Son İletiler

Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Hoş gelişler ola, Mustafa Kemâl Paşa!

19 Mayıs 1919

GÜNEŞ UFUKTAN DOĞMUŞTUR!

Sarı saçlı, mavi gözlü, Gök Yeleli Bozkurt; Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur! diye haykırarak, Türk Budunu'nu, Ergenekon'dan çıkartmıştır.

Uğurlu, Kut'lu ve Beñgü olsun!

Yüreklerde aynı Türkü,
Tañrı korusun Türk'ü!


Bu Türkü hiç bitmeyecek..!

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!
12
19 MAYIS 1919: TÜRK MİLLETİNİN TİTREYİP KENDİNE DÖNÜŞÜDÜR.
Başlarında Gökbörü Mustafa Kemal, ardında inanmış Bozkurtlar, 19 Mayıs 1919 da Samsunda karaya çıktığında; ‘’Türk Milleti Titreyip Kendine Dönmüştü’’.  ‘’Bir Türk’ün dünyaya bedel olduğunu’’ gösterecekti Gökbörü Mustafa Kemal ve ardında Bozkurt kurmayları 19 Mayıs 1919 günü Bandırma vapuru ile Samsun’a çıkarlarken; Ergenekon’dan çıkan Bozkurtlar gibiydiler.
Gökbörü Mustafa Kemal ve ardında Bozkurt kurmayları 19 Mayıs 1919 günü Bandırma vapuru ile Samsun’a çıkarlarken; Çin sarayını İmparatorun başına geçiren Kürşad ve kırk yiğidinin cesareti okunuyordu yüzlerinde. Artık cenk vaktiydi. Bu seferde Gökbörü Mustafa Kemal Emperyalistlerin başına geçirecekti Anadolu’yu. Artık cenk vaktiydi. Cenk demek Türk Milleti için bayram demekti. Kutlanmalıydı bayram. Gökbörü Mustafa Kemal’in Cumhuriyet bayrağını diktiğini duyan; Genç, yaşlı, kız, erkek demeden ellerine kınalar yaktılar sonra geride kalanlarla helallaştılar, davullar çaldı,  koştular doğan güneşe doğru, koştular bayram yerine doğru, saf tuttular, diz vurdular yüce Başbuğ Mustafa Kemal’in huzurunda. Türk Milletinin Bayramı başlamıştı. Türk Milletinin yüz yılarca süren suskunluğu bozulmuş ‘’Türk Milleti Titreyip Kendine Dönmüştü.
Türk Milleti, teb’a olmayı reddedip, onurlu bir yaşamı seçmiş, ‘’Bağımsızlık benim karakterimdir’’ demişti.
Türk Milleti; İlimde, fende, teknolojide, edebiyatta insanlık için faydalı olan her alanda en ön sırada olmak için ayağa kalkmıştı. Artık kendi fabrikasını kuracaktı, kendi uçağını yapacaktı. Kendi doktorunu, kendi mühendisini, kendi öğretmenini yetiştirecekti. Dünya yeniden Türk Milletine gıpta ile bakacak ‘’Türk gibi güçlü’’ diyecekti. Artık yenidünyanın düzeni kurulurken, Türk Milletine göre kurulacaktı, Türk Milletine danışılmadan bir şey yapılmayacaktı.
 ‘’19 MAYIS MİLLİ ŞAHLANIŞ BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN!..’’
‘’VARLIĞIMIZ TÜRK VARLIĞINA ARMAĞAN OLSUN!..’’
‘’ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!..’’

Adil ÖZTÜRK
13
SORU-CEVAP / Ynt: SOYAĞACIMIZ - Soyumu nasıl öğrenebilirim ?
« Son İleti Gönderen: dgnacar 17 Mayıs 2022 »
Merhabalar,
Babam tarafından Aydın ili Çine İlçesi Kuruköy ünden, annem tarafından Aydın İli Çine ilçesi Altınabat köyündenim. Babamların sülalesine Sakalar deniyor. Acaba hangi boydan vb geldiğimi belirmemede yardımcı olabilir misiniz?
Saygılarımla Teşekkür ederim
14
Madem resmî dediniz

https://data.tuik.gov.tr/Bulten/Index?p=Adrese-Dayali-Nufus-Kayit-Sistemi-Sonuclari-2021-455002021 Yılı Doğum Hızı /İllere göre.

Hadi bakalım hayal dünyamızı bir kenara bırakıp, 50 yıl sonraki nufus yapısını düşünelim.
15
GÜNCEL / Ynt: SOYSUZ ARAPLARIN TÜRK DÜŞMANLIĞI
« Son İleti Gönderen: Bozkurt42 16 Mayıs 2022 »
Doğru bir karar. Kendini nimetten sanan için normal bence.

Mümkünse hiçbir camii ya da sağlık kuruluşlarına da gitmesinler. 

