Gönderen Konu: FETHULLAH GÜLEN DGM DOSYASI FETÖ  (Okunma sayısı 166248 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İLBEY 1303

• Türkçü-Turancı
  • **
Ynt: FETTULLAH GÜLEN DGM DOSYASI
« Yanıtla #60 : 23 Haziran 2007 »
DİN PERDESİ ARKASINA SIĞINMIŞ ŞEREFSİZLERE SESLENİYORUM BU MİLLET BU KADAR DA CAHİL DEĞİL

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #61 : 24 Haziran 2007 »
Fetoşşşş

Çevrimdışı Teoman Yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #62 : 25 Haziran 2007 »
dosyaya bakmak istedim fakat adres yanıt vermiyor

yenilerseniz sevinirim
Evet,övünerek söylüyor ve tekrar ediyorum:
Irkçı,Türkçü,Turancıyım...
Ruh ve yürek sağırları anlamazlar ebni..

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
« Yanıtla #63 : 25 Haziran 2007 »
https://www.hunturk.net/fethullah-gulen-feto-dgm-dosyasi

İki kaynakta da sorun yok. İki dosya da farklı sunucularda.

Sağ tıklayıp, hedefi farklı kaydet yapınız. Dosya pdf formatında, açabilmek için "Adobe Reader" bilgisayarınızda yüklü olması gerekli.

http://ardownload.adobe.com/pub/adobe/reader/win/8.x/8.1/enu/AdbeRdr810_en_US.exe
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı İLBEY 1303

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #64 : 26 Haziran 2007 »
KERİM DENİLEN ŞEREFSİZ KİMDİR BİLMİYORUM SOYDAŞLARIMIN BU KONUYA DUYARSIZ KALMAMASI BENİ SEVİNDİRDİ,KERİM DENİLEN KENDİNİ BİLMEZ SENİNİ VE SENİNİ GİBİLERİNİN VE PKKLILARIN Kİ HEPİNİZ ŞEREFSİZSİNİZ DERİSİNİ YÜZÜP TUZ BASMALI, SEN NE CÜRETLE O VATAN HAİNİNİ SAVUNURSUN. SOYDAŞLARIM YÜCE TÜRK KARDEŞLERİM BU ŞEREFSİZLERİ ARANIZDA BARINDIRMAYIN,TÜRKÜZ ÜLKÜCÜYÜZ,TÜRK IRKI SAĞ OLSUN

yedikule

• Ziyaretçi
« Yanıtla #65 : 26 Haziran 2007 »
DİN PERDESİ ARKASINA SIĞINMIŞ ŞEREFSİZLERE SESLENİYORUM BU MİLLET BU KADAR DA CAHİL DEĞİL

Din Ülkemizde en iyi getirisi olan araçtır..

Din hem TİCARET'de Hem SİYASET'de Hemde her türlü günlük yaşantımızda çekinmeden kullanabileceğiniz en kolay menfaat sağlama aracıdır.. Para gibidir aynı..

Sadece Ayetleri sureleri ve hadisleri işinize geldiği gibi yorumlayarak bu ülkedeki salakları geri zekalıları aynı bir İNEĞİ sağar gibi sağarsınız.. Sonucu garantidir..
İster cennetten tapu dağıtarak oy isteyin..
İsterseniz Fadime ŞAHİN'ne prezervatif aldıran Müslüm GÜNDÜZ hoca gibi önünüze geleni becerip ALLAHIN takdirinden öteye gidilmez deyin..
İsterseniz bu günkü iktidar gibi Kürtçülerle işbirliği yapın.. İslam adına.. ve ŞERİATCI-KÜRTÇÜ ittifaklar kurun..

İçinde DİN olgusu olduktan sonra bu ülkedeki ÖKÜZLER önünüze otlamaya gelecektir.. Yeterki ÖKÜZLERİN önüne ot atar gibi biraz din söylevleri serpiştirin.. Möööööö Möööööö diye ayaklarınızın dibine gelip yalanmaya başlarlar..

Çünkü insanımız halen ARAP-BEDEVİ geleneklerini İSLAMIN şartıdır diye kabul etmiş..

İçinde DİN olgusu olduktan sonra bu ülkede pazarlanmayacak hiç birşey yoktur..

Özür dilerim halkımız aptal değil diyen kandaşımdan.. Ona katılmıyorum.. En azından yarıdan fazlası aptaldır..

Bunu ispat edebilirim..

Kök-Börü

• Ziyaretçi
« Yanıtla #66 : 26 Haziran 2007 »
Aptal yerine Mankurtlaşmış durumda desek daha doğru olur...

yedikule

• Ziyaretçi
« Yanıtla #67 : 27 Haziran 2007 »
Aptal yerine Mankurtlaşmış durumda desek daha doğru olur...

Özür dilerim..
Aranızda yeni olduğumdan otağ içinde bazı özel kurallarınızı ve uygulamalarınızı tam bilemediğimden dolayı.. Birkaç hoşa gitmeyen sözü söylemiş olabilirim..

Eyer böyle birşey olduysa bütün kandaşlarımdan özür dilerim.. Zamanla alışırız herhalde..
Tamam MANKURTLAŞMIŞ diyelim..

Kök-Börü

• Ziyaretçi
« Yanıtla #68 : 27 Haziran 2007 »

yedikule kandaş;Özür dilemenizi gerektirecek bir sebep yok.. 

Mankurtlaşma;

Milleti millet yapan değerlerden ve özbenliğinden kasıtlı olarak uzaklaştırılmasıdır.

Oynanan oyunun adı bu!

Esen Kalın

Çevrimdışı kültigin

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #69 : 30 Haziran 2007 »
ANDALAR BOŞ YERE BU ADI GEÇEN SOYSUZ ŞAHIS HAKKINDA BİLE YORUM YAPMAYA GEREK YOKTUR
ZATEN FORUMDA OLANLAR NEYİN NE OLDUĞUNUN FARKINDALAR
MUHAKKAK İÇİMİZDE FETOŞÇULARDA VARDIR ONLARDA KENDİLERİNİ ZATEN BİR ŞEKİLDE ELE VERİYOR
BİZİ KİMSE BİRBİRİMİZE DÜŞÜREMEZ BİZLER TÜRKÜZ BİZİ TARİHTEN KİMSE SİLEMEDİ VEDE SİLEMEZDE
KİMSENİN NE GÜCÜ YETER NE DE PARASI
                                         TANRI KÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN.
UZE TENRİ BASMASAR ASRA YİR TELİN MESER TÜRK BUDUN İLİNİN,TORUNUN KIM ARTATİ!

HEJ Turán. HEJ Bájtarsak. HEJ Turániakat!!!

İLTERİŞ İSTANBUL