Gönderen Konu: Biz mi aptalız , yoksa onlar mı bizden akıllı .. ?  (Okunma sayısı 8988 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tuğçe Özsoy

• Türkçü-Turancı
  • TÜRK IRKI SAĞOLSUN!!!
hayalmisali kandaşım bu hükümetin de başa gelme sebeplerinden birtanesi de bu, özelleştir ve düşmanlara peşkeş çek...Boşuna gelmemişlerdir elbette.

ÖzerBozkurt bunu yapan başımıza yönetici olmak sıfatıyla geçen soysuzlar yapıyor.Irkıma laf söylemeye gerek yok diye düşünüyorum.70 yıl bence başımız da lidersiz yine iyi dayandık bu kadar oyuna...KArdeşin kardeşi öldürdüğü zamanlardan yine iyi çıkıp bu gün Anadolu da Türk adını yaşatıyoruz.Evet, ırkımızı övüyoruz.Bir sakıncası mı var?Ben ırkımı asla yermem..Her zaman üstündür.Kötü yapsada üsütündür.Kimseyede bunu şikayet edemem.Etmem!!!Akıl konusundaki tanımlarımız aynı değil gibime geliyor ırkdaşım.Aklın yoksa ki bu sadece insana verilen bir özellik; bizleri diğer canlılardan ayırır.Bunun da en üstünü biz Türklerde var.Bence 70 yıldır uyumuyoruz.Uyku sersemliği var ki uykuya daldığımızan bizlere olabilecekleri düşünemiyorum.Etrafımız aç çakallarla dolu...

Artık böyle konulara da takılıp kalmasak iyi olur.Hepimizin bildiklerini burda yinelemenin bir anlamı yok.Bilmediklerimizi öğrenmeye başlasak çok iyi olacak...

Kandaşlarım esen kalmanız dileğiyle...

TTK !!!
"cihat" değil "KIZILELMA" !!!
"ab" değil "TURAN" !!!