Gönderen Konu: Türkçülerin eksikleri  (Okunma sayısı 4095 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AFŞAR BÖRÜ

• Türkçü-Turancı
  • **
Türkçülerin eksikleri
« : 26 Şubat 2013 »
Merhaba forumda yeniyim ben eksiklerimizi paylaşmak istedim olgunlukla bunları değerlendirmeliyiz bence

1.Küfür Ediyoruz:Maalesef sürekli küfür ediyoruz bu bence EN BÜYÜK YANLIŞIMIZ
2.Sanat Alanında Geriyiz:Daha çok müzisyen,ressam çıkarmamız gerekiyor bence özellikle Müzik alanında eski sitcom müzikleri gibi müziklerimiz var bu zoruma gidiyor
3.Pasifiz:Bence sokaklara çıkıp "TÜRKLER BURADA !" diye haykırmamız gerekiyor

benim şahsi düşüncelerim bunlar olgunlukla bunları çözmeliyiz bence

Çevrimdışı ATSIZCI DADAŞ

• Türkçü-Turancı
  • **
Ynt: Türkçülerin eksikleri
« Yanıtla #1 : 26 Şubat 2013 »
   1)Entellektüel aydın tebaası
   2)Sermaye ağaları
   3)Merkez görünümlü medya kuruluşları

Bunlar bizim elimize uzaydan gelmeyecek. 1-2 sene içinde de oluşacak gibi görünmüyor. Türkçülük bir ömür boyu mücadelenin adıdır. Bugün tohumlarını attığımız takdirde 30 sene sonra olmaması için hiç bir engel yok. Türkçüyüm diyen bir kişi içinde bulunduğu ortamın en iyisi olmasına bakarsa, hareket sel olur, akar.

Çevrimdışı KÜR ŞAD 2023

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 26 Şubat 2013 »
Türkçüler milliyetçiler ülkücüler ülkemizin en entellektüel ve bilgili kesimiyken, üretim anlamında hiçbir alanda yokuz. Medya tamamen gayrı Türk ya da Türkümsülerde. Sanatın hiçbir sahasında yokuz. Gençlere Atsızdan başka önerecek bir roman, hikaye, şiir, piyes, tiyatro eserimiz yok. İş sektöründe zayıfız. İletişimde zayıfız.
ASİLİZ, HAKLIYIZ, DOĞRUYUZ, KUTLUYUZ
ama eksiklerimiz yüzünden bunu topluma aktaramıyoruz.
TÜRK'E KEFEN BİÇENİN ÖLÜMÜ KORKUNÇ OLUR!

Çevrimdışı AFŞAR BÖRÜ

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #3 : 27 Şubat 2013 »
   1)Entellektüel aydın tebaası
   2)Sermaye ağaları
   3)Merkez görünümlü medya kuruluşları

Bunlar bizim elimize uzaydan gelmeyecek. 1-2 sene içinde de oluşacak gibi görünmüyor. Türkçülük bir ömür boyu mücadelenin adıdır. Bugün tohumlarını attığımız takdirde 30 sene sonra olmaması için hiç bir engel yok. Türkçüyüm diyen bir kişi içinde bulunduğu ortamın en iyisi olmasına bakarsa, hareket sel olur, akar.
30 senede değil gerçekten ciddi bir tempoyla uğraşılsa 4-5 senede hallolacak işler

Çevrimdışı Atçeken Beği

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #4 : 27 Şubat 2013 »
Türkçü'nün eksiğini bilmem ama fazlalığı boş ve farazi konuşmasıdır.
Oturup düşündüğümde yetim olmadığımı gördüm! Oğuz Han gibi atası, Dede Korkut gibi muallimi, Köroğlu gibi ağabeyi, Mahtumkulu gibi akıl hocası olan birisi hiç yetim olur mu?
Saparmurat Türkmenbaşı