GENEL KONULAR OTAĞI > Esenleşme ve Tanışma

Esenlikler.

<< < (2/2)

Kurtkaya:
Türk otağına esenlikler getirdin Sencer kandaşım.
Birlikteliğimiz kutlu olsun!
Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun!

Sencer Atmaca:
Var olasın ; Sağ olasın  , daim olasın. Kurt kaya kandaşım.Tengri'inin  ışıgı üzerinize olsun.

Tengri Biz Menen.

:asker: :prbay :asker:

Üçoklu Börü Kam:
Hoşgeldiniz, esenlikler getirdiniz sayın Sencer Atmaca Kandaşım.
Kısa zaman zarfında Türk Otağına oldukça önemli ve alkışa değer katkılar yapmışsınız. Bütün yazılarınızı beğenerek okudum. Sağolun, varolun!
Bu yazılarınızdan uzun vadede sayısız insan yararlanacak olup, kaynak niteliğindeki bu katkılarınız Türkçü fikir, görüş ve düşüncelerin doğru ve sağlam kanallardan Türk gençlerine ulaşmasını sağlayacaktır. Bu çok önemli bir emek, hizmet ve gayrettir.
Türkçü Otağ üzerinden gerçekleşen birlikteliğimiz kutlu ve uğurlu olsun!
Dilerim gerçek hayatta da birbirimizi tanıma ve kucaklaşma olanağı olur.
Kök Tenğri kaleminize, dilinize ve yüreğinize güç versin!

Hakanların dikilmeli Altay’da tuğları,
Varsın cihanda olmayagörsün mezârımız.

Sağlık ve esenlik dileklerimle...
TTK.

Fatih:
Sencer Atmaca soydaşım Gökbörülerin Otağı Huntürlk'e esenlik getirdiniz.
Bir iki haftadır otağımıza girememiştim. Maşallah otağı bilgi bahçesine çevirmişsiniz. Elinize ve emeğinize sağlık.

Kök Tenğri'nin esenliği bütün Türklerin üzerinedir.

yalp:

--- Alıntı yapılan: Fatih - 11 Haziran 2016 ---Sencer Atmaca soydaşım Gökbörülerin Otağı Huntürlk'e esenlik getirdiniz.
Bir iki haftadır otağımıza girememiştim. Maşallah otağı bilgi bahçesine çevirmişsiniz. Elinize ve emeğinize sağlık.

Kök Tenğri'nin esenliği bütün Türklerin üzerinedir.

--- Alıntı sonu ---

Sencer kandaşım, belli ki siz de burada çok eski sayılmazsınız.Buna rağmen farkettiğim kadarıyla gerçekten çok değerli paylaşımlarınız mevcut.Bu paylaşımları daha geniş aralıklarala yapsaydınız okuyanlar için de yorum olarak katılımlar daha çok olurdu sanki. Kandaşlar paylaşımı okuduktan sonra diğer paylaşımları da merak edip okuduklarından katılım fazla olmuyor sanki benim tahminim.Ama belki de bir müddet sonra katılım patlaması da yaşanabilir.Ben yine de size kendi adıma çok teşekkür ederim.

Turan eller var olsun, Tanrı Türk'e yar olsun!

esenlikler

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git