Gönderen Konu: KERAMET DİNDE DEĞİL KANDA!  (Okunma sayısı 15114 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bayındır

• İLTERİŞ
  • Türkçü-Turancı
Ynt: KERAMET DİNDE DEĞİL KANDA!
« Yanıtla #20 : 09 Şubat 2007 »
konuyu açıklamak maksadıyla yazılmış tasvir ettiklerime o sözler sana değil anda.esen kal
...Turán.....Turaniákat.......Attilá...

Çevrimdışı Yavuz Han

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #21 : 09 Şubat 2007 »
ATSIZ_ ATA ORHAN BEYDEN SONRA SAYDIĞIN ADAMLAR TÜRK DEĞİLDİR.

Ciddimisin?
Türk tarihi; azınlıkların bir kaç hizmetine karşılık binlerce ihanetiyle dolu bir ibret vesikasıdır.

Kök-Börü

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : 09 Şubat 2007 »
Yavuz Han,

Evet ciddi...Ben de ciddiyim...Hepsi melezdir...Tarihi yeniden yazacak bir şey mi buldunuz yoksa??

Çevrimdışı bayındır

• İLTERİŞ
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #23 : 09 Şubat 2007 »
ben ciddiyimde senin ciddimisin.anası Türk değil babası yarı Türk sizde böyle şeyler normal olabilir.ama biz Türkçüler melezleri Türkten saymıyoruz.edebli ol. bahsettiğin ciddiyete sen gel.burada öyle boş mesnetsiz yorum yapma.kim olduğunu bilmediğin insanlara böyle sataşma.BU NASIL YORUMDUR BÖYLE.
...Turán.....Turaniákat.......Attilá...

Çevrimdışı Yavuz Han

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #24 : 09 Şubat 2007 »
Bana bak  klavye Türkçüsü adamı hasta etme.Ne demek sana göre normal olabilir?B.k attığın adamın feth ettiği şehirde yaşıyorsun.Hepsi melezmiş.Yahu siz kim oluyorsunuzda bu tarz yorum yapma hakkını kendinizde buluyorsunuz.
Burada defalarca tartıştık ,belgeleri ortaya koyduk,hepsini geç ortada koca bir ATSIZ var.Adamlar gelmiş yok o Türk değil şu melez.En büyük Türk bu tiplerdir.En safkan bunlardır(!) Türklük/Türkçülük için tek çivi çakmamışlardır  sağa çamur sola çamur.
Ya hadi gidin  işinize.!
Türk tarihi; azınlıkların bir kaç hizmetine karşılık binlerce ihanetiyle dolu bir ibret vesikasıdır.

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
« Yanıtla #25 : 09 Şubat 2007 »
Otağda bu konular çok yazıldı. Habire aynı şeyleri tekrarlamak bize bir şey kazandırmaz. Atsız Ata'nın yazıları ortada. Kafası karışan varsa Atsız Ata'nın yazılarını okusun. Birbirlerinizi kırmaya gerek yok.

Saygılar
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !