Gönderen Konu: Yeter artık YETER diye ÇIĞIRIYORUM!!!!!!!!!!!!!!  (Okunma sayısı 2801 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ERGENEKON TORUNU

  • Türkçü-Turancı
  • **
  • İleti: 52
Yeter artık YETER diye ÇIĞIRIYORUM!!!!!!!!!!!!!!
« : 01 Kasım 2007, 12:54:59 »
 :turan:Yoldaşlar, cesur yürekler, sayın yöneticiler, görüyorsunuz değilmi T.B.M.M de çakallar artık yükseklerden havlamaya başladı, görüyorsunuz değilmi Türkiye min başına örülen çorapları. Yahu anlamaz olsum artık sn rte emekli asker tv lerde konuşmalarına hemen notunu koyuyor, milletine karşı efe kesiliyor ama gel gelelim çakal sürülerine onlar havladığı zaman çıkıpta erkek gibi konuşmuyor nerde kaldı efeliği, külhan beyliği yazıklar olsun Türkiye mi bu duruma düşürenlere, haram olsun analarından emdikleri sütler, haram olsun bu toprakların niymetleri. Şiddetle karşıyım Atatürk ün meclisinde çakalların kuyruklarını sallamasına, havlamasına, kafa tutmasına, bir an evvel dsp kapatılmalı ve tüm elemanları/destekliyicileri tutuklanmalı ve cezalandırılmalı. Türkiye artık İstiklal mahkemesini tekrar devreye sokmalı.
YETER ARTIK YETER DİYE ÇIĞIRIYORUM DUYAN VARMI.
Felaketler sarmış Ülkemin dört bir yanını ama bizim efemiz amerika seyahatlerine gidiyor ( Mevzubais para ise gerisi teferruattır) T.C başbakanı olarak daha çok yerin dibine girmeye, daha çok Türkiye yi zayıf düşürmeye, göreceğiz kim göbeğini kestiğini, göreceğiz bin düşünenleri pir yapanları. Yeter artık içimiz kan ağlıyor, perişanları oynuyoruuz, Namus beş paralık oldu başımızdaki efelerin yüzünden.
Esen kalın demiyeceğim artık bu sorun çözülene dek.
ULU TANRIM TÜRKÜ TÜRKİYEYİ KORUSUN BİZİ DAİM ÜSTÜN VE EBEDİ KILSIN.
NE MUTLU TÜRKÜM KAVRAMINI NAMUS VE ŞEREFLE SÖYLEYEBİLENLERE.
ERGENEKON TORUNU  :turan:
TÜRKÜN SABRI BİTTİĞİ YERDE DAVASI BAŞLAR BUNDAN KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN. AN GELİRKİ BİR ANDA DÜŞMANINI ASİL KANINDA BOĞAN BİRER YİĞİTLER OLURUZ DİNLEMEYİZ KİMSEYİ

Çevrimdışı Afsar Beyi

  • Türkçü-Turancı
  • ****
  • İleti: 146
Ynt: Yeter artık YETER diye ÇIĞIRIYORUM!!!!!!!!!!!!!!
« Yanıtla #1 : 01 Kasım 2007, 13:42:43 »
İstiklal Mahkemelerinin günü gelmiştir.
Birileri kuramazsa Türk Milleti kuracaktır.
Kaçışı yoktur bunun. 
sü:kä tılıkang bugukgu tuktang (savaşa çıkın, Buguk'u tutun!)