Gönderen Konu: TÜRKÇÜYÜM  (Okunma sayısı 158790 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AYBUKE

• Türkçü-Turancı
  • **
Ynt: TÜRKÇÜYÜM
« Yanıtla #50 : 14 Eylül 2007 »
bakın sayın aybüke sizin bahsettiğiniz dönem yıkılış dönemidir. Yani osmanlıyı yıkılış dönemi ile yargılayamazsınız. tamam o dönemde büyük badireler ile atlattık ama ATATÜRKÜN dediği gibi göğsümüzde iman ile atlattık çok şükür. sizinle farklı şekilde bu konuyu uzunca konuşmak isterdim çünkü tam anlatamadım derdimi. bizim ideolojimizde dinle ilgili sentezler yoktur diyorsunuz. öyleyse önce bana bizim ideolojimizi anlatın. sonra bugün hala diğer ülkelerden turşist çeken mevlanamızı görmezden mi gelicez  sizin edindiğiniz ideolajiye göre? samiha ayverdi hanımı unutucaz mı yada nihad sami banarlı beyfendiyi. yunusumuzu öksüz mü bırakıcaz kendi evlatları tarafından. ben ne yazık ki sizin ideolojinize katılamıycam benim vatanım sentezci olmuştur ve öyle kalıcaktır. tamam belki bundan dolayı çok zararlar gördü ama üç kıtayı aşmayıda bildi. saygı ve hörmetlerim ile

sn. asi asena. Benim TÜRKÇÜ olarak ideolojim, TÜRK olmamdan dolayı, TÜRKE ait, TÜRKLER için ve TURAN yolunda. Öksüz bırakmayalım ama bunları siyasete sokmayalım. ATSIZ ATADAN sözlerle sanırım duruşumu anlarsınız.
1.Buyursunlar... Bizim için savaş düğündür;
Din arabın, hukuk sizin, harp Türklüğündür....

2.Siyasette muhabbet... Hepsi yalan palavra...
Doğru sözü "Kül Tegin" kitabesinde ara...
(Sayın asi asena; öncelikle yanlış anlaşılmazsınız, ne demek istediğinizi anladık. Biz zaten ırkçıyız. Bunu inkar etmiyoruz. Ne birleştirmesinde bahsediyorsunuz. Biz Türk'üz. Ve sadece Türk'ün arasında ayrım yapmayız. Sadece Türkler birleşecektir.) malesef yanlış anlaşıldım bile. bişz hiç bir zaman ırkçı olmadık. siz hangi ırkçılıktan bahsediyorsunuz. tamam övülesi baş ucu tutulası büyük saygı gösterilesi bi ırkımız var amaaa biz ırkçı değiliz. lütfen bana alparslan türkeşten ırkçı olduğumuza dair bi söz gösterin. aksine okuduğum kitabında ırkçılığa tüm benliği ile karşı çıkıyor. saygılarım ile

Alparslan TÜRKEŞE sadece bir dönemler inanacak kadar saf olduğum u düşünen biriyim. Siz ALPARSLAN TÜRKEŞİN TÜRK ırkçısımı olduğunu sanıyorsunuz?İnanın bir ırkçılık yapacaksa kürt ırkçılığıdır. Zaten TÜRKLERE de bu bağlamda zarar vermiştir. Düşüncelerimiz ve ideolojimiz arasında uçurum var. Kandaşım olarak biraz gözünüzü açmanızı temenni ederim. TÜRK' ÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOKTUR.
TÜRKSEN ÖĞÜN DEĞİLSEN İTAAT ET.

Çevrimdışı alper_bozkurd

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #51 : 14 Eylül 2007 »
Sayın Otağ Yöneticileri artık lütfen gerekeni yapın. Ne Türkeş'inden bahsediyorsun sen. Karıştırdın burayı galiba. Bir de atılmadan sana bir şey söyleyim, mevlana dediğin fars kırmasından mı birşeyler öğrenecegiz. Sen önce kendine Türkleri örnek al. Sentezcilik yeri değil burası. Tek övünç kaynağımız var bizim o da Türklüğümüzdür. Hadi yerine sen sentezcilerin yanına.
TÜRK TÜRK'Ü TANRI SADECE TÜRK'Ü KORUSUN!!!

