Gönderen Konu: Mezosefal Türk Var Mıdır?  (Okunma sayısı 3552 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı GöklüKerem

• Yeni Üye
  • *
Mezosefal Türk Var Mıdır?
« : 16 Mayıs 2016 »
Ben otağda yeniyim sadece şu soruyu soracağım Mezosefal Türk varmı ben Türküm eminim babam avşar annem sarıkeçili ama sanki kafam yamuk gibi içime hafiften bir kurt düştü biri içimi rahatlatsın yardım!!!
Kandır önemli olan;Tektir acuna hükümdar olan

''Ey Türk Titre Ve Kendine Gel''

Çevrimdışı Arula

• Türkçü-Turancı
  • **
Ynt: Mezosefal Türk Var Mıdır?
« Yanıtla #1 : 17 Mayıs 2016 »
Olur, neden olmasin bazi insanlarin dogustan kafa yapisi degisik olabilir mesela beni cikartirlarken vakum tarzi bir alet ile cikarmislar o yuzden kafa yapim degismis simpsonlara benzemisim, sordugun soru garip bir soru madem ana
 babanin turk oldugundan eminsin ana, babana guvenmeyip tek supheli buldugun sey kafatasin mi?

Çevrimdışı Kurtkaya

• Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 17 Mayıs 2016 »
Hoşgeldiniz Kandaşım.
Otağımızın:
GENETİK ve TÜRK GENETİĞİ
Eyyy Kandaşım... Ne kadar Türksün... Soyunu anlat...

Konu başlıklarını okursanız sanırım sorunuzun yanıtını bulmada yardımcı olacaktır.

Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun!

Çevrimdışı GöklüKerem

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 18 Mayıs 2016 »
Sağolun var olun kandaşlarım içimi rahatlattınız zaten biraz araştırınca anladım yörük ve türkmenlerin %15 inde görülen bir şeymiş birde ben doğdumda biraz narindim böyle bir şey olması normalmiş okulda tanıdığım bir tatar arkadaşımda Arula kandaşımın dediği gibi bir şey yüzünden simpsonsların ki gibi bende kendi kendime diyordum gözler çekik turan çıkıntısı var kan grubu Atatürk'ünden kurtuluş,çanakkale,kore harbine katılanlar çok bu nasıl iş diyordum :D
Annemde Alp arslanın(Selçuklu Hükümdarı) nın benzetmelerinde ki gibi İçim rahat

TENGRİ BİZ MENEN
Kandır önemli olan;Tektir acuna hükümdar olan

''Ey Türk Titre Ve Kendine Gel''

Çevrimdışı KoncaTürk

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 21 Mayıs 2016 »
Merhaba kandaşlarım.

Bu tür konularda bence hiç kimse hiçbir şey bilmiyor.Zamanında bende kafaya takmıştım 4,5 ay kadar sonra anladım ki içimizdeki ve dışımızdaki duşmanlarımızın,işte Türkler böyle olur şöyle görünür diyerek bizi Türklüğümüzden soğutma amaçlarının olduğunu.O 4,5 aylık sürede yaşama sevincim kalmamıştı,psikolojim bozulmuştu,ders çalışmayı,spor yapmayı bırakmıştım ama sonra anladım ki boşunaymış.

Bu Türk düşmanlarının yazdıklarını okuyunca bir süre sonra onların tuzağına düştüğümü anladım.

Türklük kan meselesi dir,görünüş meselesi değil.Babam ve annem Türk,kardeşim çekik gözlü ben ise badem gözlüyüm.Şimdi kardeşim Türk de ben değil miyim ? Bu çok saçma.Bir kişinin torununun torunu,kendisine bile benzemezken neden görünüşümüzü sorguluyoruz ki ?

Bir ara sarışın,mavi gözlü Türk olmaz diye bir iddia attılar ortaya,amaçları belli zaten bu köpeklerin.Taktım kafaya araştırdım baya.Kumanlarda,varsaklarda ve Oğuzların uçok koluna bağlı 12 boydada sarışın ve mavi gözlülük görülüyormuş hadi onu geçtim Uygur Türklerinde bile var sarışınlık.

Youtube de bitinyalı anton adında bir köpek var.Bir diyor ben manavım(yerleşik Türkmen) işte biz manavlar aslında Türk değiliz DNA mızda bu ortaya çıktı,bir de diyorki ben muhacir Türklerindenim DNA mda slav kanı çıktı.Ve sonradan öğrendiğim şey ise kendisinin İzmit de eski bir ermeni köyüne mensup olduğu.Çok var bunlardan ve amaçları Türklerin kafasını karıştırmak.

Baban ve annen Türk ise,Türk oğlu Türksün  :asker: