Gönderen Konu: Kür Şad ve 40 Çerisini Anma Haftası?  (Okunma sayısı 9431 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 4_hilal

• Türkçü-Turancı
Ynt: Kür Şad ve 40 Çerisini Anma Haftası?
« Yanıtla #10 : 28 Şubat 2014 »
Ben dogru hatirliyorsam birkac ay evvelinde bir iletide Aybala kardesim 15-16 yaslarinda oldugunu soylemisti.
Cidden o yasta olup, bunca Turkcu dusuncelerle bezenmis kardeslerimizin sayisi cok az.
Bugun boyle onerileri icat eden bir genc, yarin umarim vatana millet ne kadar yararli hizmetlerde bulunacaktir.
Aybala ola ki bu onerin gerceklesmez uzulmeyesin, sen dusunce dunyani Turk'lukle donatmaya devam ettikce,
daha nice basarilara hizmetlere imza atacaksindir inaniyorum.

Almanya'ya gittim dun, karnaval varmis insanlar kedi ve fare kostumleri giyiyorlardi, sokaklar kiyafet balosu gibiydi.
Bize sacma gelse dahi, milli degerlerine ne kadar baglilar diye imrendim.
365 gunun hepsini ozel gunlerle donatmak, her gunumuzu Turk'luk icin ozel adletmek gerek ki araya yad-yaban seyler sokamasinlar.
TTK

Çevrimdışı Aybala-Kün

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #11 : 05 Mart 2014 »
Ben dogru hatirliyorsam birkac ay evvelinde bir iletide Aybala kardesim 15-16 yaslarinda oldugunu soylemisti.
Cidden o yasta olup, bunca Turkcu dusuncelerle bezenmis kardeslerimizin sayisi cok az.
Bugun boyle onerileri icat eden bir genc, yarin umarim vatana millet ne kadar yararli hizmetlerde bulunacaktir.
Aybala ola ki bu onerin gerceklesmez uzulmeyesin, sen dusunce dunyani Turk'lukle donatmaya devam ettikce,
daha nice basarilara hizmetlere imza atacaksindir inaniyorum.
Çok teşekkürler, evet 16 yaşındayım. Ama bunda sizin payınız büyük sizin gibi büyüklerim olmasaydı belki de bulamazdım doğru yolu.  :trbayrak

Çevrimdışı Börübudun

• Yeni Üye
  • *
  • Gök girsin, kızıl çıksın.
« Yanıtla #12 : 09 Mart 2014 »
keşke düşünce gerçek olsa.tüm Türkiye de anılsa.Ama biz böyle dediğimiz için bize faşist demeye can atan bir sürü soysuz var.

bir gün gelecek tüm dünyaya TURAN ın gücünü göstereceğiz.KürŞad atamızın intikamını alacağız.İşte o gün ne kutlu ne büyük gündür  :asker:
Tükürün cephe-i lâkaydına şarkın, tükürün,
Kuşkulansın, görelim gayretleri halkın,
Tükürün milleti alçakça vuran darbelere,
Tükürün onlara alkış tutan kahpelere!..

Mehmet Akif Ersoy