Zaten bu gidişle vatandaş o kadar sıkılmış ki, ufak bir kıvılcıma bakar duruma gelmiş bazı yerler. Anında öpecek millet.
16
GÜNCEL / Ynt: SOYSUZ ARAPLARIN TÜRK DÜŞMANLIĞI
« Son İleti Gönderen: Üçoklu Börü Kam 14 Mayıs 2022 »Ensar - Muhacir romantikliğiyle ülkeye doldurdukları Suriyeli Ensar kardeşleri, bakın Türk imamlar için ne düşünüyor.
Sadece bu durum bile, bu soysuz sürüngenler sürüsünü, bir dakika bile bu ülkede barındırmamaya yeter de artar bile. Adamlar bizim imamları itikadi sorunlu görüyor ve ana dili Türkçe olmayan birisinin arkasında namaz kılınmaz fetvası kesiyor.
Vah bizi bu hallere düşüren, şuursuzlara vah!

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!
17
GÜNCEL / Ynt: SOYSUZ ARAPLARIN TÜRK DÜŞMANLIĞI
« Son İleti Gönderen: Bozkurt42 14 Mayıs 2022 »
Yine kaçırdığımız bir durum daha var. Türk vatandaşlığını kapan bu pislikler. Malum nerdeyse bedavadan vatandaşlık verecez. Türkçe konuşabiliyor mu diye bakmıyoruz bile.

Konut satın alanların yüzdesel ve ciddi çoğunluğu bu Araplar hep.

Kanun resmî gazetede yayımlandı. Parayı artırdılar ama 1 aylık süre daha var. Hadi bakalım bu yarışı hangi soysuz ırk bozması kazanacak.
18
GÜNCEL / Trabzonspor Yönetiminin Yunan-Rum Sevgisi
« Son İleti Gönderen: Bozkurt42 14 Mayıs 2022 »
Otağımıza not olsun;
Soysuz Yunan sevinç içinde >> https://www.instagram.com/p/Cdf61VaIB_S/

Ayrıca listenin başında Yunan müziğine gönül vermiş adları da görmek sanırım taraftar açısında şok edici davranış olmuştur.
19
Tarihte Bugün / Ynt: Türk Dil Bayramı Kutlu Olsun!
« Son İleti Gönderen: Üçoklu Börü Kam 13 Mayıs 2022 »
13 Mayıs 1277

Bugünden sonra hiç kimse; divanda, dergahta, bergahta, mecliste ve meydanda, Türkçeden başka dilde söz söylemesin!

Karamanoğlu Mehmet Bey

TÜRK DEMEK, TÜRKÇE DEMEKTİR!

Gâzi Başbuğ ATATÜRK

Ağzımızda anamızın ak sütü gibi helâl ve temiz Türkçemiz olsun!

Türk Dil Bayramının 745. Yılı, Büyük Türk Budununa, uğurlu ve kutlu olsun!

Türkçe Konuş!
Türk'çe düşün!
Türk'çe Yaşa!

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!
20
Alıntı
Siz hristiyanlar buralara geldiğinizde bizim topraklarımız vardı,sizin incil'iniz. Hristiyanlar bize gözlerimizi kapayarak dua ve ibadet etmeyi öğrettiler. Gözlerimizi açtığımızda onlar bizim topraklarımızı almıştı,bizde onların incil'ini.
Jomo Kenyatta (Kenya eski devlet başkanı)

Sevdiğim bir cümle ve çok doğru bir tespit; zamanında söylenmiş ve cesurca. Ancak bu tespitleri bile şuan için Afrika'nın bulunduğu durumdan çıkışını kolaylaştırmamış. Din gibi hassas konularda olay nelere kadar gidebilir.

Belki bu bizim uç bir örnek. Bizim kanımızda son damlaya kadar karşımızdakinin kafasına vurmak var. Eyvallah ama..

Çekirge gibi istilacı bir Kürt Terörü varken başımıza bir kaç tane daha istilacı türü getirmek,
buna da muhacir kılıfı uydurarak Türk düşmanlığını beslemeye yönelik davranışlar sergilemek ne kadar da mertçe.

İşin acıklı tarafı, MHP gibi sadece adında milliyetçi kelimesi geçen bir partinin buna çanak tutması. Hayatımda MHP dışında hiç bir partiye oy vermedim. Hep yenilikçi zihniyet gelecek, oluşumda ayrılamayız diyorum ama geldiğimiz nokta işler acısından da beter.

Evet IRKÇIYIZ! ama kalkıpta Naziler gibi gaz odalarına dolduralım, asalım keselim diyen yok.

Milli görüşün itici gücü Kısakürek ne demiş,
Öz yurdunda garipsin, öz vatanında parya!

Bunu biz değil, dini siyasallaştıranların ana/ata sözü. Aynen böyle oluyoruz.. parya.. parya..

Allah bize aklı yönetme gücü vermiş. Bi zahmet vatandaşlarımızda düşünecek; ilerisi için ne olacak bu durum diyecek, Yağ, makarna için yıllık stok yapma derdine düşmeden kafasını çalıştıracak.

Şunu da unutmamak gerek; Ankara Önder mahallesindeki yaşanan durumlar ufak bir örneklem. Oralarda orta halli Anadolu illerinden gelmiş Türk'ün yoğun yaşadığı yerler. Belki sosya-kültürel, birazda ekonomik olarak düşük nufus yoğunluğu olabilir. Hiç önemli değil. Vatan Millet Sakarya deyince, günlerce o mahallede, her sokakta polisimiz sırf bu soysuzlara bir şey olmasın diye bekledi.
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 10