Gönderen Konu: Mesut'a yapılan cezasız kaldı  (Okunma sayısı 3046 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Mesut'a yapılan cezasız kaldı
« : 01 Temmuz 2012 »
Mesut'a yapılan cezasız kaldı
Mesut Özil'in, avukatı aracılığıyla savcılığa suç duyurusunda bulunduğu ırkçılık davası düştü.

17:51 | 01 Temmuz 2012
Mesuta yapılan cezasız kaldı

Savcılık, "Anayasada bu düşünceyi ortaya atan kişilerin de herkesin kendi görüşünü söyleme hakkı bulunması kapsamına girer" diyerek dosyanın kapanmasına karar verdi.

Almanya A Milli Takım forması giyen Mesut Özil 'e aşırı sağcı Almanlar, internetten "@PiratenOnline "ismiyle açılan Twitter hesabından "Mesut Özil kesinlikle Alman değildir, bir kağıt parçası kökeni değiştirmez. O bir Türk'tür. Alman Milli Takımı'nda sadece Almanlar, Alman ismini taşıyanlar yer almalıdır" ifadeleri yazılmıştı.

Kimliği belirlenmeyen Twitter hesabının kapatıldığı kaydedildi. Mesut Özil'in babası Mustafa Özil ise olaydan sonra, Twitter hesabı açanlar ve yazıları yazanlar hakkında avukatlarıyla savcılıktan suç duyurusunda bulunup, "Bu ırkçı taciz sınırları çok aştı. Irkçılar fazla ileri gitmeye başladı" diye konuşmuştu.

(Eurosport)
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Ynt: Mesut'a yapılan cezasız kaldı
« Yanıtla #1 : 01 Temmuz 2012 »
Almanlar isi biliyor ! Sen kendi irkina ihanet etmis bir hainsin oglum Mesut . Aldinmi agzinin payini ?. Kendi irkina hayri olmayanin ,yabanci bir irka faydasi olmaz .  Kendi adima Alman savcilari kutlarim . Adaletli ve hakkaniyetli bir karar vermisler . Burada Mesutu Alman olarak kabul edecek tek bir Almanin dahi olmayacagini cok iyi biliyorlar . Bizim savcilarda bu karari dikkate alip bizle ugrasmasinlar . Biz yüce irkimizin haklarini savunuyoruz . Türk irkindan olmayanlar ancak hizmetkarimiz usagimiz olabilirler .

TANRIKUT.

Çevrimdışı necmettin

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #2 : 03 Temmuz 2012 »
can doslar zamanim olmadigindan yorumlari okuyamadim ama Almanlar bence hakli kardesim ben yurt disinda yasiyorum bi kagit parcasiyla fransiz olacak halim yok BENIM ASLANLAR KAPLANLAR GIBI TURK kimligim var ne ben ne benim soyumdan bir kisi bu kimligi degistiremez Allahin izniyle ......mesutta bunu zaten biliyor cikip soyluyorda ben turkum diye o zaman gelecek Turkiye formasiyla Almanlari kahredecek bizim terimizi dokecek atasozumuz gavurun ekmegini yiyen gavurun kilicini kusanir demisler suan mesudunda yaptigi bu ozune donecek oz yurduna donecek saygi ve sevgilerimle can kardeslerim
IRKIMDAN BASKA IRK SEVMEDIM BU YUZDEN IRKCIYIM

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 03 Temmuz 2012 »
can doslar zamanim olmadigindan yorumlari okuyamadim ama Almanlar bence hakli kardesim ben yurt disinda yasiyorum bi kagit parcasiyla fransiz olacak halim yok BENIM ASLANLAR KAPLANLAR GIBI TURK kimligim var ne ben ne benim soyumdan bir kisi bu kimligi degistiremez Allahin izniyle ......mesutta bunu zaten biliyor cikip soyluyorda ben turkum diye o zaman gelecek Turkiye formasiyla Almanlari kahredecek bizim terimizi dokecek atasozumuz gavurun ekmegini yiyen gavurun kilicini kusanir demisler suan mesudunda yaptigi bu ozune donecek oz yurduna donecek saygi ve sevgilerimle can kardeslerim

Degerli kardesim tekrar hos geldin esenlik getirdin .  Mesut Alman milli takiminda oynamayi kabul ederek dönüsü olmayan yola girdi . Alman uyrugundan ciksa bile ,uluslarasi kurallara göre Yüce Türk milli takiminda oynamasi mümkün dahilinde degildir . Bu durum gelecekteki Türk yeteneklerine örnek olsun . Tercihlerini yaparken asil Türk kani tasidiklarini unutmasinlar . Mesutun dini kurallara verdigi önemi milli kurallara vermedigini gördük . Simdi ne isaya ne musaya yaranamamaktadir . Kendi düsen aglamaz .

TANRIKUT.

Çevrimdışı necmettin

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #4 : 03 Temmuz 2012 »
esenlik bulduk kardesim sagolasin degerli bilgilerinle aydinlattin bizi YA BU DUNYADA TURK OLACAKSIN YADA TOPRAGA HEP YAKIN BAKACAKSIN baska caresi yok  :idea:  T T K gorusmek umuduyla
IRKIMDAN BASKA IRK SEVMEDIM BU YUZDEN IRKCIYIM