Gönderen Konu: Esenlikler Soydaşlarım  (Okunma sayısı 4682 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı genç turancı

• Türkçü-Turancı
  • **
Esenlikler Soydaşlarım
« : 29 Ağustos 2011 »
Merhaba adım Muhammed yaşım 15  İsviçre/Basel şehrinde yaşıyorum zaman zaman tatillerde Bursa'ya geliyorum.Türküğünü hatırlayan,bundan şeref duyan milliyetçi arkadaşlar görmek çok güzel.

Çevrimdışı Cebe Noyan

• Her Şey Türk İçin, Türk'e Göre!
  • Türkçü-Turancı
  • Türk Irkı Sağ Olsun!
Ynt: Esenlikler Soydaşlarım
« Yanıtla #1 : 29 Ağustos 2011 »
Esenlikler ırkdaşım aramıza hoş geldiniz.
Kalıcı ve katılımcı olmanız dileğiyle.

TTK
Ümmetinizin bittiği yerde, Türk'ün Kudreti başlar.

"Niye kaçıyoruz? Çok diye niye korkuyoruz? Azız diye niye kendimizi hor görelim? 'Hücum edelim' dedim. Hücum ettik...Savaştık. Bizdeni iki ucu,
yarısı kadar fazla idi. Tanrı lûtfettiği için, çok diye korkmadık, savaştık. Tarduş şadına kadar kovalayıp dağıttık."
(Bilge Tonyukuk - 2. Taş, Batı Yüzü - 3-4-5-6)

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
« Yanıtla #2 : 29 Ağustos 2011 »
 Gökbörülerin Otağı Huntürk'e hoş geldiniz. Esen olsun ! TTK !
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı sulu kağan

• Sulu Kağan
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #3 : 29 Ağustos 2011 »
Genç Turancı kardeşim hoşgeldin esen geldin milliyetçi Türkleri görmek güzel demişsin sağolasın ancak bizlerde yurtdışında doğmuş,büyümüş Türk bir aileden gelmesine rağmen milliyetçi olan birini görünce gerçekten mutlu oluyoruz çünkü öyle insanlar varki bunlara Türk demiyorum adamlar çocuklarına Türkçe öğretmiyorlar çocuk büyüyor 20 yaşına geliyor bi sebepten bayrak gibi Türkiyeye geliyorlar çocuk akrabağlarıyla konuşamıyor çok kötü,iğrenç bir durum ayrıca yurtdışında avrupa kültürüne kapılıp giden insanların sayısıda pek çok.Tekrar hoşgeldin.TTK.
Türklüğü arap istilasından kurtaran büyük komutana selam olsun.Yüce Sulu Kağan!!!

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 29 Ağustos 2011 »
Türk demenin suç olduğu zamanda haydi hep beraber suç işleyelim.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE !

Çevrimdışı genç turancı

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #5 : 29 Ağustos 2011 »
Genç Turancı kardeşim hoşgeldin esen geldin milliyetçi Türkleri görmek güzel demişsin sağolasın ancak bizlerde yurtdışında doğmuş,büyümüş Türk bir aileden gelmesine rağmen milliyetçi olan birini görünce gerçekten mutlu oluyoruz çünkü öyle insanlar varki bunlara Türk demiyorum adamlar çocuklarına Türkçe öğretmiyorlar çocuk büyüyor 20 yaşına geliyor bi sebepten bayrak gibi Türkiyeye geliyorlar çocuk akrabağlarıyla konuşamıyor çok kötü,iğrenç bir durum ayrıca yurtdışında avrupa kültürüne kapılıp giden insanların sayısıda pek çok.Tekrar hoşgeldin.TTK.
Benim ailemdeki herkes milliyetçi Bursa'ya zaten bu yüzden geliyorum Türklüğümü unutmamak için.Bursa'da milliyetçi arkadaşlarım var onlar da şaşırıyor orda doğup büyüp nasıl dejenere olmamış diye.

Çevrimdışı KIZILKURT

• İhtilal Sevdalısı
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #6 : 30 Ağustos 2011 »
Kandaşım HunTürk ailesine hoşgeldin kalıcı olman ümidi ile... Esenlikler...
YARATILMASAYDI TÜRK İNAN...
AĞLARDI
FAKİRLİĞİNE ŞU CİHAN...