Gönderen Konu: 3 Mayıs 2012 Türkçüler Günü Ankara Etkinlik Programı  (Okunma sayısı 48986 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AĞASAR

• Türkçü-Turancı
  • TANRI DAĞINDA, UÇMAĞA VARDI...
İstanbul'da ki etkinliğin organizasyonu ve yürütülmesi için Ankara'da sizlerle olamadım... Ayhan Ağabey sağ olsun telefon yolu ile sloganları dinletip bir nebze olsa orada o kalabalığın içinde olmamı sağladı...

Tepkiler o kadar olumlu ve güzel ki kim diye sorduklarında Gökbörü derken gurur duyuyorum... 

Başkanımız ve bütün arkadaşları hasretle kucaklıyor ve selamlıyorum...

Emeklerinize, yüreklerinize, çelik bileklerinize sağlık...

Tanrı yokluğunuzu göstermesin...

Dolunay buğusunda zifiri göklere yazılmış Ad'ın...
İnkâra düşen geceler gibi yok saysın varlığını bütün kâinat
Varsın mavi gün her doğanda silinsin ne çıkar ?
Ay dolanır , yüz bulanır, vakit döner, tılsımlı bir âyinde söylenir Ad'ın ;

Senin Ad'ın TÜRK !...

UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
Emeğinize,yüreklerinize sağlık.

TTK

Çevrimdışı Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
TÜRK-KAN Bey,
Eklediğiniz resimlerin büyük bölümü gözükmüyor.
Resimleri otağımızın "RESİM YÜKLE" modülünden yüklerseniz görüntü sorunu ortadan kalkar.

Çok güzel bir 3 Mayıs etkinliği oldu.
Bu etkinliğe katkı yapan herkesi kutlarım. Sağolsunlar, varolsunlar!
Geçen yıl 80-100 kişiydik; bu yıl en az 250-300 kişi olduk; gelecek yıl, Tanrı'nın izniyle, 3 Mayıs katılımcıları artık binli sayılarla ifade edilecektir.

Başta; Türkçülük davasını ete, kemiğe büründüren Gökbörü Türkçüler Derneği mensupları olmak üzere, bütün Türkçü kandaşlarımızın ve büyük Türk Milletinin, 3 Mayıs, Türkçüler gününü kutlarım.

TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı Antepli Bozkurt

• Türkçü-Turancı
Satılmış boyalı basında efden püfden haberler yer alır, fakat bir iki dakika Ankara ve İstanbuldaki yürüyüşü göstermezler üç beş tane kıçı kırık enigin sokak da cam kırması taş atması bile konu olur bütün kanallarda fakat Türk ile ilgili etkinlikler yer almaz hepsi satılmış bu medyanın kimisi yandaş kimi korkak kimi kalleş.

Çevrimdışı Güneydoğulu

• Türkçü-Turancı
Muhteşem bir organizasyon elinize yüreginize dilinize  sağlık kandaşlar
Güneydoğuda TÜRK!! Dimdik! Ayakta!

Çevrimdışı Borokhul Noyan

• Türkçü-Turancı
 3 Mayıs gibi kutlu bir günde, böylesine güzel bir katılımı gerçekleştiren Gökbörü Türkçüler Derneği Yönetimi'ne ve etkinliğe katılan kandaşlarıma teşekkür ediyorum. Sağolsunlar, varolsunlar.

Türkçüler meydanlara inmiş ve kutlu yürüyüşümüz başlamıştır.

TANRI TÜRK'ünü KORUYACAKTIR !

Çevrimdışı İL TEGİN

• Türkçü-Turancı
 Ankara'da 3 Mayıs Türkçülük Günü'nü Anma etkinliği düzenleyen  Gökbörü Türkçüler Teşkilatı Yönetimi ve mensuplarını tebrik ediyorum. İyi ki varsınız.
 TTK

Çevrimdışı NTürk

• Türkçü-Turancı
Başta Sayın Başkan'ım olmak üzere, emeği geçen herkesin Bozkurt yüreğine sağlık.

Var olsun onurlu kavgamız.
HARAY HARAY MEN TÜRKEM!!!

Çevrimdışı Alptigin

• Türkçü-Turancı
  • **
3 mayıs etkinliklerini gördükçe aklıma hep " Her 3 mayısta bozkurtlar. Kol kol inerler düze... Bu ruh yaşadıkça, elbet bir gün gelecek, bozkurtlar hükmedecek, gece ile gündüze..." dizeleri gelir. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Sağ olun, var olun...

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
Andalar,

Resimleri kendi sunucumuza yükleyiniz. Yüklediğiniz sunucular iki gün sonra kapanırsa elde görsel diye bir şey kalmayacak. Resim yükle bağlantısını kullanalım.Ya da ileti gönderirken alta ekler ve senekler var. Orayıda kullanabilirsiniz. Limitleri yükselttim. Hata olursa bildirin.

Saygılar
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !