Gönderen Konu: TRT AVAZ GÖK KUBBEMİZ HÜSEYİN NİHAL ATSIZ PROGRAMI  (Okunma sayısı 3505 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TÜRK-KAN

  • Türkçü-Turancı
  • *****
  • İleti: 2182
26 Nisan Akşamı TRT AVAZ kanalında Gök Kubbemiz Programında Ahmet Bican Ercilasun Hocamız, Atsız Beği anlattı.

I.Bölüm
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=2HZJKYXAFeU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=2HZJKYXAFeU</a>

Çevrimdışı TÜRK-KAN

  • Türkçü-Turancı
  • *****
  • İleti: 2182
Ynt: TRT AVAZ GÖK KUBBEMİZ HÜSEYİN NİHAL ATSIZ PROGRAMI
« Yanıtla #1 : 28 Nisan 2016, 19:35:16 »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=RimG92vsHuI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=RimG92vsHuI</a>

Çevrimdışı 4_hilal

  • Türkçü-Turancı
  • *****
  • İleti: 401
Ynt: TRT AVAZ GÖK KUBBEMİZ HÜSEYİN NİHAL ATSIZ PROGRAMI
« Yanıtla #2 : 30 Nisan 2016, 08:27:15 »
Ben canlı izleyememiştim bu güzel programı, o yüzden değerli kandaşımız Türk-Kan beğe paylaştıkları için teşekkür etmek istiyorum.

Atsız Ata'nın programda anlatılma şeklini ben beğendim, aslında TRT bu programlarla bir nevi iade'i itibar babında bir mahiyetle bu programları yapıyor demek doğru bir tespit olacaktır.
Diğer taraftan ben bir hususu samimiyetle söylemek ister ve bu vesileyle Türkçülüğe meyleden tüm gençlerimize teşekkür etmek isterim ki, birçok açıdan şikayetçi de olduğumuz bu gençlik sosyal paylaşım platformlarında son yıllarda sergilenen duruş ile Atsız'ın tanıtılması veya hatırlatılması açısından bilerek veya bilmeyerek müthiş bir hizmet etmişlerdir.

Her ne kadar sanal rumuz milliyetçileri diye o gençlerimize ben de başta olmak üzere yıllar yılı kızmış olsak bile, yanlış şekilde lanse etmeleri gibi eleştirileri yapmış olsak bile, Atsız Ata bugün televizyonlarda sık sık adı geçen ve kendisinden övgü ile bahsedilen bir yakın tarihin Türk portresi olarak karşımıza çıkıyorsa işte bu noktaya ulaşmada Gökbörülerin de, Huntürk Otağı'nında ve daha nice Türkçü kimliğe bürünmüş sanal ve reel kişilerin sayesindedir.

Zaman zaman ad vermeyeceğim fakat hasta ruh hali görüntüsü ile Atsız'ı ben olmasam bilen mi vardı gibi çıkışlarda bulunan birtakım internetin yaygınlaşması ile ortada ilk defa gördüğümüz bazı kişiler yaygara koparsa dahi, Atsız kendisi resmiyette yüksek mevkilere getirilmemiş olsa da, Atsız'ı 1990'lara veya 2000'lerde ilk defa ortaya çıkmış birilerinin, Atsız'ı biz varettik iddiası gülünç bir durumdur.

Birçok detayı bilememiş olsak dahi Atsız'ı tanımıyorum diyen bir kişinin Türk Milliyetçiliğinden bahsetmesi dramatik bir komediden öteye gidemez.

Saygılarımla,

TTK,

Alp Aldatmaz,
TTK