Gönderen Konu: 3 Mayıs İstanbul Fotoğrafları  (Okunma sayısı 13120 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TARDU KAĞAN

• Türkçü-Turancı
Ynt: 3 Mayıs İstanbul Fotoğrafları
« Yanıtla #10 : 04 Mayıs 2011 »
Cebe bendede resim ve videolar var ama format  hd olduğu için dosyalar çok büyük.Upload için ne önerirsin?Şu an tek bir video için 670 dk diyor.:(

Çevrimdışı Börü Budun Eri

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #11 : 04 Mayıs 2011 »
Tüm Türkçü kandaşlarımız ile oradaydık.Bazı çapulcular ortalığı karıştırmak için ne kadar çaba göstermiş olsalar dahi bu tahriklere uymadık.Türkçülere yakışır bir biçimde çerilik görevimizi yaptık.

Umarım birsonraki yıllarda Tanrı nasip ederse yüzbinler olarak 3 Mayıs'ı Taksim'de kutlarız.

Orada bizlerle birlikte bulunan tüm kandaşlarıma canı gönülden esenlikler dilerim.

Tanrı Türk'ü korusun.
Türk Irkı var olsun...!

Çevrimdışı Cebe Noyan

• Her Şey Türk İçin, Türk'e Göre!
  • Türkçü-Turancı
  • Türk Irkı Sağ Olsun!
« Yanıtla #12 : 04 Mayıs 2011 »
Cebe bendede resim ve videolar var ama format  hd olduğu için dosyalar çok büyük.Upload için ne önerirsin?Şu an tek bir video için 670 dk diyor.:(

Ağabey resimleri facebook'a eklemişsin, onları buraya koyacağım. Videolar için şimdilik yapa bilecek birşey yok malesef. Ancak bir dahaki buluşmaya gelirken videoları cd'ye yazıp getirirsen olur.
Ümmetinizin bittiği yerde, Türk'ün Kudreti başlar.

"Niye kaçıyoruz? Çok diye niye korkuyoruz? Azız diye niye kendimizi hor görelim? 'Hücum edelim' dedim. Hücum ettik...Savaştık. Bizdeni iki ucu,
yarısı kadar fazla idi. Tanrı lûtfettiği için, çok diye korkmadık, savaştık. Tarduş şadına kadar kovalayıp dağıttık."
(Bilge Tonyukuk - 2. Taş, Batı Yüzü - 3-4-5-6)

Çevrimdışı TARDU KAĞAN

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #13 : 04 Mayıs 2011 »
Videolar toplam 3 gb.ilk olarak 700 mb lık bölümü  internet ortamına çıkartıyorum.Sabah 10 da başladım.Hala 260 dk var diyor.Hava yağmurlu olunca net hızı oldukça düşüyor.Sanırım akşama kadar birini yapıştırırım.Ama sen yapıştırdığım videoları yada cevabı üste alırsan iyi olur.

Çevrimdışı Cebe Noyan

• Türkçü-Turancı
  • Türk Irkı Sağ Olsun!
« Yanıtla #14 : 04 Mayıs 2011 »
Videolar toplam 3 gb.ilk olarak 700 mb lık bölümü  internet ortamına çıkartıyorum.Sabah 10 da başladım.Hala 260 dk var diyor.Hava yağmurlu olunca net hızı oldukça düşüyor.Sanırım akşama kadar birini yapıştırırım.Ama sen yapıştırdığım videoları yada cevabı üste alırsan iyi olur.

Tamam ağabey sen videoları ekle, ben onları konunun üstüne ekleyeceğim.

"Niye kaçıyoruz? Çok diye niye korkuyoruz? Azız diye niye kendimizi hor görelim? 'Hücum edelim' dedim. Hücum ettik...Savaştık. Bizdeni iki ucu,
yarısı kadar fazla idi. Tanrı lûtfettiği için, çok diye korkmadık, savaştık. Tarduş şadına kadar kovalayıp dağıttık."

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #15 : 04 Mayıs 2011 »
Olaganüstü güzellikte bir 3 Mayıs Türkçüler Günü Etkinliği olmuş.
Bu etkinliğimize ruh ve mana katan bütün katılımcıları ve teşkilatımıza mensup değerli Gökbörülerimizi kutlarım.
Tanrı yokluğunuzu göstermesin!

Gerçekten, Ulu Türk Başbuğu Fatih Sultan Mehmet Han'ın edebiyete kadar Türk yurdu kıldığı, İstanbul'umuzun şanına ve şerefine yakışır bir etkinlik olmuş.
Enternasyonal soysuzlar bilsin ki, bundan böyle, meydanlar Türklüğün gür sesiyle dolacaktır.

Bizler karabudundan, adı sanı bile olmayan, tek iftiharı taşıdığı asil kanı olan Türk çocukları; Ulu Başbuğumuzun uçmağa varışından 73 yıl, Uluğ Bilge Atsız Atamızın; dönmelere, devşirmelere ve komünist çiyanlara başkaldırışından da 67 yıl sonra Onların yolunda, yine Onlardan aldığımız ilhamla Türkçülük meşalesini tutuşturup, Türkçülük Ülküsünü, kurduğumuz teşkilatlarla ete, kemiğe büründürmenin ilk yapı taşlarını koymaya çalıştık.

Diliyor ve ümit ediyoruz ki genç Türkçüler bu bayrağı Milliyetçi Büyük Türkiyeye ve daha da ötesi Turana kadar ulaştıracaktır.
Buna, bütün yüreğimle, inanmakta ve iman etmekteyim.

TTK.

Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı Cebe Noyan

• Türkçü-Turancı
  • Türk Irkı Sağ Olsun!
« Yanıtla #16 : 04 Mayıs 2011 »

Çevrimdışı Çağrıbey

• [GÖKBÖRÜ ANKARA]
  • Türkçü-Turancı
  • Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
« Yanıtla #17 : 04 Mayıs 2011 »
1980 ihtilalinde tıkıldığımız zindanlarda dönemin zihniyetinin kapı kulları tarafından sırf Türk Milliyetçisi olduğumuz için aşağılanmış, horlanmış ve bin türlü eza ve cefalar maruz bırakılmıştık.
Tıpkı 3 Mayıs 1944 de kürt ismet ve avanelerince Türk Milliyetçiliği suç sayıldığı gibi  12 eylül zihniyetince de Türk Milliyetçiliği suç sayılmış ve Türk Milliyetçileri "vatan hainliği" ni içeren TCK'nın 146. maddesinden yargılanmış ve nihayetinde de beraat etmiştik.
O zamanlarda, güneş görmeyen, tuvalet ve depodan bozma hücrelerde dudaklarımızdan:

Gidiyoruz ilden ile
Bir gün geri döneceğiz.
Aynı ülkü, aynı iman,
Bir gün geri döneceğiz
.

dizeleri dökülüyordu.

Yerlerin, göklerin sahibi Yüce Tanrı'ya şükürler olsun ki, geri döndük!

3 Mayıs 2011 günü ortaya çıkan manzara Türklük iman, aşk ve ateşinin geri dönüşünü ifade etmektedir.

Bu kutlu ve onurlu duruşa vücut veren Gökbörüleri, saygıyla selamlıyorum.

Türklük ve Türkçülük adına bizleri yeniden heyecanlandıran ve geleceğe dair ümitlerimizi yeşerten 21. yüzyılın Kürşatlarına Tanrı kut ve esenlik versin.

Ne Mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana...

Saygılarımla.

Çağrıbey