Gönderen Konu: TÜM ARKADAŞLARIMDAN RİCAM HEPİNİZ BU KONUYU ARAŞTIRINIZ...  (Okunma sayısı 15538 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BERKETÜRKHAN

• Türkçü-Turancı
  • **
BU OTAĞ'DA DA APTAL ADAMLAR TÜREDİ YA HELAL OLSUN!

LATİFE HANIM DEDİĞİNİZ KİŞİ,ATATÜRK'ÜN EŞİ,ATTIĞINIZ İFTİRAYA BAKIN.SONER YALÇIN GİBİ YAZARLARIN ÇIKARTIKLARI KİTAPLARI OKUYUNCA BÖYLE EŞŞEKTEN DÜŞMÜŞ GİBİ OLUYORSUNUZ.ATATÜRK'E MASON DESELER DE İNANACAK MISINIZ? İNANIRSINIZ!

ADAMLARIN POLİTİKASI BELLİ ÇAMUR AT İZİ KALSIN,ÖLMÜŞ HERKESİN ARKASINDAN YAPIŞTIRIRLAR HEMEN.BU MASONLARIN GENEL POLİTİKASIDIR.SİZİN GİBİ YARIM AKILLI ADAMLARDA DÜŞER.MESELA BİR SONER YALÇIN VAR,YAZDIĞI KİTAPLARA BAKIN,İFTİRA ATTIĞI KİŞİLERİN HEPSİ ÖLMÜŞ KİMSELERDİR,ONUN KİTABINI OKUDUĞUNUZ ZAMAN DERSİNİZKİ DÜNYADA ÇATLI'DAN DAHA ADİ BİR ADAM YOK.AMA SİZLER ONA DA İNANIRSINIZ!

SİZİN GİBİ ZAYIF İNANCA SAHİP KİŞİLERİN BU OTAĞ'DA YERİ YOK!

KAVGAMIZ  TURAN!!!

HEJ Turán. HEJ Bájtarsak. HEJ Turániakat!!!

Kök-Börü

• Ziyaretçi
Evet değerli kandaşlarım alın size bir adet daha ısbatlı hain!!!!
          Hain dedim çünkü aslen ittihakı terakki cemiyyeti'nin içindeki en büyük kuklanın fedaisinden başka birşey olamaz...enver paşa denilen şahsı araştırıp bilmeyen arkadaşımız olmadığı kanısındayım..
   Son TÜRKÇÜLER adıyla kayıt yaptıran zaat demişki ;Enver Paşa sana yüzbinler değil milyonlar feda...
    ALLAH ALLAH bak sen yahu sen kimsin len git köpekliğini yaptığın efendilerinle feda ol...]

***********************************************************************************

Bu da yeni moda mı???TURAN SAVAŞÇILARINA ÇAMUR ATMAK???

ENVER PAŞA HAYATINI TURAN'A ADAMIŞTIR...

TÜRKİSTANDA BAŞLATTIĞI  İHTİLAL HAREKETİ;BOLŞEVİKLERE KARŞI İDİ...

SON ANDA  BİRÇOK TÜRKİSTAN LİDERİ VE BUHARA TÜRKLERİNİN  ,PAŞA'NIN KANADINDAN ÇEKİLMESİ ÜZERİNE;

ENVER PAŞA VE BİR AVUÇ TURAN SAVAŞÇISI SON NEFESLERİNE KADAR SAVAŞIP TURAN YOLUNDA ŞEHİT OLMUŞLARDIR!

TURAN SAVAŞÇISI ENVER PAŞA'YA SABETAYİST DİYECEK KADAR DÜŞTÜNÜZMÜ?

UTANIN!

Çevrimdışı h_ersen

• Türkçü-Turancı
  • **

LATİFE HANIM DEDİĞİNİZ KİŞİ,ATATÜRK'ÜN EŞİ,ATTIĞINIZ İFTİRAYA BAKIN.SONER YALÇIN GİBİ YAZARLARIN ÇIKARTIKLARI KİTAPLARI OKUYUNCA BÖYLE EŞŞEKTEN DÜŞMÜŞ GİBİ OLUYORSUNUZ.ATATÜRK'E MASON DESELER DE İNANACAK MISINIZ? İNANIRSINIZ! SİZİN GİBİ ZAYIF İNANCA SAHİP KİŞİLERİN BU OTAĞ'DA YERİ YOK!
Umarım bu sözler bana değildir. Çünkü ben o kitaplardaki iddialar bu şekilde dedim. Öyledir demedim.

Çevrimdışı BERKETÜRKHAN

• Türkçü-Turancı
  • **

LATİFE HANIM DEDİĞİNİZ KİŞİ,ATATÜRK'ÜN EŞİ,ATTIĞINIZ İFTİRAYA BAKIN.SONER YALÇIN GİBİ YAZARLARIN ÇIKARTIKLARI KİTAPLARI OKUYUNCA BÖYLE EŞŞEKTEN DÜŞMÜŞ GİBİ OLUYORSUNUZ.ATATÜRK'E MASON DESELER DE İNANACAK MISINIZ? İNANIRSINIZ! SİZİN GİBİ ZAYIF İNANCA SAHİP KİŞİLERİN BU OTAĞ'DA YERİ YOK!
Umarım bu sözler bana değildir. Çünkü ben o kitaplardaki iddialar bu şekilde dedim. Öyledir demedim.
Anda tabiki sana demedim,yazdığım yazıda gönderme yaptığım kişi çok açık.
KAVGAMIZ  TURAN!!!

HEJ Turán. HEJ Bájtarsak. HEJ Turániakat!!!

Çevrimdışı h_ersen

• Türkçü-Turancı
  • **
Bilgi için teşekkürler BERKETÜRKHAN.