TÜRKLÜK ve TÜRK DÜNYASI OTAĞI > TÜRKÇÜLÜK

SİZCE TÜRK BİRLİĞİ NE ŞEKİLDE TESİS EDİLMELİ?

<< < (2/5) > >>

hasta_kurt:
istekleriniz ve duşunceleriniz bence çok güzel ama ben Türkiyenin bile özgür bir Türk devleti olduguna inanmıyorum hal böyleyken birleşme yada ekonomik birleşmelerin bir işe yarayacagınada inanmıyorum ilk yapmamız gerek ülkemize geri almaktır diyorum bu gun bütün siyasi partilerden hükümete iç ve dış politikayı yürüten poliikacılara hatta ve hatta MİT e kadar devletin kilit organları dış ülkeler için çalışmaktadırlar ilk yapılması gereken bu köpekleri meydanlarda asmaktır turana giden yol bu şekilde açılacaktır...

Kayrakan_GokBoru:

--- Alıntı yapılan: hasta_kurt ---istekleriniz ve duşunceleriniz bence çok güzel ama ben Türkiyenin bile özgür bir Türk devleti olduguna inanmıyorum hal böyleyken birleşme yada ekonomik birleşmelerin bir işe yarayacagınada inanmıyorum ilk yapmamız gerek ülkemize geri almaktır diyorum bu gun bütün siyasi partilerden hükümete iç ve dış politikayı yürüten poliikacılara hatta ve hatta MİT e kadar devletin kilit organları dış ülkeler için çalışmaktadırlar ilk yapılması gereken bu köpekleri meydanlarda asmaktır turana giden yol bu şekilde açılacaktır...
--- Alıntı sonu ---

Elbette önce TAM BAĞIMSIZLIK sağlanmalıdır.Dediğimiz gibi herşeyin bir zamanı var.

kerim:
tamam da turkiye kendine gore bagimsiz devlettir hemde buyuk  bir devlet buyuk bir devletin icinde boyle sorun larin olmasi normaldir dosman larimizi kucumsemiyorum  boyle seylere kucuk seylere takilip kalmamiz lazim daha onumizde daglar kadar engeller var  turancilik diyor sunuz sadece  haberlere bakiyor sunuz  hic prta asyaya  gittinizmi      turan cilik diyor sunuz orta asya ne durum da daha bil miyor sunuz   GIDIN GORUN  VE BAKIN

hasta_kurt:

--- Alıntı yapılan: kerim ---tamam da turkiye kendine gore bagimsiz devlettir hemde buyuk  bir devlet buyuk bir devletin icinde boyle sorun larin olmasi normaldir dosman larimizi kucumsemiyorum  boyle seylere kucuk seylere takilip kalmamiz lazim daha onumizde daglar kadar engeller var  turancilik diyor sunuz sadece  haberlere bakiyor sunuz  hic prta asyaya  gittinizmi      turan cilik diyor sunuz orta asya ne durum da daha bil miyor sunuz   GIDIN GORUN  VE BAKIN
--- Alıntı sonu ---

ya yazdıklarımı anlamadın yada anlamak istemedın neyse yazın bana göre yeterınce sacma bu sacma yazının altına acıklama yapma geregı duymuyorum

Kayrakan_GokBoru:

--- Alıntı yapılan: kerim ---tamam da turkiye kendine gore bagimsiz devlettir hemde buyuk  bir devlet buyuk bir devletin icinde boyle sorun larin olmasi normaldir dosman larimizi kucumsemiyorum  boyle seylere kucuk seylere takilip kalmamiz lazim daha onumizde daglar kadar engeller var  turancilik diyor sunuz sadece  haberlere bakiyor sunuz  hic prta asyaya  gittinizmi      turan cilik diyor sunuz orta asya ne durum da daha bil miyor sunuz   GIDIN GORUN  VE BAKIN
--- Alıntı sonu ---

Öyle bir ileti yazıyorsun ki...Sanki biz fildişi kulemizde Kürşad marşı okuyoruz sense Türkistan'ı yalayıp yutmuşsun bize anlatıyorsun.Yahu kardeşim sana kim dedi ki Türkiye müstemleke memleketi diye...Evet temelde bağımsız bir devlet...Ama bağımsızlığı ile çelişen uygulamalar yok mu?

Yabancı dille eğitim
Mason locaları
İnsan hakları derneği altında yabancıların çaşıtları
Kürt yayılması - Azınlık ırkçılığı
vb.

Bunlar Türkiye'nin bağımsızlığı ile çelişiyor madem önce içimizdeki bu tip yağı oyunlarından kuruluşlarından kurtulmalıyız.Kürt nüfusu Türk nüfusunu geçtiğinde kürt sorununu halletmeye çalışmadan Turan'ı kurmaya çabalamamız ne kadar mantıklı?Biz bunu ifade etmeye çalışıyoruz.

Turancılık konusunda önümüzde yığınla engel olduğunu elbette biliyoruz ve biz Türkçüler olarak tüm bu tehlikeleri göğüslenerek yola çıktık zaten.Burada bir sormaca(anket) başlatınca birilerinin gaza gelip Turan'ı kuracağını düşünmedik.

Yok yere mesele çıkarmayalım.

Saygılar...

TTK

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git