Gönderen Konu: Sonuna Kadar Türkçüyüm Ama Atatürk'ü Sevmiyorum.Benim Siyasi Görüşüm Ne Olabilir  (Okunma sayısı 17522 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı daglargibi

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
Latin harfleri,  kilik kiyafet inkilaplari , ve inkilap devrimleri çagin şartlari için gerekli devrimlerdir  fakat siz bunu Türkçü devrinler olarak görüyorsaniz kusura bakmayin ama ben buna sadece gülerim batilaşma nne zamandan heri Türkcülük olarag görülmekte? Sanki islam öncesi Türk kilik kiyafetleri ile göktürkçe ihya edilmiş ümmetçi bir anlayiştan batici ulus devlet anlayişila geçilmiştir hepsi bu.

Çevrimdışı Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
Latin harfleri,  kilik kiyafet inkilaplari , ve inkilap devrimleri çagin şartlari için gerekli devrimlerdir  fakat siz bunu Türkçü devrinler olarak görüyorsaniz kusura bakmayin ama ben buna sadece gülerim batilaşma nne zamandan heri Türkcülük olarag görülmekte? Sanki islam öncesi Türk kilik kiyafetleri ile göktürkçe ihya edilmiş ümmetçi bir anlayiştan batici ulus devlet anlayişila geçilmiştir hepsi bu.
Bak arkadaşım, daha önceden de başka konularda ipe sapa gelmez şeyler ileri sürmüştün.
Hatırlarsan seni bir kaç defa, nazikçe, uyarmıştık.
Anlaşılan uyarılar pek işe yaramamış.
Senin kafan karışık filan değil, düpe düz bozuk.
Türkçülüğe yakışmayan tutum ve davranışları bilgisizliğinden değil isteyerek ve bilerek yapıyorsun.
Bu nedenle bizimle olabilmen olanaksızdır.
Bu otağda asla yapılamayacak bir şey vardır o da: Kutlu Türk Başbuğu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e dil uzatmak cür'etidir.
Başbuğ Atatürk'ün seni rahatsız eden NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE! sözünü tekrar ederek, seni yolcu ediyorum!

TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı Egenin Efesi

• Gökbörü'nün izinde Tanrı Türk'ü korusun!
  • Türkçü-Turancı
Amma saçmalamışsın ha.
Zırvalamak  denilen şey bu olsa gerek.
Türkçü olduğunu ileri süren birisi düpedüz ümmetçi ağzıyla konuşmuş.
Gökbörü'nün izinde Tanrı Türk'ü Korusun!
Dün Efe'ydik, Zeybek'tik; bu gün: GÖKBÖRÜ'dür Adımız!

Çevrimdışı ilkerronur

• Yasakli
  • Yeni Üye
  • *
Bak arkadaşım, daha önceden de başka konularda ipe sapa gelmez şeyler ileri sürmüştün.
Hatırlarsan seni bir kaç defa, nazikçe, uyarmıştık.
Anlaşılan uyarılar pek işe yaramamış.
Senin kafan karışık filan değil, düpe düz bozuk.
Türkçülüğe yakışmayan tutum ve davranışları bilgisizliğinden değil isteyerek ve bilerek yapıyorsun.
Bu nedenle bizimle olabilmen olanaksızdır.
Bu otağda asla yapılamayacak bir şey vardır o da: Kutlu Türk Başbuğu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e dil uzatmak cür'etidir.
Başbuğ Atatürk'ün seni rahatsız eden NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE! sözünü tekrar ederek, seni yolcu ediyorum!

TTK.

Merhabalar kandaşım, bilgisizliğime ver ama şunu sormak istiyorum. Yüce Başbuğ ATATÜRK devrimleri TÜRK kültürünü örnek alarak yapsaydı acaba ne olurdu ? Ben çok isterdim atalarım gibi giyinebilmeyi onların alfabesini dilini kullanabilmeyi. Ne yazık ki şu an kendime bir TÜRK kalpağı bile bulamıyorum koca ülkede. Düşünceleriniz nelerdir bu konuda ?  :trbayrak

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
Merhabalar kandaşım, bilgisizliğime ver ama şunu sormak istiyorum. Yüce Başbuğ ATATÜRK devrimleri TÜRK kültürünü örnek alarak yapsaydı acaba ne olurdu ? Ben çok isterdim atalarım gibi giyinebilmeyi onların alfabesini dilini kullanabilmeyi. Ne yazık ki şu an kendime bir TÜRK kalpağı bile bulamıyorum koca ülkede. Düşünceleriniz nelerdir bu konuda ?  :trbayrak

BAŞBUĞ ATATÜRK'ü eleştirmek bu otağda kimsenin haddi değildir. Bilgisizlik, falan hikaye...Sizin amacınız suyu bulandırmak. Başbuğ Atatürk olmasa o Eski Türk Alfabesinin varlığından bile haberin olmayacaktı, terbiyesiz herif! Defol git, başka yerde trollük yap!

Üyeliğin iptal edilmiştir.

23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!