Gönderen Konu: Ben Kimim ?  (Okunma sayısı 6564 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayhan

• Yeni Üye
  • *
Ben Kimim ?
« : 10 Temmuz 2013 »
 merhabalar  Tanrı Türkü korusun yüceltsin

öncelikle kendimi tanıtayım adım ayhan  bilgisayar  programlama yani yazılım işi ile uğraşıyorum arkaşdaşımla tartıştığımda sen ne ayaksın  ne öyle ne böyle deniliyor bi ordan bi burdan deniliyor imla  hatalarım olabilir özür dilerim yaşım 38 kendimi bir yere koyamadım kitap okumam sen 2000 yıllarında  sunada önemli bir gazeteci olan arkadaşım bir kitap verdi adı zorba  onu okudum  orda  hiç okumayan  bir adamın okullar bitirmiş  bir adama  ders veridiğini görünce sen bana yanlış kitap verdin dedim geleyim arık konuya sizi de sıkmak istemem 
   Türküm doğruyum ve çalışkanım  herşey türke göre Türk tarafından  diye Türk benliğimi kaybetmedim  yurt dışından işler aldım  ingillizce çap pat konuştum  benimle konuşacaksa türkce öğrensin dedim iş kaybettim çocuklarıma Türk olduklarını bütün ırklardan üstün olduğunu öğrettim öğretiyorum  adlarını bertuğ ve buğra
    ülkücülerden dayak yedim okul zamanlarımda 2 kattan atıldım aşaga  sonra okul başkanı oldum :) Türk ü savunuyor  benim gibi dedim  ülkü ocak temsilcisi oldum  birçok  görev aldım  içeri girince baktım sözlenenlerle yapılanlar farklı  dedim  yok bu benim Türk anlayışıma uymuyor
    sonra ulan ben  ümmetcimiyim dedim  birçok dergah gittim  kitaplar okudum kuranı kerimi orda ilk okudum tamam dedim Tanrı bir ondan başka ilah yok  ancak  hep soru vardı kafamda neden hep erkekler neden kadınlara bişey yok  sorgulamaya başladım baktım yasaklar var evet güzel yasaklar doğru ancak bi baktım  bunlar hz muhammete serbest   ordanda ayrıldım dinsiz dediler  ben dinsizde değilim allaha  tanrıyada inanıyorum  kabül etmedim söylenenleri incil okudum  yok dedim tevrat okudum buda değil dedim korktum ben neyim kimim dedim
    sizi gördüm okudum  bütün forumu ee dedim tamam işte  şimdi benim davam sizin davanızmıdır
    mhp deyken okumuştum ama ordaki  burdaki çok farklı anladımki  orda şerbete göre vermişler  işi gelene göre yazılmış çizilmiş
    ben büyük önder kemal Atatürk hayranıyım tabiri caizse  eşek kadar adamım 10 kasımlarda halen hüngür hüngür ağlarım ama chp lilerin savunduğu  gibi de değil  bu devletin başına  tek başına padişah olması elindeyken  millete vermesi  ve halen   kapalı kadınların Atatürk sevmemelerini anlam veremiyorum  bir adamın bilmem kaçıncı karısı olcaklardı insan yerine kondular seçme seçilme hakkı tanındı daha neden sevmezler anlamış  bu arda hittleride seviyorum neden seviyorum kendi ırk için bende Türküm  Türk milletini herşeyin herkezin üstünde tutuyorum    neyse fazlada uzatmayayım ben kimim... saygılar vaktinizi aldım özür dilerim 

Çevrimdışı Kurtkaya

• Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
Ynt: Ben Kimim ?
« Yanıtla #1 : 10 Temmuz 2013 »
Oldukça çalkantılı bir yaşam sürmüşsün. Sanırım kafanda hala bir çok karışıklıklar ve cevabı bulunmamış sorular var. Bu otağı keşfetmiş olman çok büyük şans. Kafanızı kurcalayan şeyleri hem sorarak ve hem de otağı okuyup inceleyerek rahatlıkla giderebileceğini söyleyebilrim. Bu arada bu otağ Gökbörü Türkçüler Derneğinin resmi sanal yayın  kuruluşu olup Türk Milletinin bütün milli ve manevi değerlerine saygı esası üzerine oturtulmuş bir Türkçülük anlayışı benimsenmektedir. Bu otağın laiklik anlayışında, Atatürk'ün getirdiği gerçek laiklikte olduğu gibi, ne kimseye herhangi bir inanç dayatması yapılır, ne kimse inandığı şeyden vazgeçirilmek istenir, ne de kimse inancından ötürü alkışlanır veya kınanır.
Sayın ayhan kandaşım! Zaman içerisinde taşlar yerine oturacaktır. Sakın karamsarlığa kapılmayın ve Türk olmanın gücünü hissederek Türk Milletine ve devletine karşı yapılması gereken önemli tarihi görev ve sorumluluklarının olduğu ve bunları yapabilmen için gayret sarfetmen gerektiğini unutma. İzlemeye, okumaya ve kafana takılanları sorarak kendini tamamlamaya gayret etmeni öneririrm.
Gökbörülerin otağı Huntürk'e hoşgeldiniz, güzellikler ve esenlikler getirdiniz.
Kutlu olsun.
Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun.

Çevrimdışı Delikurt38

• Tanri Türkü ve Türk Yurtlarini Korusun
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 11 Temmuz 2013 »
Oldukça çalkantılı bir yaşam sürmüşsün. Sanırım kafanda hala bir çok karışıklıklar ve cevabı bulunmamış sorular var. Bu otağı keşfetmiş olman çok büyük şans. Kafanızı kurcalayan şeyleri hem sorarak ve hem de otağı okuyup inceleyerek rahatlıkla giderebileceğini söyleyebilrim. Bu arada bu otağ Gökbörü Türkçüler Derneğinin resmi sanal yayın  kuruluşu olup Türk Milletinin bütün milli ve manevi değerlerine saygı esası üzerine oturtulmuş bir Türkçülük anlayışı benimsenmektedir. Bu otağın laiklik anlayışında, Atatürk'ün getirdiği gerçek laiklikte olduğu gibi, ne kimseye herhangi bir inanç dayatması yapılır, ne kimse inandığı şeyden vazgeçirilmek istenir, ne de kimse inancından ötürü alkışlanır veya kınanır.
Sayın ayhan kandaşım! Zaman içerisinde taşlar yerine oturacaktır. Sakın karamsarlığa kapılmayın ve Türk olmanın gücünü hissederek Türk Milletine ve devletine karşı yapılması gereken önemli tarihi görev ve sorumluluklarının olduğu ve bunları yapabilmen için gayret sarfetmen gerektiğini unutma. İzlemeye, okumaya ve kafana takılanları sorarak kendini tamamlamaya gayret etmeni öneririrm.
Kutlu olsun.
Yillarca  cürümüs siyasi kurumlarinda arasina karismis ve devamli bocalama dönemi gecirmis biri olarak kurtkaya kandasima katiliyorum. Hala Türkcülük taslarimin tam olarak oturmamasina ragmen fikirlerimi dile getirebiliyorum yanlislarim uyariliyor yapici sekilde elestiriliyorkimsede bugüne kadar beni kücümseyen bir elestiride bulunmadi sanirim Otagimizdaki Kandaslarim gercekten  halis niyetteler ve Türkcülügün bilincindeki insanlar var olsunlar hepside umarim Tanri daginda Atsiz Atama komsu olurlar

Tanri Türkü ve Türk Yurtlarini Korusun
Ülkü; ilk önce, insanların gönüllerinde, gönüllerin derinliklerinde doğar ve kendini önce destanlarda gösterir. Sonra şuura geçer, büyük kılavuzlar tarafından açıklanır. Daha sonra da büyük kahramanlar, onu gerçekleştirmek için büyük hamleler yapar. Bu hamleler sırasında da ülkülü millet, kahramanların ardından gönül isteği ile koşar. Bütün bu uğraşmalar arasında da millet yürür, önce manen sonra maddetten ilerler, olgunlaşır, erginleşir.

H. Nihal Atsız

Çevrimdışı kökini

• Türkçü-Turancı
  • **
  • TENGRİ TÜRKÜ KORUSUN!!
« Yanıtla #3 : 11 Temmuz 2013 »
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz  :)
Uzun zamandır bende derslerimin yoğunluğundan dolayı sitemize giremiyordum. Bu gece ilk sizin yazınızı okudum. Bende de taşlar daha tam olarak yerine oturmadı ama bu otağdan çok şey öğrendim; bunu kesinlikle inkar edemem. Umarım tüm aradıklarınızın cevabını bulabilirsiniz otağımızda. Size esenlikler dilerim.
YA İSTİKLAL YA ÖLÜM!!

Çevrimdışı ayhan

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 11 Temmuz 2013 »

ilgi ve allakana
Kutlu olsun.
Yillarca  cürümüs siyasi kurumlarinda arasina karismis ve devamli bocalama dönemi gecirmis biri olarak kurtkaya kandasima katiliyorum. Hala Türkcülük taslarimin tam olarak oturmamasina ragmen fikirlerimi dile getirebiliyorum yanlislarim uyariliyor yapici sekilde elestiriliyorkimsede bugüne kadar beni kücümseyen bir elestiride bulunmadi sanirim Otagimizdaki Kandaslarim gercekten  halis niyetteler ve Türkcülügün bilincindeki insanlar var olsunlar hepside umarim Tanri daginda Atsiz Atama komsu olurlar

Tanri Türkü ve Türk Yurtlarini Korusun
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz  :)
Uzun zamandır bende derslerimin yoğunluğundan dolayı sitemize giremiyordum. Bu gece ilk sizin yazınızı okudum. Bende de taşlar daha tam olarak yerine oturmadı ama bu otağdan çok şey öğrendim; bunu kesinlikle inkar edemem. Umarım tüm aradıklarınızın cevabını bulabilirsiniz otağımızda. Size esenlikler dilerim.

Kutlu olsun.

ilgi ve alakanız için ayrı ayrı teşekkür ederim.  evet malesef calkantılı bir dönem geçirdim muhakkak ki  bu siteden sonra bir çok soruya cevap bulacağım  önerililen kitapları okumaya başlayarak ve siteyi takip ederek  taşların iyice yerine oturmasını umut ederiyorum  eyvallah

Çevrimdışı YALNIZKURTKARAGÜLLE

• GÖKBÖRÜ SİNOP
  • Türkçü-Turancı
  • Mekanı Uçmağda!
« Yanıtla #5 : 12 Temmuz 2013 »
ilgi ve alakanız için ayrı ayrı teşekkür ederim.  evet malesef calkantılı bir dönem geçirdim muhakkak ki  bu siteden sonra bir çok soruya cevap bulacağım  önerililen kitapları okumaya başlayarak ve siteyi takip ederek  taşların iyice yerine oturmasını umut ederiyorum  eyvallah

Değerli adaşım otağımıza hoş geldiniz. İstanbulda yaşıyorsanız dernek yerleşkemize bekleriz.

TTK.
10 EYLÜL 2022'DE UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Dört yanım soru, Tanrı'm
Hepsi en zoru Tanrı'm
Soruların zorundan
Soyumu koru Tanrı'm

Sen Tanrı değil misin, adını yargılatma
Sana Tanrı deyince, dinimi sorgulatma
Ya adam et bunları, ya beraber yaşatma
Kanı bozuk olanlar "Türk'üm" diyemesinler
Ve Türk'ün dik başını yere eğemesinler.

Çevrimdışı daglargibi

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #6 : 03 Ağustos 2013 »
Öncelik le aramiaz hosgeldiniz bir söz vardir cok okuyan degil cok gezen gören bilir diye sizde hem ülkücüler in hem ümmetciler in icine girip görmüssünüz ne mutlu size. Ben kmim diye bosuna kafanizi yormayin eger Türk e zulüm edildiginde sizinde icinizde bir nevi sizi ve aci varsa Türk cü ve Türksünüz dür.

Çevrimdışı türkbüke

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #7 : 14 Ağustos 2013 »

Değerli adaşım otağımıza hoş geldiniz. İstanbulda yaşıyorsanız dernek yerleşkemize bekleriz.

TTK.
adresinizi alabilirmiyim ugrarım

Çevrimdışı YALNIZKURTKARAGÜLLE

• GÖKBÖRÜ SİNOP
  • Türkçü-Turancı
  • Mekanı Uçmağda!
« Yanıtla #8 : 14 Ağustos 2013 »
Park Sokak, Nu:28 Kat:6 Çağlayan/İstanbul ( Kemal Ermetin Yerleşkesi) Bekleriz.

TTK.
10 EYLÜL 2022'DE UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Dört yanım soru, Tanrı'm
Hepsi en zoru Tanrı'm
Soruların zorundan
Soyumu koru Tanrı'm

Sen Tanrı değil misin, adını yargılatma
Sana Tanrı deyince, dinimi sorgulatma
Ya adam et bunları, ya beraber yaşatma
Kanı bozuk olanlar "Türk'üm" diyemesinler
Ve Türk'ün dik başını yere eğemesinler.

Çevrimdışı Gorunmez Boz

• Kurtuluş Türklüktedir, Türk Türkleştikçe güçlenir.
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #9 : 23 Ekim 2013 »
Senin hayatın normal ülkücüleri biraz da olsa anlam vermişin.
Bende Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Felsefe bölümü okuyorum.
Aynı zamanda Sakarya doğumlu bir kişiyim manav milleti burada millet kavramı çok olur manav ım yani "NE MUTLU TÜRK'ÜM!"
Sınıf da Türkçü düşünceye ülkücüler hariç tek sahip Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım.
Sınıf içinde komünist, den tut bir çok görüşlü var yobaz da var aşırı dinci de var hatta dinci olanlar cemaat filan abi, ablalar denilen kişiler.
Bir kişi tkp li mi neymiş sınıf a sözde pkk terör örgütünün renkleri ile sınıfa geldi bende tabii atar yaptım bu yetmez gibi öğretim görevlisi bir söz açtı ona kendi sözde demokratik çiçek tohumları ya sözde tarihi, kültürü belli olmayan millet diyeceğim ama o bile değil kürtler için bir şeyler dedi bende gider yaptım.
Hoca beni dersten çıkmamı söyledi şiddet ile bende kendisine yüksek saygılarımı sunup sonuçta üniversitem devletime bağlı bir devlet kurumu öğretim görevlisi de devletimin emekli sandığına bağlı bir memuru çıktım sınıftaki sözde ülkü sevdalısı kişiler ise bu ülkeyi hiçe sayanları hiç bir yerlerine takmayıp derste normal takıldı ders bitimi oldu kendileri her zamanki gibi çok iyi bildikleri şey olan çay içme, kız kesme işlemlerine kampüs içindeki kafeterya içinde devam ettiler.

İşte onlarında ülküsü bu ben ülkü sevdalısı olmadığım için yüce Gök Tanrıya şükran duyuyorum.

Sende onlardan kurtulduğun için bana göre iftihar duy, ve esen kal.

Saygı ve esenliklerim ile
Görünmez BOZ (kurt)