GENEL KONULAR OTAĞI > GÜNCEL

SEDAT PEKER - PANDORANIN KUTUSU!

<< < (2/4) > >>

Üçoklu Börü Kam:

--- Alıntı yapılan: [Hun Türk] - 22 Mayıs 2021 ---"ozturkler.com" Kuruluşu aklıma geldi. Koşa koşa gidenleri hatırlayanlar var mı acaba? Değişen bir şey olmamış belli ki!

--- Alıntı sonu ---

Hatırlamaz olurmuyuz Değerli Hun Türk, anda.
O ne furyaydı öyle?
Cahil cühela takımı Turan ordusunda asker olmuş, Turan imparatorluğunda önemli iş gören bir makam ve mevkiye sahip olmuş gibi o siteye üye olup, reis cilalı paylaşımlarla kendilerine saygınlık sağladıklarını sanıyorlardı.
O hareketin bazı mihraklarca Türkçülüğü itibarsızlaştırmak, özünü, esasını bozmak ve davayı sulandırmak için tezgahlandığını biliyorduk.
Türk Milleti üzerinde hesabı olanlar, bu hesaplarını kolayca gerçekleştirmek için Türk Milliyetçiliğini ve Milliyetçileri etkisizleştirmek isterler.
Bu ve daha sonra değişik adlarla bir dönem esip gürleyen oluşumlar verilen görevi yerine getirerek, işleri bitince, ortalıktan kayboldular.
Onlardan geriye milletle kavgalı bir milliyetçilik, dine düşman olarak görülen bir Türkçülük ve moda haline gelmiş sosyal medya slogancılığı kaldı.
Bunca kirliliğin arasında gerçek Türkçülüğü savunan ve temsil edenler ya hiç fark edilmedi, ya da olumsuz algı nedeniyle hakettikleri itibarı görmedi.
Bunu en can yakıcı olarak Huntürk ve Gökbörü olarak bizler yaşadık ve hâlâ yaşamaya da devam ediyoruz.

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!
TTK.

Kurtkaya:
Sedat Peker 7. Bölüm iddialar özet akışı:

1. SS'ye şöyle seslendi: "Senin boynuna köpek tasması takıp sokaklarda gezdireceğim."

2. Sadık Soylu Ankara'da devlete ait Next Level iş merkezinde sürekli bürokrat ve iş insanlarıyla görüşüyor (Çev. Şeh. Bak. imar işlerini kastediyor)

3. Çevre Şehircilik Bak. Mekansal Planlama Gen. Müd. Erdal Kayapınar hakkındaki fetö soruşturması örtbas edilmiş. (İmar işleri için kontrol altına alınmış olabileceğini ima ediyor.)

4. Kolombiya'da yakalanan kokainden sonra Türkiye'ye gelen narkotik rotası ifşa olunca Binali Yıldırım'ın oğlu Erkan Yıldırım, yeni bir hat oluşturmak için Ocak ve Şubat aylarında Venezuela'ya gitmiş.

5. Kokain TR'ye giriş yaptıktan sonra parçalara ayrılıp büyük yatlarla dağıtılıyormuş.

6. Tüm narkotik ve yasadışı bahis para trafiği Kıbrıs'ta Halil Falyalı üzerinden yapılıyormuş. Bu şahsın 20 yıl önce hiçbir varlığı yokmuş. Bugün Kıbrıs'ın sahibi olduğunu söyledi.

7. Halil Falyalı'nın TR'de 10 tane dosyası olduğu halde devlet bu kişiye dokunmuyormuş. ABD uyuşturucuyla mücadele birimi DEA ve daha başka birçok ülke bu kişiyi tutuklamak istediği halde alamıyormuş.

8. BY'nin oğlu Erkan Yıldırım Kıbrıs'ta hep Falyalı'nın misafiri oluyormuş.

9. Erkan Yıldırım, rüşvet vb. yasadışı işlerinin kayıtları kendisine karşı kullanılarak bu işin aparatı haline getirilmiş.

10. Mehmet Ağar da bu organizasyonun göbeğindeymiş.

11. SS ve Erkan Yıldırım bu işler nedeniyle yakın ilişki içindeymiş.

12. 90'larda Korkut Eken ve Mehmet Ağar, Peker'i kirli işler (siyasi hedefleri öldürmek vb.) için kullanmışlar. Ayrıca Peker'in kardeşi Atilla Peker'i de operasyonlarda tetikçi olarak kullanmışlar.

13. 90'larda Ağar ve Eken Kıbrıslı gazeteci Kutlu Adalı'yı öldürme girişiminde bulunmuşlar, bunun için Peker'in kardeşi Atilla da Eken'le Kıbrıs'a gitmiş. Ancak onlardan önce Kıbrıs'ta başka ekipler Adalı'yı öldürmüş.

14. Öldürülen Kutlu Adalı, Denktaş'ın mücadele arkadaşıymış ve St. Barnabas Manastır'ındaki tarihi eserlerin çalınmasına ilişkin araştırma yaptığı için Ağar ve Eken tarafından "Kıbrıs'ı satıyor" denilerek öldürülmeye çalışılmış. Peker'i de böyle kandırmışlar o zaman.

15. Behçet Cantürk, Hüseyin Baybaşin ve Savaş Buldan gibi 90'larda öldürülen tüm uyuşturucu tüccarları Ağar'ın arkadaşı ve iş ortağıymış.

16. Ağar siyasete girerken kendi geçmişini temizlemek için MGK'yı ikna edip bu kişilerin öldürülmesini sağlamış. (Meşhur iş adamı cinayetleri)

17. Uğur Mumcu'nun PKK ile uyuşturucu ve silah işleri yapan devlet görevlilerini araştırdığı için öldürüldüğünü söyledi ve bu konuda da Ağar'a işaret etti.

18. Ağar, PKK'ya para verdikleri iddiasıyla bazı iş adamlarını Peker aracılığıyla tehdit ettirip bunlardan haraç toplamış.

19. Erkan Yıldırım Venezuela Caracas limanında uyuşturucu işleri için özel bir bölüm kiralamış. Bu işler için SS'yi işaret ediyor.

Ekler:

a. Fas'tan Peker'i getirebilmek için oraya İHA hibe etmişler.
b. Peker Balkanlar'daki Makedonya, Kosova, Karadağ gibi ülkelerde iş ve siyaset çevrelerinde üst düzey ilişkilere sahipmiş.

c. SS, Peker'in akrabası Reşat Fazlıoğlu aleyhte ifade versin diye uğraşıyormuş. +++

c. (devam) Fazlıoğlu SS'nin DP genel başkanı seçilmesine de yardım eden kişilerden biri. Peker, Fazlıoğlu'na seslenip "elimde her şeyin kaydı var, sakın" dedi. SS aynı zamanda Fazlıoğlu'nun oğlunun nikah şahidi.

d. SS'nin kesinlikle hapse gireceği iddiasını tekrarladı.

e. Diyarbakır Cezaevi'nde Kürtlere yapılan dışkı yedirme gibi işkencelerin zamanında PKK'yı ve Kürt sorununu büyüten işlerden biri olduğunu söyledi.

f. Açıklamalarında devleti zor durumda bırakmamak için uluslararası hukuk çalıştığını, bu konuya özen gösterdiğini söyledi.

g. Arkasındaki pano'da İran başlığından üç okun çıkıp Mersin, Sabiha Gökçen ve "S.D." kısaltmasına ulaştığı bir şema vardı.

h. Görünen üç kitap: "Hz. Ali" başlıklı bir kitap, Mümin Sekman'ın "Her Şey Seninle Başlar" kitabı ve Dostoyevski'nin "Ezilmiş ve Aşağılanmışlar" kitabı.

i. Peker, TR'den gelen "kalabalık ziyaretçileri" nedeniyle farklı bir yerde çekim yapmış. Burası bir otelin toplantı salonuna benziyordu.

j. Masadaki saat çalışmıyor ve hep 08:50'yi gösteriyordu.

Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun!

Üçoklu Börü Kam:
Antik Yunan efsanelerinde, içinde kötülüklerin bulunduğuna inanılan ve Pandora adlı bir kadına ait olan, sihirli bir kutudan/küpten söz edilir.

Bu kutu/küp, sahibi olan Pandora'nın, onca dış güzelliğine karşın, her açıldığında dışarıya; pis koku, kötülük, kargaşa, fitne ve mutsuzluk yaymaktadır.

Ortalığı çok pis kokular sardı.
Sanırım Pandora'nın Kutusu açıldı.

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!
TTK.

Kurtkaya:
Sedat Peker tarafından Kolombiya ve Venezuela üzerinden gerçekleştirilen uyuşturucu işini yürütmek için eski başbakan Binali Yıldırım'ın oğlunun anılan ülkelerin limanlarında ofisleri olduğunu ve 5 ton kokain sevkiyatının yapıldığı tarihlerde Kolombiya ve Venezuela'ya 4 er günlük seyahatler yaptığı iddiasına, eski başbakan baba Binali Yıldırım oğlunun o ülkelere Covid-19 test kiti ve maske yardımı yapmak için gittiğini açıkladı.
O andan itibaren memleketin bütün kargaları gülüyor!
Anılan tarihlerde Türkiye maske bulamıyordu.
Binali Yıldırım'ın oğlu "eve lazım olanın, camiiye bile haram olduğunu" bilmez mi?
Hem Türkiye'de bir görevli çıkıp, ülkenin ihtiyacı varken bu malzemeleri başka bir ülkeye götüremezsin demedi mi, diyemedi mi?
Erkan Yıldırım çok ciddi bir suçla ilgili zan altındadır. Bu zandan kuru bir açıklamayla kurtulunmaz.
Yardım ve hibe olarak götürdüğü test kiti ve maskelerin gümrük belgeleri, irsaliye ve faturalarıyla teslim ettiği ülkenin bununla ilgili düzenlediği belgeleri kamuoyuyla paylaşması gerekir. Bu hibeyi kapı komşuna giderken tatlı paketi götürür gibi mi götürüyorsunuz be adam! Lütfen milletin aklı ve zekasıyla alay etmeyin!

Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun!

Çağrıbey:

--- Alıntı yapılan: Kurtkaya - 25 Mayıs 2021 ---
Kolombiya ve Venezuela'ya 4 er günlük seyahatler yaptığı iddiasına, eski başbakan, baba Binali Yıldırım oğlunun o ülkelere Covid-19 test kiti ve maske yardımı yapmak için gittiğini açıkladı.


--- Alıntı sonu ---

Venezuela, güzellik yarışmalarında epeyce dünya ve kâinat güzeli birinciliği almış, kızlarının güzelliğiyle de meşhur, bir ülke.
Binali Yıldırım keşke oğlum kız bakmaya gitti deseymiş daha inandırıcı olurdu.

Ne Mutlu Türk doğup Türk gibi yaşayana!
Saygılarımla.
Çağrıbey.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git