Çevrimdışı asi asena

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #52 : 14 Eylül 2007 »
bu konuda ayrılıyoruz ben TÜRKÜM, MÜSLÜMANIM VE ALPARSLAN TÜRKEŞCİYİM elhamdülillah. sana yolunda başarılar diliyorum.
 kül tegin kitabesine bence siz iyi bakın.

Çevrimdışı Atçeken Beği

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #53 : 14 Eylül 2007 »
Bu sentezcinin burada ne isi var yahu?Atsiz Ata'nin kitaplarini eline bile almadigi her halinden belli.Irkci olmamisiz hic bir zaman.Haydi sen oradan nerden irkci degilmisiz?Cengiz Kagan'i tanimazmisin bre cahil?Yok ama senin o aptal ideolojine göre müslüman olmadigi icin Cengiz Kagan Türk degildir degil mi?Iste bu sentezciler senin gibileri kandiriyorlar sonrada buralara saliyorlar.Bak asi asena bir iki Atsiz kitabi oku ilk önce,sonra makaleler üc kitabini oku sonra buraya gel.Evvela "Bozkurtlarin Ölümü" kitabini oku ve makaleler üc kitabindan basliyayim deme sakin.Sonra tepetaklak olursun maazallah :D
Oturup düşündüğümde yetim olmadığımı gördüm! Oğuz Han gibi atası, Dede Korkut gibi muallimi, Köroğlu gibi ağabeyi, Mahtumkulu gibi akıl hocası olan birisi hiç yetim olur mu?
Saparmurat Türkmenbaşı

Çevrimdışı alper_bozkurd

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #54 : 14 Eylül 2007 »
O kutsal olan Türk kelimesini ağzına alma sen kanı bozuk sentezci. Mücadelemiz senin gibi Türkümsülerle de olacaktır. Turana giden bu kutlu davada gerekenler yapılacaktır. Asalak beyinli sizler, kürtlerle, araplarla,farslarla beraber kardeşce yaşayacağınız yer seçin şimdiden. Çünkü Türk'ün intikamı ve gazabı korkunç olacaktır.

Çevrimdışı AYBUKE

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #55 : 14 Eylül 2007 »
SN. ASİ ASENA burada size dinimi ispatlamak zorunda değilim. Kaldı ki Tanrı ile benim aramda olan birşeyden size ne? Sizin dininizden bana ne. Alparaslan TÜRKEŞ ile ilgili uyumanıza devam edin.
TÜRKSEN ÖĞÜN DEĞİLSEN İTAAT ET.

Çevrimdışı İsmail İpek

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #56 : 14 Eylül 2007 »
Asi Asena Üyeliğin İptal Edilmiştir.

Sana Uygun Birçok Sentezci Forum Var.

Çevrimdışı alper_bozkurd

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #57 : 14 Eylül 2007 »
Aybüke ırkdaşım bu kanı bozuğa sayın falan deme. Bu orada otağ yöneticileri gerekeni derhal yapmanızı rica ediyorum.

Çevrimdışı alper_bozkurd

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #58 : 14 Eylül 2007 »
Nedir bu kanı bozuklardan çektiğimiz ya. Görülüyor ki asıl düşmanımız bu Türkümsülerdir.

Çevrimdışı YANLIZ KURT

• Türkçü-Turancı
  • **
  • TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR!
« Yanıtla #59 : 14 Eylül 2007 »
ben din mücadelemi sadece kendim için veririm.. sonuçta Allah la aramda olan bir şey.
ama Türkçülük mücadelemi sadece kendim için değil, tüm Türk milleti için veririm..
TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR!