK, ONLARI YAKACAKSIN, BİLİRİM.

"Benim hayatta yegane fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir."

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK