Gönderen Konu: İkiyüzlü batıyla gruplaşma isteği bile vatana ihanettir.  (Okunma sayısı 3395 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı metinbey

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
    • TÜRK'ÜN KURTULUŞ YOLU

Şu an ki ortamda batı denen lanetliler grubu tahriklerini o kadar arttırmış ve o kadar açık ve net üzerimize gelmekteler ki bunu en cahil insanımız bile hissedebilir..Bizdeki bazı batı yanlısı yüzsüzler(bunlar kendilerine akademisyen diyorlar)çıkıp gurursuzca Ab'yi ve hatta Abd'yi savunabilmekteler.Bu arsızların konuştuğu açıkoturumlarda televizyonu kırasım geliyor.Atatürk'ün muasır medeniyetler seviyesine ulaşılması yönündeki söylemini sinsice saptırıp hedefi ab olarak gösteriyorlar.Bunların batıyla araları iyi besileri yerinde.Peki Atatürk'ün, bayrak bir ülkenin gururudur diyerek Yunan bayrağını kaldırtmasını(Yunan Kral Türk bayrağını ezdiği halde) nasıl açıklayacaklar.Açıklayamazlar çünkü Atatürk düşman da  olsa bir milletin şerefine gururuna böyle düşkündür.Ab denen ikiyüzlüler topluluğu Türk'ün gururunu devamlı kıracak ve Atatürk te buna müsamaha gösterecekti.Heyhat!İşte bunların Atatürk'ü anlamaları bu kadardır.Yazıktır ki bu utanmazlar Atamızın ismini ağızlarına dolayarak kirletmektedir.

Atatürk ve silah arkadaşları o kutsal kurtuluş mücadelesini doğuya karşı değil ikiyüzlü,kana susamış,utanmaz batıya karşı verdi.Şu an ki durum inanın tüm şehitlerimizin kemiklerini sızlatmakta...YAZIK Kİ HALA ab TEK KURTULUŞ OLARAK GÖRÜLÜYOR VE BU VATANA SAYGISIZLIK EDİLİYOR
Siperler arası 8 m,yani ölüm muhakkak.1.siperdekilerin hepsi düşüyor,2.ler yerlerini alıyor.Fakat nasıl bir inançla biliyormusunuz!Öleni görüyor 3 dakikaya öleceğini biliyor,sarsılma yok!Okuma bilen elinde Kuran-ı Kerim,cennete girmeye hazırlanıyor.Bilmeyen kelimeişehadetle yürüyor.Bu,Türk askerinin ruh kuvvetini gösteren tebriğe değer misaldir.İnanınki Çanakkale harbini kazandıranbu yüksek ruhtur

Çevrimdışı irfan

• Türkçü-Turancı
GANDAŞIM BURADAKİ KANDAŞLARIMIZ VE BİZLER AYNI GÖRÜŞ ÜZERE BU OTAĞ DA BİRLİK OLMUŞ DURUMUNDAYIZ...

KURTULUŞUMUZ MU ?
       BENİ GÖRMEK DEMEK,BENİMLE KONUŞMAK DEMEK,BENİ TANIMAK YADA ANLAMAK DEĞİLDİR....BENİM GİBİ DÜŞÜNÜYOR İSEN,BENİM GİBİ YAŞIYOR VE FİKİRLERİM DOĞRULTUSUNDA İLERLİYORSAN İŞTE O ZAMAN BENİM GİBİSİNDİR...

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK...
       İSTİKLAL DE DAHİ SENİ BU KUTLU YOLUNDAN CAYDIRMAK İSTEYEN BEDBAHTLAR OLACAKTIR...
                         SARI ZEYBEK....
      ORDULARI VE ÜLKELERİ YENMİŞ OLMAMIZ BİRŞEY İFADE ETMEZ,,GERÇEK SAVAŞ BİZDEN SONRA BU ÜLKEDE YETİŞECEK GENÇ NESİLLERİ BİZİM DÜŞÜNCEMİZDE YETİŞTİREBİLMEKTİR....
                                     MUSTAFA KEMAL ATATÜRK....

Kandaşlarım,ATAMIZIN DÜŞÜNCE VE AYDINLIK DOLU SÖZLERİNDEN KESİTLERLE
kardeşlerimi aydınlatmaya çalıştım..umarım tüm TÜRK olan kardeşlerimizi uyandıra biliriz.....
         saygı ve sevgiler..
EFEDİR ADIMIZ
TÜRK OĞLU TÜRK OLMAKTANDIR ŞANIMIZ
YEDİ DEĞİL YETİMİŞ BİN OLSA DA DÜVEL
YİNE DE ÜSTÜNDÜR TÜRK OLDUĞUNU BİLEN
KANSIZ EFE