Gönderen Konu: Ezgi ve resim paylasmam icin, nasil upload yapilir bu siteye???  (Okunma sayısı 8471 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cepni77

• Türkçü-Turancı
  • **
Sizlerle müzik ve resim paylasa bilmem icin nasil yükleye bilirim degerli irkdaslarim?

Bilgisi olan kandaslarim bana iza ederse sevinirim!!!

Bu ara da da bi sorun daha var, resim yükleyemiyorum actigim yeni iletilerle beraber!
Örnegin bir Gif dosya yi yükleyemiyorum!

Simdiden tesekürler
Melezliği ancak soframda kabul ederim! Türk mutfağı, alman mutfağı ve italyan mutfağı!

ilteris7

• Ziyaretçi

Resim Ekle'ye tıklayıp, resmin olduğu linki yazın.

Youtube'dan video eklemek içinse

Yotube düğmesine tıklayıp, yayınlamak istediğiniz Youtube videosunun adresini yazın.

Çevrimdışı cepni77

• Türkçü-Turancı
  • **
Linki tam olarak nereye yazacagim? and
Melezliği ancak soframda kabul ederim! Türk mutfağı, alman mutfağı ve italyan mutfağı!

Çevrimdışı cepni77

• Türkçü-Turancı
  • **
oldu galiba?

Çevrimdışı cepni77

• Türkçü-Turancı
  • **
Peki Müzik yüklemek icin hangi sayfayi tavsiye edersiniz bana!

Çevrimdışı cepni77

• Türkçü-Turancı
  • **

Çevrimdışı cepni77

• Türkçü-Turancı
  • **

Çevrimdışı cepni77

• Türkçü-Turancı
  • **
yok Deli anda,

Ben su an da resim , yani kimlik resim yükleyemiyorum bir türlü, takili kaliyor devamli!
Free upload dan yollaya miyorum bir türlü!