Gönderen Konu: Kut Olsun Türk'e Kandaşlarım.  (Okunma sayısı 5423 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 𐰆𐰞𐰆∶𐱅𐰇𐰼𐰜

• Yeni Üye
  • *
Kut Olsun Türk'e Kandaşlarım.
« : 29 Mayıs 2019 »
Ulu Tanrı'nın Kut'u tüm Türk'lerin üzerine olsun. Bu forum'u birkaç kez konu görüntülemek için gözlemledim, forum'da Türk'çü kitle'nin var olduğuna inanıyorum. Ben ULU TÜRK Siber güvenlik uzmanıyım, kuantum fizik, metafizik, astroloji, parapskoloji ile ilgilenen tarihini bilen, Mete'den Mustafa Kemal'e tüm KUT'lu Ataların düşüncelerini benimseyen Gök Soylu Türk'üm. Türk kişi bilge'dir, Türk kişi yüce'dir, Türk kişi Tanrı'nın parçası'dır. Bu yazımı okuyan Türk Tin'i taşıyıp ne yapacağını bilmeyen kandaşlarım dinleyin! sakın ola bilincinizi kaybetmeyin Türk budunu çok zorlu dönemler geçiriyor, Atalar sözlerini dinleyin, Gök Tanrı inancından ayrılmayın. Doğru inançsız doğru hedeflere ulaşılamaz! Atalar inancı: Gök Tanrı inancı Türk ile bütünleşir asla terkedilmemeli Orhun Yazıtları Kül Tigin Yazıtı Güney Yüzü ''seni beslemiş olan hakanının sözlerini dikkate almayıp her yöne gittin. Oralarda tamamen yok oldun, tükendin. Geride kalanlarınız yarı ölü yarı diri her yere gidiyordunuz. Tanrı istediği için, kağan olarak tahta çıktım.'' bana istediğiniz konu hakkında danışabilirsiniz. Ulu Tanrı'nın Kut'u tüm Türk'lerin üzerine olsun. Kendi sözüm ile yazıyı sonlandırmak istiyorum. Bilinci açık olan varlıklar hedeflediği KUTLU hedefler peşinde gittiği sürece başarılı olacaktır ! - 𐰆𐰞𐰆∶𐱅𐰇𐰼𐰜