TÜRKLÜK ve TÜRK DÜNYASI OTAĞI > TÜRKÇÜLÜK

SİZCE TÜRK BİRLİĞİ NE ŞEKİLDE TESİS EDİLMELİ?

(1/5) > >>

Kayrakan_GokBoru:
Görüşlerimizi belirtelim.

ALP-ER-TUNGA:
BENİM GÖRÜŞÜME GÖRE TABİKİ İLK ETAPTA HEMEN BİR BİRLEŞME VE TURANLAŞMA BEKLENMEMELİ.ÖNCE BİR EKONOMİK ORTAKLIKLA İLİŞKİLER GÜÇLENDİRİLMELİ DAHA SONRADA TOPTAN BİR BİRLEŞME OLMALI.YANİ TURAN KURULMALI.
SAYGILARIMLA...
TTK

Kayrakan_GokBoru:

--- Alıntı yapılan: ALP-ER-TUNGA ---BENİM GÖRÜŞÜME GÖRE TABİKİ İLK ETAPTA HEMEN BİR BİRLEŞME VE TURANLAŞMA BEKLENMEMELİ.ÖNCE BİR EKONOMİK ORTAKLIKLA İLİŞKİLER GÜÇLENDİRİLMELİ DAHA SONRADA TOPTAN BİR BİRLEŞME OLMALI.YANİ TURAN KURULMALI.
SAYGILARIMLA...
TTK
--- Alıntı sonu ---


Evet ekonomik,kültürel ve en önemlisi duygusal anlamda birlik tesis etmek birincil şart olmalı...Sadece bazı ülküdaşlarımız çok sabırsız...

TTK

ALP-ER-TUNGA:
HEMEN GORMEK İSTEMEK GUZEL AMA HERSEYİN BİR YAPIM ASAMA VE SURESİ VARDIR BENCE.AMA OLSUN BELKİ BİZ GOREMEYİZ AMA COCUKLARIMIZ MUTLAKA GORMELİ TURAN'IN KURULDUĞUNU.
TTK

aslanargun:
SAYIN IRKDASLARIM!

DEDIKLERINIZE KATILIYORUM. BIZIM MESELE SABIR ISTER. ÖNCE CEVREMIZDE , KENDI IMKANLARIMIZA GÖRE TÜRKCÜ DÜSÜNCELERINI YAYIP, SAVUNMAMIZ LAZIM. BAZI INSANLARIMIZIN KAFASINA ISLEMIS OLAN SENTEZCILIGI VE azinliklara KARSI OLAN ASKI CIKARTABILMEMIZ ILK ETAP´TIR.
ÖRGÜTLENMEMEIZ´DE MUTLAKA VE MUTLAKA SART! BULUSALIM, SAYIN IRKDASLAR, KONUSALIM, BIR CÖZÜM YOLU ARAYALIM!

BENDE BIR TÜRK OLARAK HEDEF TURAN DIYORUM. FAKAT BU GERCEKTEN HEMEN OLACAK BIR NESNE DEGIL. ALP-ER-TUNGA IRKDASIMIN DEDIGI GIBI: BELKI BIZ GÖREMEYIZ, FAKAT BIZDEN SONRA GELECEK NESIL MUTLAKA GÖRECEK!!

TANRI YÜCE TÜRK MILLETINI KORUSUN VE YÜCELTSIN!

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git